Şimdi Ara

KASPERSKY virüs buldu silemiyorum YARDIM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün bi program indirirken karşılaştım program virüs buldu bağırıp duruyo ama bulduğu virüsleri nasıl silicem ?

aslında arada bir tarattırmam gerekiyo mu ? taratma yaptıktan sonra neler yapmam gerekiyo ? programı kullanıyoruz ama hakkında hiç bişi bilmiyomuşum soryy

yardımlar için teşekkürler şimdiden

• Tarama bittikten sonra Neutralize All yazan yere tıklarsan program gerekeni yapacaktır...
  • dostum öle bişi yok değin şey nerde çıkıyo ?
    şu anda şöle bişiler çıktı nasıl silerim ?

[simage][/simage]http://img79.imageshack.us/img79/2499/kaspersky5wt.jpg[simage][/simage]
  • Ne yap biliyormusun.www.pspl.com a gidip protector plus ı indir.
    Kurtarma disketini oluştur ve bilgisayarı o disketle başlat.

Soracağı sorulara "y" ,"yes" diye cevap ver.

Zaten 5 mb lık program.Shareware olması önemli değil, disketi oluşturabilirsin.

Aynı şekilde norton gibi programlarda da kurtarma disketi oluşturmak mümkün.

Microsoft antispyware,adaware,spysweeper programlarıyla güvenli kipte tarama yaptırırsan da çözebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FANATİK_25

arkadaşlar bugün bi program indirirken karşılaştım program virüs buldu bağırıp duruyo ama bulduğu virüsleri nasıl silicem ?

aslında arada bir tarattırmam gerekiyo mu ? taratma yaptıktan sonra neler yapmam gerekiyo ? programı kullanıyoruz ama hakkında hiç bişi bilmiyomuşum soryy

yardımlar için teşekkürler şimdiden

güvenli kipte açıp tarat

• quote:

Orjinalden alıntı: Cagri

güvenli kipte açıp tarat

• VİRÜSÜN KONUMUNU BELİRLE VE BUL ONUN KULLANDIĞI .EXE DOSYASINI GÖREVİ SONLANDIRDAN İŞLEMİ SONLANDIRDA KULLANDIĞI PROGRAMI SONLANDIR. ÖYLE SİLMEYİ DENE.

YOK OLMADI GÜVENLİ MODDA ÇALIŞTIR BİLGİSAYARI (GÜVENLİ MODDA ÇALIŞTIRMAK İÇİN RESET E BAS ONDAN SONRA WİNDOS BAŞLATILIYOR SAYFASI AÇILMADAN "F8" TUŞUNA BASILI TUT AÇILAN SEÇENEKLERDE GÜVENLİ MODU SEÇ) VİRÜSÜ ELLE BULDUKTAN SONRA SİLEBİLİRSİN.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.