Şimdi Ara

Zengin Kız Fakir Oğlan (2012) | TRT 1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
2
Favori
10.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MinT prodüksiyondan yepyeni bir aile komedisi daha. Projeleri ile ailedeki herkesi ekran başına çekmeye çalışan MinT prodüksiyon, yine tüm aile fertleri tarafından izlenebilecek, yepyeni projesi “Zengin Kız Fakir Oğlan’ın” startını verdi. 2012 Yılının Merakla Beklenen Filmleri Burada... Tüm Filmlerin Konuları, Oyuncuları, Fragmanları... Başrollerinde, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Ufuk Özkan, Ecem Özkaya, Mahir İpek, Şeyla Halis, Kemal Kuruçay ve Gözde Okur yer alıyor. Daha bir çok
    tanınmış simanın yer aldığı yeni komedi dizisinin projesi Birol Güven tarafından hazırlandı. Dizi yi Caner Güler, Metin Açıkgöz ve Müfit Can Saçıntı kaleme alıyor. Dizinin rejisörlüğünü, geçen yılın Altın Portakallı yönetmeni Hasan Tolga Pulat yapacak. Zengin Kız Fakir Oğlan, modern bir Keloğlan masalı. Sıradan bir banka çalışanı olan, Ufuk Özkan’ın (Nurhan) zengin bir aileye damat adayı olması ve kızlarını canından çok seven baba Hüseyin Avni Danyal’ın (Kemal) ise onu kızına layık görmemesi üzerine olaylar gelişiyor. TRT ekranlarında yayınlaması planlanan dizinin yeni sezonda yayına girmesi bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 1 Ağustos 2012; 16:44:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Artık Fakir kız zengin oğlan,zengin kız fakir oğlan temalı dizilerin pek tutacağını düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PiqenRole

Artık Fakir kız zengin oğlan,zengin kız fakir oğlan temalı dizilerin pek tutacağını düşünmüyorum

Hocam önceki filmler genelde dram üzerine kuruluydu bunda konu aynı olsada içerik komedi o yüzden ben bi şans verilmesi gerektigini düşünüyorum.
  • dizi perşembe başlıyor
    senaristi vefat etmiş allah rahmet eylesin
    proje gidişatı nasıl olur bekleyip göreceğiz

• Türkün uzayla imtihanı falan gibi olmasın da
  • güzel bir komedi dizisine benziyor açıkcası ama
    perşembe gününe koymaları hiç iyi olmamış.perşembe günü yayınlanan rakipleri oldukça sağlam diziler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pr0Life

güzel bir komedi dizisine benziyor açıkcası ama
    perşembe gününe koymaları hiç iyi olmamış.perşembe günü yayınlanan rakipleri oldukça sağlam diziler.

19.50 de başlayıp 21.40'da bitiyor zaten İşler Güçler ile peşpeşe iyi gider.
  • güzel olacak gibi merakla bekliyorum işler güçlerle çakışmamasıda iyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: Ate$

quote:

Orijinalden alıntı: Pr0Life

güzel bir komedi dizisine benziyor açıkcası ama

19.50 de başlayıp 21.40'da bitiyor zaten İşler Güçler ile peşpeşe iyi gider.

Suskunlar başlayana kadar tabi, onun ayrı bi yeri var..
  • ufuk özkan'ın oyunculuğunu pek beğenmiyorum açıkçası, geniş aile dizisinde berbattı sonra pak panter adlı filmini izledim o da vasattı, bakalım bu nasıl olacak
  • bu nedir yav 30 dk izledim resmen zor babayı izliyormuşum gibi oldum (Meet the Parents) , Ufuk Özkan zaten Türk televizyonlarının Ben Stiller'i. zor babada da ben stillerin canlandırdıgı roldeki adamın adı da kız ismiydi , ufuk özkanın ismide kız ismi oluyor. bir meslekleri farklı o hemşireydi bizimki bankacı. o filmde de kızın annesi gayet iyimserdi , bu dizide de aynı. o filmde de kızın babası sinirli , diktatör idi bizim dizininde böyle . babalar arasında tek fark meslekleri .
    yani benzerlikleri saymakla bitmez benzemeyen yerlerini saysak daha iyi
  • Ufuk ozkan cok civik bi tip oynadigi dizilerin icine ediyo malesef

• İlk bölüm komikti ama tabi bir iki bölüm daha izleyip karar vermek daha doğru olur.
  • Dizi fena değil ama hep aynı mekan bir süre sonra sıkabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm izletti kendini
  • tür ne dram mı komedi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

tür ne dram mı komedi mi ?

Karışık bence ama %98 komedi
  • Dün tekrarı vardı sanırım biraz bakındım.. Oyuncuları çok iyi ama kalitesini bilmiyorum.
  • komedi dizisi. iyi işlenirse güzel bir dizi olur. TRT'nin dizileri zaten belli seviye çizgisinde ilerler. boş zamanda izlenilecek dizilerden bitanesi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceuclusarj

Dizi fena değil ama hep aynı mekan bir süre sonra sıkabilir.
    Sadece bu değil, Birol Güven'in her dizisi sürekli aynı mekanlarda geçiyor. Sırf bu yüzden Seksenler dizisi bile bana sıkıcı gelmeye başladı. Bu Birol Güven var ya, çok cimri bir adam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.