Şimdi Ara

MODEMLERE RESTART(Yeniden Başlatma) ZAMANI (NİSAN 2017) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
8
Favori
19.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapamadım modemi 12'den önce, 11,989 GB geçirmişler bu aya

Bu nasıl bir mantıktır, nasıl böyle bir hakları olabiliyor? Resmen hak ihlali var ortada.

Bunu engellemenin hukuksal bir yolu yok mudur, bu işten anlayan arkadaşlar var mı aramızda? Yetti artık çünkü, bir değil iki değil.
  • güncel
  • güncell
  • 5 gb
  • Resledim 7 mb :)
    MODEMLERE RESTART(Yeniden Başlatma) ZAMANI (NİSAN 2017)
  • güncel
  • her ay şu sıkıntıyı çekmesek iyi olacak son iki ay modeme reset atmayı unutuyorum onlar bana bindiriyor bende 100gb daha fazla indiriyorum inadına
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolwerine0

günler ne çabuk geçiyor

evet sen bunu yazali 1.5 sene gemis bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saat kac gibi resetleyelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkazweb

saat kac gibi resetleyelim...

23:50
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vavra22

quote:

teşekkurler bu mtu olayı işe yaramıyo sanırım uğrastım ama bişi farketmedi...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vavra22

quote:

teşekkurler bu mtu olayı işe yaramıyo sanırım uğrastım ama bişi farketmedi...

Hiç uğraşmamak en mantıklısı. İhtiyaca göre indirip. İndirdiklerinle uğraşırken ihtiyacın olan yeni şeyleri indirebilirsin.
  • ay sonu modeme neden reset atıyorsunuz? geçen ayın kotasını geçirmesinler diyemi? bende yinede geçiriyiorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

ay sonu modeme neden reset atıyorsunuz? geçen ayın kotasını geçirmesinler diyemi? bende yinede geçiriyiorlar.

evet kota geçmesin diye.. mesela yarın öğlen kotaya bakıp 200-300 mb yi görünce mutlu olacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daryl Dix0n

quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

ay sonu modeme neden reset atıyorsunuz? geçen ayın kotasını geçirmesinler diyemi? bende yinede geçiriyiorlar.

evet kota geçmesin diye.. mesela yarın öğlen kotaya bakıp 200-300 mb yi görünce mutlu olacağım

Bilgi için teşekkürler hocam bende yapayım en iyisi. Adamlar hat kötü diye sürekli ''akk'' hızını veriyor ama yinede ayın 1'inde 3-4 gün pc'yi kimse kullanmamasına rağmen 5-6 gb indirme olduğunu söylüyor.

• Mantık ne nasıl oluyor biraz ayrıntı rica etsem ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reset attım hızım yükselmedi sizdede aynımı acaba?
  • dostlar ben de 3 mit yine birkaç gün hız kendi yükselmiyor muydu illaki reset mi atmak lazım
  • modem kapatılmadığı sürece yapılan kullanımlar 12 ila 16 saat arasında bir sisteme kaydedilir.

örneğim ay başına 7-8 saat kala downlaad yapmaya başladık 15-20gb indirdik diyelim.yapılan download diğere aya yazılıyor

benim hızım arttı anında .problem yok
  • Bende resetledim bu sefer.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.