- x
Piranha Bussines 7 Tab Orjinal Rom ve Kurulumu
33 Cevap47641 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

45 Mesaj
30 Temmuz 2012; 14:12:53 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba arkadaşlar tabletim bozulmuştu açılmıyordu ben de ne yapıcağımı bilmeden dolanıp duruyordum sonunda donanımhaberde Piranha Destek adında bir kullanıcı gördüm ve sorunumu mesaj attım sağolsun kısa sürede yanıt verdi ve aşağıdaki anlatımları yaptı. İlaç gibi geldi sorunum çözüldü. Siz de benim gibi tablette açılma sorunları yaşarsanız ilerde veya başka sıkıntılardan orjinal roma ihtiyaç duyarsanız anlatımı ve indirilecek dosyalar aşağıdadır:

Öncelikle aşağıdaki linkten Livesuıt programını indirin.

http://yadi.sk/d/XxGUZluS0B7H

Aşağıdaki linkten cihazınıza ait yazılımı (rom) indirin.

http://yadi.sk/d/XLH-te0Y0B7Z

1. Livesuit progranı içerisinde bulunan LiveSuitPack105.exe yi çalıştırın, driver kurulumu yapacaktır. Cihazınızı bilgisayarınıza takın cihazı tanımasını bekleyin. Driver kurulumu yapamazsanız aşağıdaki linkten indireceğiniz deneme resimlerinden manuel driver yükleme yapabilirsiniz.

http://yadi.sk/d/apXA1LWx0CZ5

2. Cihazın bilgisayar baglantısını kesin, Livesuıt.exe yi çalıştırın,

3. SlecektImg seçeneğine tıklayın açılan menüden indirdiğiniz yazılım (rom) dosyasını bulup seçin örnek; BUSINESS TAB 7.img

4. Cİhazı tamamen kapalı konuma alın,

5. Menü tuşunu basılı tutun, usb kablosunu bilgisayarınıza takın,

6. Deriver yüklemesi bitene kadar menü tuşunu basılı tutun, livesuıt menüsünde uyarı alacaksınız uayarı aldıktan sonra menü tuşunu bırakın gelen uayarıya evet deyin, yazılım yüklemeye başlayacaktır.

Bu konuda kurulumu görsel oalrak hazırlamaktayız en kısa sürede sitemizde ve buradan yayınlayacağız.

Kolay gelsin.

8 Mesaj
29 Eylül 2012; 23:19:32 

arkadaşlar gps business tab 7 rom yok mu

3 Mesaj
12 Ekim 2012; 15:25:06 

LİVE SUİT KURDUM Bİ İŞE YARAMADI BU DEFA .İMG FORMATINDAKİ DOSYA İNMİYOR.. LANET ETTİM BU TABLETİ ALDIĞIM GÜNE.. HEMEN İADE ETTİM DAHA FAZLA STRESE GEREK YOK..

390 Mesaj
25 Ekim 2012; 4:00:22 

nerde açıklama

Çözülemeyen problem yoktur, çözemeyen insanlar vardır.
http://forum.donanimhaber.com/m_82687654/tm.htm/

390 Mesaj
30 Ekim 2012; 9:15:03 

ok hallettim :D

1 Mesaj
1 Kasım 2012; 15:51:20 

yaptım açıldı. Ama hiçbirşeye dokunamıyorum. ne yapmam gerekiyor.

