Şimdi Ara

Apple'ın geleneksel sonbahar etkinliği için 12 Eylül tarihi kesinleşiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple'ın uzun yıllardır düzenlediği sonbahar etkinliğinin bu seneki tarihiyle ilgili ilk bilgilerin 12 Eylül'ü işaret ettiğini sizlerle paylaşmıştık. iMore sitesinin verdiği bu bilgilere, ilerleyen saatlerde birçok güçlü kaynaktan daha destek gelmesi 12 Eylül iddiasını güçlendirmiş durumda.

Apple'a yakın ve güçlü kaynaklarıyla bildiğimiz AllThingsD, iMore'un 12 Eylül iddiasını kaynaklarına doğrulattıklarını ifade ederken; Apple'ın o hafta içerisinde bir etkinlik planladığını ve bir aksilik olmazsa 12 Eylül'de bu etkinliğin gerçekleşeceğini söyledi.Benzer şekilde The Verge sitesi de kendi kaynaklarından 12 Eylül bilgisini aldıklarını söylerken; yine verdiği tutarlı bilgilerle tanıdığımız The Loop'dan Jim Dalrymple da12 Eylül iddiası için “Evet” dedi.

Birçok kaynak, Apple'ın 12 Eylül'de etkinlik düzenleyeceğini teyit ederken; lansmanın hangi ürünleri kapsayacağı konusu ise belirsizliğini koruyor. Kesin olarak 6.nesil iPhone ve yeni nesil iPod'ların bu lansmanda tanıtılması beklenirken; kimi kaynaklar yeni nesil iMac ve 7,85 inçlik iPad Mini'nin de bu etkinlikte lanse edilmesini bekliyor.

• iphone ve imac bekliyorum. ipad mini cok gereksiz oyle bir hata yapmazlar bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arada İPhone mini diyorlardı. Bu mini meselesini çıkaran kim acaba. Hiç sanmıyorum mini iPad çıkaracaklarını...

• Piyasada öyle başarılı rakipler var ki, iPhone 5'i merak bile etmiyorum. Olsa olsa 4" ekran koyacaklar (ki piyasada 4.3-5.3 arası zilyon tane seçenek var), kısıtlamalar aynen devam edecek, önceki nesil aksesuar alanlara sağlam bir kazık atılacak, muhtemelen satın aldıkları üçüncü parti bir yazılımı yine kendileri yaratmış gibi inovasyon olarak lanse edecekler, vs. vs.

• kötü bir tarih.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

Bir ara da iPhone mini diyorlardı. Bu mini meselesini çıkaran kim acaba? Hiç sanmıyorum iPad mini çıkaracaklarını.

Apple çıkardı: iPod mini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 31 Temmuz 2012; 9:38:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

Piyasada öyle başarılı rakipler var ki, iPhone 5'i merak bile etmiyorum. Olsa olsa 4" ekran koyacaklar (ki piyasada 4.3-5.3 arası zilyon tane seçenek var), kısıtlamalar aynen devam edecek, önceki nesil aksesuar alanlara sağlam bir kazık atılacak, muhtemelen satın aldıkları üçüncü parti bir yazılımı yine kendileri yaratmış gibi inovasyon olarak lanse edecekler, vs. vs.

Telefon için ideal boyut 4" dir. 4" den yukarısını tek elle kullanamazsın. Madem boyut bu kadar önemli git 1.ci nesil GalaxyTab 7" al telefon özellikli, veya Note al 5.3" ekranlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon kulubesı meraklıları o buyuk ekranlarda ıphone kalıtesını bulmadıgı ıcın delırıp ıphonun buyuk ekran cıkmasını beklıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

Piyasada öyle başarılı rakipler var ki, iPhone 5'i merak bile etmiyorum. Olsa olsa 4" ekran koyacaklar (ki piyasada 4.3-5.3 arası zilyon tane seçenek var), kısıtlamalar aynen devam edecek, önceki nesil aksesuar alanlara sağlam bir kazık atılacak, muhtemelen satın aldıkları üçüncü parti bir yazılımı yine kendileri yaratmış gibi inovasyon olarak lanse edecekler, vs. vs.

Telefon için ideal boyut 4" dir. 4" den yukarısını tek elle kullanamazsın. Madem boyut bu kadar önemli git 1.ci nesil GalaxyTab 7" al telefon özellikli, veya Note al 5.3" ekranlı.

Daha birkaç ay önce "telefon için ideal boyut 3.5" dir, 4" kamyon takozu bla bla" diyordunuz, ne oldu da fikir değiştirdiniz birden?
    Ayrıca ideal boyut sana göre 4", bana göre 4.8", başkasına göre 4.3"...

• 12 eylül den 1 ay sonra yurtdşında olacağım.. umarım haber doğrudur....
  • 4" le falan alakası yok. telefonun boyutuna bağlı. eğer ekran güzel yerleştirilirse 4.7" e kadar yolu var. gnexus da 4.65 ekranı rahat bir şekilde tek elle kullanabiliyorum. eğer üstten ve alttan boşluklar çok az olursa 4.5" iphone çok rahat kullanılır.

zaten öyle bir iphone çıksa şu 3.5" deyip duran ifanlar herkesden çok sevecek büyük ekranı. 3.5" de film izlemek, internete girmek, oyun oynamak eziyet.

• quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

4" le falan alakası yok. telefonun boyutuna bağlı. eğer ekran güzel yerleştirilirse 4.7" e kadar yolu var. gnexus da 4.65 ekranı rahat bir şekilde tek elle kullanabiliyorum. eğer üstten ve alttan boşluklar çok az olursa 4.5" iphone çok rahat kullanılır.

zaten öyle bir iphone çıksa şu 3.5" deyip duran ifanlar herkesden çok sevecek büyük ekranı. 3.5" de film izlemek, internete girmek, oyun oynamak eziyet.

iPhone kullanıyorum ama katılıyorum dediklerine. Ekran çok küçük, 3,5 inç hiç ideal falan değil
  • Merakla bekliyoruz i4 ler eskidi artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thale

quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

4" le falan alakası yok. telefonun boyutuna bağlı. eğer ekran güzel yerleştirilirse 4.7" e kadar yolu var. gnexus da 4.65 ekranı rahat bir şekilde tek elle kullanabiliyorum. eğer üstten ve alttan boşluklar çok az olursa 4.5" iphone çok rahat kullanılır.

iPhone kullanıyorum ama katılıyorum dediklerine. Ekran çok küçük, 3,5 inç hiç ideal falan değil

Ekran konusunda aynen katılıyorum 3.5'' artık küçük kalıyor ekran kasaya güzel yerleştirilirse yani alttan üstten yandan boşluk çok olmazsa 4.0 - 4.3'' e kadar tek elle rahat kullanılabilir. Ekran 4.0 yada 4.3 olur tahminen öyle s3 gibi 4.8 falan yapmazlar o da fazla büyük işte.

• merakla bekliyoruz
  • Sonunda lansman tarihi belli olmuş.

Birkaç yerli/yabancı sitede daha şu şekilde tahmin yapılmış: "4 inç 16:9 formatlı 1136x640 piksel ekran"

Beklemedeyiz.
  • Ailecek severek izliyoruz.

• Amerikadan bişeyler getirtiyorum arkadaşa arkadaşta tam 21 eylülde amerikadan türkiyeye dönüyor lanet olasıca apple..

• Walla 4.65 tek elle süper kullanılıyor. Kullanıcıya bağlı bir durum. Adamın eli büyüktür, 4.8 bile küçük kalabilir. Göreceli...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.