Şimdi Ara

Oyundayız - Project Zero II: Wii Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
8.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yeni formatımızda alıyoruz kontrolleri elimize, dalıyoruz bodoslama oyunlara! İlk konuğumuz ise geride bıraktığımız neslin efsane korku oyunu Project Zero 2 (Fatal Frame II)

• Teşekurler Editorlerimize İnceleme için

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bize bunlarla gelin arkadaşlar.

Ne Yekta Kopan diksiyonuyla sunulan, haber gibi incelemeler, ne oyunun bir orasından bir burasından kesinti sunup spoiler ın dibine vurmalar, ne "s" takısından puan kıran İngilizce öğretmenleri gibi bir oyuna 8.9 puan vermeler, ne de önceden hazırlanıp, noktalama vurgularına bile dikkat edilerek yapılan espriler

Tam istediğimiz gibi, samimi bir program olmuş. İftardan sonra içilen çay gibi geldi valla. Önce "Bağımsız" programı, şimdi de bu. Eğer bu yolda devam edip bir IGN, bir Gamespot olmak için kendinizi kasmassanız, çok iyi yerlere geleceğinizi düşünüyorum.

• haa şöyle ya geçin bişeyler oynadıgınızı görelim

• Bu tip programlar devam etmeli bence,mesela Beril'in youtube üzerinden diablo 3 oynaması gibi izlemesi gayet eğlenceli,youtube a bakarsanız birsürü oyun yorumlayan insanlar var ve bazıları milyon kez izleniyor sizlerde böyle birşey yaparsanız çok daha güzel olur.Hatta bazı oyunları girip beraber oynasak yorumlasak hiç fena olmaz gibi :)

• Sesi güzel iki editörlü bir korku oyunu incelemesi olmuş emeğiniz için çok teşekkürler :D bu arada hanım hanımcık kıza yazık yaa oynayıp yardım etmek isterdim :)

• İşte bu bende facebooktan "oynuyoruz" diye bölüm açın diycektim ama artık Oyundayız :d

• Talha aynacı : Pide sopası gibi :D
  • DayZ incelemesinide bu formatta isteriz.

• Ama Gercek ten guzel Program olmuş OYUNADA BAYİLİRİM :d:d- projet zombiod- dayz gibi şeylerçok guzel olur :D

• Beril keko gibi dedi ya ahaha
    bide yeni bölüm için giriş introsu hazırlansın bence.

• Film gibi izledim de,Güzelim kız mezarlıkta kayboldu be:)

• Aynen böyle inceleme bize göre bnce daha samimi :)

• Her zaman ki gibi keyifli bir sohbet :) Devamını bekliyoruz

• iste hayatımın oyunu... bu seriyi oynamak hayatımda yaptığım en güzel şeylerden birisiydi mükemmel bir seri...

ayrıca beril'i sesinden tanıdım...sizin youtube'de fatal frame tam çözümleriniz yokmu? birkaç çatlak kızın çok eğlenceli tam çözümleri vardı?o gurubun içinde berilde yokmu :))
  • benim bu tür korku oyunlarıma acayip fobim var yahu 2 hayalet çıktı evde ana avrat düz gittim hele bide japon oldumu bana teksas katliamı testere son durak çığlık ne varsa izletin veya oynatın ama japonlu bişi olmasın

• 10 yaşındaki çoçuk almısn olmamış ses ince olunca ciddiyet olmuyor olmamaıs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.