3 Mesaj
20 Kasım 2012; 17:55:33 

Merhabalar uygulamaları bedava yükleyeyim derken buıld .prop dosyasını değiştirdim ve yedeğide yok şimdi hiçbi uygulama yüklüyemiyorum tabletin hafızası bomboş olmasına ramen boş alan açın tekrar deneyin diye bi uyarı veriyor pıranha business 7" olan bulamadım electro worlde 9" olanı vardı ondan bu dosyayı aldım makina kendine geldi ama dedğim gibi uygulama yükleyemiyorum şimdi ne yapmam gerekir elinde orjinal build prop dosyası olan varsa göndermesini rica ederimyardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

3 Mesaj
25 Kasım 2012; 23:33:20 

Arkadaşlar merhaba sorunu format atarak çözdüm www.piranha.com.tr adresinde tablet pc/destek/yazılım kısmından format dosyasını indirip formatladım bide video dosyası var nasıl yapılacağı oraa gösteriliyor çok basit bide makina zaten orjinalde rootluymuş rootlamak için uğraşmaya gerek yok :) hadikolay gelsin yardım isteyen olursa buradan yardımcı olmaya çalışırım.

1 Mesaj
7 Aralık 2012; 15:04:20 

Ya beyler şu .img dosyasını bulamıyorum hiç bi yerde her yerde bu link var ve linkte kırık Allah aşkına yardım edin çıldıracam parçalıcam yoksa tableti piranhanın sitesinden livesuiti indirdim videosuda var ama .img dosyası yok ne saçma iş yaa

10 Mesaj
9 Aralık 2012; 23:31:20 

Merhaba arkadaşlar bende gps Business Tab 7 var ve 4.0.3 sürümü mevcut ben bunu 4.0.4 sürümüne güncellemek istiyorum. Pirhana.com.tr den livesuit ve GPS_Business_Tab_7.0_4.0.4 sürümünü indirdim ancak tableti bilgisayara bağladığımda sürücülerinden android olanı kuramadığı için driver yüklemesi başarısız olduğundan livesuit bağlı tableti görmüyor driverları nerden bulurum ve güncellemeyi nasıl yaparım.

390 Mesaj
10 Aralık 2012; 13:55:30 

piranha ya hangi custom rom yükleyebiliriz

2 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:02:21 

livesuit 5 eng pack dosyasını yükle
livesuit programını açmadan önce cihazı tamamen kapat
cihazın menü ve power tuşlarına basıp DOWNLOAD MODE' a al
usb kabloyu tak ve bekle driverı otomatik yükler yükledikten sonra kabloyu çıkart
live suit programını aç ve usbyi tak otomatik olarak yüklemeye başlar(gelen pencerelere evet de)

10 Mesaj
14 Aralık 2012; 14:48:50 

live 5 eng den kastın bumu kardeşim. LiveSuitPack105_english

2 Mesaj
21 Ocak 2013; 20:24:03 

http://www.piranha.com....duct.php?product_id=317 Adresinde pirahnha sd dosyasını indir msd kartını kart okuyucuya tak bilgisayarda formatla piranha sd yi çalıştır sd kartını bul romunu indir rar dan çıkar masaüstüne Altta yer alan uzantıda indirdiğin rom un yolunu göster Bilgisayarda başka sd kart takılı olmasın BORN tuşunu bas yükleme bitince exit tuşunu bas krtını kart okuyucudan çıkar sd kartını tablete tak tableti kapat aç yükleme kendi kendine başlar bitince tablet kapanır hafıza kartını tablettten çıkar Tabletini tekrar aç biraz bekle işlem tamamdır

53 Mesaj
22 Ocak 2013; 14:49:41 

kardeşim senin verdiğin link business II tab 7 bizim derdimiz GPS BUSINESS TAB 7. İnsanlara yanlış rom yüklettirmeyin. Sonra bende ki gibi , ekran dokunmatiği çalışmayan bir rom yükler öyle kalırsınız. Defalarca desteği ararsınız ilgilenen olmaz, burada bir adam var kendini destekçi diyor, oda bir şey söylemez böyle tabak gibi ortada kalırsınız. Almayın bu firmadan bişey...

SenTineL is here...

72 Mesaj
28 Ocak 2013; 15:42:02 

http://urun.gittigidiyo...white-tab-10-1-75237226

ARKADAŞLAR TABLET UCUZ ŞUANDA.

