- x
Grundig 1020 Format Atma Yardım
3 Cevap4680 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

716 Mesaj
1 Ağustos 2012; 3:39:20 

grundig 1020 notebook var. win 7 starter yüklü. Xp yükleyeceğim ama windows 7 starterin 1 gb lık bir bölümü oluyormuş. ne yapmamı önerirsiniz o bölümü sileyim mi? nasıl silebilirim ?

Ölü adamlar gördüm doktor, yaşayan kadınlar için şiir yazıyolardı...

Ölümü bilerek yaşamak istiyorum Olric. Yaşamanın anlamını bilmek için, ölümün anlamının karanlıkta kalmasını istemiyorum.
#Tutunamayanlar

716 Mesaj
1 Ağustos 2012; 15:43:19 

up

Ölü adamlar gördüm doktor, yaşayan kadınlar için şiir yazıyolardı...

Ölümü bilerek yaşamak istiyorum Olric. Yaşamanın anlamını bilmek için, ölümün anlamının karanlıkta kalmasını istemiyorum.
#Tutunamayanlar

247 Mesaj
12 Ekim 2012; 19:38:56 

Grundig NB 1020 de recovery varmı? Lisanslı win 7 starter var cihazda, fabrika ayarlarına nasıl geri dönebiliyor. Usb den mi eski haline göre dönecek sistem, ilk haline nasıl dönüyor bu model yapan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akademi51 -- 12 Ekim 2012; 19:40:40 >

http://www.fiorinofunclub.com/

1714 Mesaj
12 Ekim 2012; 23:01:08 

laptoplarda recovery bölümü ya da kurulum dvd si olmak zorundadır. ama artık kurtarma bölümü koyuyorlar.

o da muhtemelen cihaz kapalıyken özel tuşuna basınca ((açılırken ekranda da yazabilir filanca tuşa basın diye)) çalışır ve size ilk gün ki haline döndürmenizde yardım eder.

kullanma klavuzuna bakın. o özel tuş ya da tuş kombinasyonu her marka da farklı olabilir. bu yüzden falanca tuşa bas diyemem.

xbox live/steam/origin: Emre19TR
https://www.digitalocean.com/
xiaomi redmi wcdma
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Grundig 1020 Format Atma Yardım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.193