Şimdi Ara

Huawei Mediapad video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat / Performans oranı yüksek ürünleriyle gündemde olan Huawei, Mediapad isimli tabletiyle de performans ve taşınabilirliği birlikte isteyen kullanıcılara göz kırpıyor. Bu videomuzda Huawei Mediapad'i detalı bir şekilde inceliyoruz.

• Bu tableti alırsan 1 ay sonra elinde patlar

• 200$'a Nexus 7 gibi harika bir tablet varken bu tabletler ne iş yapabilir merak konusu.Gerçi hala Nexus 7 Türkiye'ye giriş yapmadı belki o gelene kadar 3-5 kişiye satar.

• fiyat ne kadar acaba ozellikleri iyi gibi pahali olmazsa neden satmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoyu izledim ve başarısız bir tablet gerçekten pişman olursunuz alırsanız

• elf-2 alırım bunun yerine 250 lira fiyatı ve çok güçlü donanımı var

• 2. dakika civarında cihazdan çok Android 3.x nasıl kullanılır onu anlatmışsınız resmen.

• arka tarafın tasarımı htc yi andırdı

• Teşekkürler güzel bir inceleme olmuş

• Tabletin üzerinde dahili sim kart yuvası olması bence en büyük artısı ayrıca şuan için işletim sistemi destek veriyormu bilmiyorum ama normal şartlarda cihazın GSM görüşme ve sms mms benzeri protokoller desteği var ama işletim sistemininde destekli ayarlanması gerekiyor...

benzer durum Samsung Galaxy TAB 8.9 P7300 de de mevcut hatta android in 3.1 sürümü ile içinde dialer menü aktif geliyor ve belirli bir sürümle telefon niyetine kullanılabiliyor ama şuan için samsung 3.2.1 sürümünü tab cihazlara verdiği için dialer menü kaldırılmış durumda ama galaxy tab 8.9 ve 10.1 e 4.0.4 güncellemesi gelecek belkide dialer menü tekrar aktif edilebilir diye düşünüyorum...

umarım benzer durum huawei mediapad içinde mümjün olur sürüm güncellemesi ile ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 2 Ağustos 2012; 0:23:33 >
  • Bunu alicağıma nexus 7 alırım hem kafamda huawei yazılım desteği vericekmi sorusu takılmaz

• Arkadaslar nexus ucuz diyosunuzda buraya gelince kaç para olacak acaba..orda 200$ burda 2000tl olur diye korkuyorum ben! malum burası Türkiye.

• tabletin renklerinde sıkıntı var. IPS ekran değil herhalde .. ve lag açıkça gözüküyor..

• İnceleme Güzel Bundan Sonra Nexus 7 Var dimi artık nexus 7 yi bekliyoruz.

• ıcs 4.0 olmayan tablet alınmaz bence önceliğim işletim sistemi!

• adreno 220 den sonrasını okumadım

• quote:

Orijinalden alıntı: jackchilina

200$a Nexus 7 gibi harika bir tablet varken bu tabletler ne iş yapabilir merak konusu.Gerçi hala Nexus 7 Türkiyeye giriş yapmadı belki o gelene kadar 3-5 kişiye satar.

nerde 200$ ? link verirmisin?

• Nexus 7 ucuz olmasına rağen türkiye'ye 200$+vergi+mağazanın karı+o+şu falan filan derken kindle fire gibi olucak bence kindle da 200$dı hızlıal a 600 tl gibi bir fiyatla gelmişti yine ucuz olacaktır ama teknolojik ürülere bu kadar vergi koyanlara selam olsun

• Haftanın menüsü nerde ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.