Şimdi Ara

Google'dan YouTube kanallarına 200 milyon dolarlık bir yatırım daha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'dan YouTube kanallarına 200 milyon dolarlık bir yatırım daha

The Wall Street Journal tarafından yayınlanan habere göre; Google, YouTube kanallarına birinci sınıf içerik ve reklam çekebilmek için daha önce de yaptığı gibi 200 milyon dolarlık bir yatırım daha yapmaya karar verdi.

The Wall Street Journal'a konuşan YouTube'un içerik ortakları, YouTube için yapılan özel içerikler sayesinde izleyicilere daha fazla hitap edebildiklerini dile getirdiler. Söz konusu içeriklere kullanıcıların daha fazla ilgi gösterdikleri belirtilirken, birçok içerik ortağının izlenme oranlarında çift haneli artışlar kaydedildiği dile getirildi. YouTube'un Küresel İçerik Sorumlusu Robert Kyncl, kanalların son derece sağlıklı bir büyüme içerisinde olduğunu kaydederken, 10 adet yüksek kaliteli kanalın haftalık ortalama 1 milyon defa izlendiğini de dile getirdi. Ayrıca Kyncl, bu kanalların içerik sağlayıcıları ve reklam verenler için güvenli alanlar olduğunu belirtti. 

YouTube'un programının başarılı olup olmadığını söylemek için henüz biraz erken olsa da, yapılan yatırımların YouTube'un yeni bir medya dağıtım kanalı oluşturma konusundaki isteğini göstermesi açısından büyük önem taşıyor. 

• Keske kanallar açık kalsaydı be abi

edit: eee yanlış yazdım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rinkhal -- 1 Ağustos 2012; 4:49:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye içinde özel içerik sağlayan kanallar oluşturulması konusunda bir adım atsalar kendileri fazlasıyla kazanırlar. Youtube'a içerik oluşturacak nice yaratıcı genç, yaşlı Türk var :) Tv dizilerinin yerine, alternatif, sürekli, daha kısa içerik üreten onlarca girişimciye destek çıkabilir, hem kendileri, hem içerik sağlayanlar, hemde Youtube kullanıcılarını memnun olur.
  • boş bir yatırım değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devir internet devri birçok tv kanalında çalışmış biri olarak söyleyebilirim ki, artık yerel tv kanalları son demlerini yaşıyor halka hitap etmenin en kolay vede hızlı yolu internet hatta talk showlar bile neredeyse internette olan olaylar üzerine kurulacak... Yatırım yapmak isteyen host alsın ve ufak ufak islemeye baslasın benim kanaatim....

• reklamalr bile akkli arkadaş
  • Google akıllı işler yapıyor Youtube yatırımlarını arttırarak.

• Bana verseydi keşke

Ayrıca boş bir yatırımda değil
  • haber doğrudur türkiyeden muyap da 1.5mil $ almış diyorlardı
  • beyin bedava

• apple olsa 300 milyon yapardı.. yazık.

• adamlar yapıyor abi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.