Şimdi Ara

LG Optimus Black ve 2X için ICS güncellemesi olmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sony'nin 2011 yılı Xperia serisi için Jelly Bean güncellemesini almayacağını ima etmesinin yankıları sürerken, LG de kullanıcılarına kötü bir sürpriz yaptı.

LG Kanada bölümünün Twitter hesabından yapılan duyuruda, LG Optimus Black ve 2X modelleri için Android 4.0 ICS güncellemesinin olmayacağı açıklandı. Kararın sadece Kanada ile sınırlı olabileceği düşünülürken, bölüm yeni bir mesajla kararın LG genel merkezi tarafından verildiğini dile getirdi. Bu durumda iki model için genel bir güncelleme kararı alındığı izlenimi oluşuyor.

Daha önce LG Optimus Black ve 2X için yılın üçüncü çeyreğinde ICS güncellemesinin yayınlanması bekleniyordu. Muadil pek çok model bu güncellemeyi alırken, bu iki model için LG resmi bir neden belirtmedi.

• LG şaşırtmıyor
  • iPhone'u sevmem ama gerçekten en iyi cihaz.
    Android telefonlar en fazla iki güncelleme alıyor sonrada unutuluyor.

• ondan sonra bol bol toplanti yapsinlar. ya bizim cihazlar niye satilmiyor? samsung tan neyimiz eksik?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ‬1‬

ondan sonra bol bol toplanti yapsinlar. ya bizim cihazlar niye satilmiyor? samsung tan neyimiz eksik?

Aynen +1
    bu guncelememe haberleri neden hep Kanada'dan çıkıyor acaba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg hiç şasırtmıyor.Aynen devam :)

• bu haber 4-5 ay önce de verilmişti sanki.

• Lg istediği kadar donanım arttirsın yazılım desteğini düzgün yapamadıktan sonra Samsung'un ve HTC'nin arkasında kalmaya mahkumlar

• sahiplerine gecmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Yetkili Bir Abi

sahiplerine gecmiş olsun

çok mu komik?

• Hic sasirmadim kaldi ki iphone hakkindaki goruse katilmiyorum. Guncelleme dagitma ile de bitmiyor hersey. Bir hafiza karti, bluetooth kullanimi ve telefonu usb olarak kullanabilme bence bir telefon icin mutlaka olmasi gerekenlerdendir.

• LG Türkiye ile görüştüm. Kendilerine böyle bir bilgi gelmediğini söylediler. LG Türkiye açıklayana kadar inanmam ben bu habere
  • Bari optimus 3 d ye gelse buyuk rezillik firmasi lg yazilim olarak bulasilmamasi gerekir anca yazilim onemli olmayan seyler alirim bida supurgeydi tornavidaydi tvydi telefonlari 5 para etmez.androidde dusunmuyorum bir daha full goz boyama sistemi.

• Hahaha :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mahubey

Hic sasirmadim kaldi ki iphone hakkindaki goruse katilmiyorum. Guncelleme dagitma ile de bitmiyor hersey. Bir hafiza karti, bluetooth kullanimi ve telefonu usb olarak kullanabilme bence bir telefon icin mutlaka olmasi gerekenlerdendir.

aynen +batarya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgold11

quote:

Orijinalden alıntı: mahubey

Hic sasirmadim kaldi ki iphone hakkindaki goruse katilmiyorum. Guncelleme dagitma ile de bitmiyor hersey. Bir hafiza karti, bluetooth kullanimi ve telefonu usb olarak kullanabilme bence bir telefon icin mutlaka olmasi gerekenlerdendir.

aynen +batarya

Batarya zaten başlı başına bir problem. Ben yanında şarj aleti gezdirmeden rahat rahat kullanabilen görmedim iphone

• sen eğer guines rekorlar kitabına girdiğin dünyanın ilk çift çekirdekli telefonuna ics vermiyorsan 4 çekirdekli telefon yapıp içine 2 gb ram koyarak samsungla boy ölçüşmeye kalkma. panel üret o sana fazla bile...

• Sonra vay efendım samsung'a niye yetişemedik

• O değil de burda asıl suçlunun nvidia olduğunu okumuştur. tegra platformunun ics için gerekli kaynak kodlarını dağıtmamış üreticilere. Tabi Lg'de sütten çıkmış ak kaşık değil ama asıl pislik Nvidia'dan çıkıyor. Linus boşuna sövmemiş yani.

• Bir Optimus Black kullanıcısı olarak habere üzüldüm. Ben de doğrudan 4.1 Jelly Bean gelebilir diye umut ediyordum. LG iyice gözümden düştü. Artık sadece telefon değil, hiçbir ürününü almam.
    Ama bu güncelleme faslı iyice android'den soğutmaya başladı beni. Bundan sonra ya Google Nexus serisi bir telefon alırım yada diğer platformlara kayarım...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.