Şimdi Ara

3G S ses sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İsin ilginci oyunlarda ve uygulamalardada dışarıya ses verilmiyor fakat telefonu caldirdigimda sesli çalıyor yani normal birde İphone yandaki ses tuşlarına bastığımda ekranda cikmasi gereken ses seviyesi cikmiyor gözükmüyor.müzik yerine baktığımda müziklerin sesini açıp kapamak için gerekli olan bölme yok bunu nasıl düzeltebilirim

• Yakın zamanda şarj giriş yerinin sıvı ile bir teması oldumu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcMn

Yakın zamanda şarj giriş yerinin sıvı ile bir teması oldumu ?

hayır olmadı
  • restore ile çok kısa süreliğine arızanın onarıldığına şahit oldum ancak arızanın asıl çözümü şarj modülünün değişmesi ile yapılmaktadır hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

restore ile çok kısa süreliğine arızanın onarıldığına şahit oldum ancak arızanın asıl çözümü şarj modülünün değişmesi ile yapılmaktadır hocam

hocam şarj modülü ne alaka
  • hocam senin sorunun cihaz kendini dock'ta zannettiğinden dolayı oluyor
    cihazla dock arasında da tahmin edersin ki bağlantı noktası şarj girişi ( şarj ve veri girişi diyelim )
    şarj modülünde dockı gören küçük bir parça var bunun arızalanması sonucu bu sorunu yaşıyorsun
  • quote:

hocam senin sorunun cihaz kendini dock'ta zannettiğinden dolayı oluyor
    cihazla dock arasında da tahmin edersin ki bağlantı noktası şarj girişi ( şarj ve veri girişi diyelim )
    şarj modülünde dockı gören küçük bir parça var bunun arızalanması sonucu bu sorunu yaşıyorsun

peki sence bu parça neden arızalanır hocam şimdi genpa ya da vermek istemiyorum 25 ünde anca yollarlar yaw :S
  • yan sanayi şarj cihazı kullanımı, şarjdayken elektrik kesilmeleri,voltaj düşmeleri,usb kablodaki kırıklar,darbe ve bir çok sebepten olabilir
  • Dostum en iyisi bir servise götür.Sonuçta efsane 3gs.aman bozulmasın(peugeot 206 gibi halen var)
  • quote:

sorun kendiliğinden düzeldi hepinize teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFaith

quote:

sorun kendiliğinden düzeldi hepinize teşekkürler

nasıl düzeldi kendiliğniden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.