Şimdi Ara

Sony Xperia Tipo, 8 Ağustos'ta İngiltere pazarına giriş yapacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Sony Mobile'ın alt segmentte konumlandırdığı modeli Xperia Tipo, 8 Ağustos Çarşamba gününden itibaren İngiltere pazarına giriş yapacak. İngiltere'nin önemli çevrimiçi satış sitelerinden Carphone Warehouse, Xperia Tipo için ön sipariş almaya başlamış. Akıllı telefonun sim kilitsiz fiyatının 119.95 Pound (~187$) olduğu belirtiliyor.

Xperia Tipo'nun teknik özelliklerine kısaca değinmek gerekirse, 800 MHz saat hızında çalışan tek çekirdekli Qualcomm MSM7225AA işlemci, Adreno 200 GPU ve 512 MB RAM ile donatılan akıllı telefon, Android 4.0.x Ice Cream Sandwich işletim sistemini kullanıyor. 3.2-inç boyutunda - 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekrana ve 3.2 MP kameraya yer verilen telefonun bataryası 1500 mAh.

Akıllı telefonun siyah, beyaz, kırmızı ve mavi olmak üzere dört farklı renk seçeneğinin bulunduğunu belirtelim.

• ilk defa xperianin modelini begenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun tipo bak :D

• Nasıl bir tip(o)!

• Telefonun tipo bak :D

• Fiat tipo :) sony de cihaz s... için artık isim ve tasarım bulamıyor...

• Tipo model araba gibi basık olmuş lan bu :D

• Tipo. 1.4 lpg. Bu ne abi ya :D

• Bataryanın 1500 mAh olması şaşırdım.Sony nasıl olmuş da 1320 mAh koymamış bu cihaza.

• Şu cihaz bile ICSle geliyor Galaxy S e gelmiyor ya işte ona gıcık oluyorum.

• Kasası Wildfire S benzemiş :)
    Sony Xperia Tipo, 8 Ağustos'ta İngiltere pazarına giriş yapacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 1 Ağustos 2012; 7:37:31 >
  • bakalım Türkiyede kac paradan giris yapacak
  • HTC telefonlarına benzetmeye çalışmışlar ama Xperia serisine yakışmamış açıkcası.
  • Xperia Tipo'nun teknik özelliklerine kısaca değinmek gerekirse, 800 MHz saat hızında çalışan tek çekirdekli Qualcomm MSM7225AA işlemci, Adreno 200 GPU ve 512 MB RAM ile donatılan...

Donatılan mı?

• buna 4.1 getirip 2011 lere getirmezlerse tam küfürlük olur işte

• pili çok gider...

• Sony tasarımda iyi derken Tipo ya bak :)

• şunu İngiltere'ye gönderiyor,Acro S'i göndermiyor,dolasıyla Türkiye dahil birçok avrupa ülkesine...ne arıza bir yönetimi var bu Sony'nin...Japon ceo geldi işler düzelecek derken bu Amerikalıyı'da aratacak bize...

• benim anlamadığım bir çok üretici işlemci ram yetersiz diye güncelleme çıkarmazken bu donanıma sahip bir telefon nasıl oluyor da 4.0'la gelebiliyor.

• SONY HTC'nin yoluna başkoymuş anlaşılan yakında İFLAS haberini duyarız

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.