CİHAZ 1 AYLIKTIR.

TEMİZ ÜRÜN. ANDROİD 4.1 GÜNCEL CİHAZLA İLGİLİ YAZILAR SİTEDE.

İLGİLENENLER BAKARLARSA .

3 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:14:23 

bende 64 bit 8 yüklü driver yükleyebilen bir kişi DriverGenius programı ile driverini alıp baylaşabilirmi

58 Mesaj
4 Mart 2013; 15:39:41 

Allah razı olsun.ne kendi sitesi ne de bu sitedekiler adam akıllı anlatmış.çok sağol usta

MSI 870A-G54(FX) AMD 870 SB850 AM3 DDR3 1600(O.C.)USB 3.0 SATA 3.0 Anakart -- AMD FX X4 4100 Soket AM3 3.6GHz 12MB Cache 32nm İşlemci (4.6 Ghz) -- XFX HD6790 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı -- CORSAIR 4GB XMS3 DDR3 1600MHz CL9 Tek Modül Ram -- WD 3.5" 500GB Caviar Green Intellipower Sata 2.0 32MB Cache Harddisk

178 Mesaj
4 Mart 2013; 16:01:29 

Linkler Ölmüş

Hacker Okan Fan Club Adlı Facebook Sayfam : https://www.facebook.com/lamerokan Hacker Okan Fan Club Adlı Web Sitem : lamerokan.besaba.comTüm Herkesi Beklerim :D ( Site boş boşuna bakmayın :D )

933 Mesaj
5 Mart 2013; 1:35:53 

Bende bus II 9' modeli var,kurulumunda home tuluna basılı tutun diyor hangisi acaba bu home tuşu ? cihaz kaplıyken basılı tutup pc ye bağlayın diyor,deniyorum ama yükleme başlamıyor.

7 Mesaj
15 Mart 2013; 17:07:33 

Benim tabletim piranha business tab 7 hiçbir şekilde açılmıyor. Dediğiniz işlemleri yapıyorum ama rom yükleme bir türlü başlamıyor sebebi ne olabilir acaba acil yardım...

teşekkürler

7 Mesaj
15 Mart 2013; 19:19:02 

İşin sırrı home tuşuna basmaktaymış. Sonunda hallettim açıklama için teşekkür ederim çok yardımcı oldu

33 Mesaj
25 Haziran 2013; 1:45:49 

arkadaşlar piranha tablete format atıyordum. format işlemi bittikten sonra ekrana gördüğünüz resim geldi ve şuanda da hala o var tekrar format atmayı denedim ama format atar gibi gözükse de hata veriyor. nasıl giderilebilir bilgisi olan varmı. sd karttan format denesem düzelir mi? [simage]
0

0

227 Mesaj
10 Temmuz 2013; 16:47:36 

linkler kırık yenileyebilirmisiniz

Pro Gamer

3 Mesaj
10 Temmuz 2013; 20:55:57 

Merhabalar,

İstanbul güngören civarında oturup format attırmak isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olurum tgunyakti@hotmail.com.tr adresine mail atın

6 Mesaj
21 Temmuz 2013; 0:54:31 

evet gençler basılı tutacağınız tuş business tab 7 de soldaki tuştur, arkadan bakınca resetin yanındaki ev resmine benzeyen, dikkat edilmesi gereken husus sitesindeki doğru iso dosyasını indirmek ve home tuşuna basılı tutarken usb bağlamak

2sini düzgün biçimde yaparsanız sıkıntı olmaz

227 Mesaj
28 Temmuz 2013; 13:12:56 

Lütfen linkler kırık

Pro Gamer

461 Mesaj
17 Ağustos 2013; 0:11:09 

quote:

Orijinalden alıntı: darkpaww

livesuit 5 eng pack dosyasını yükle
livesuit programını açmadan önce cihazı tamamen kapat
cihazın menü ve power tuşlarına basıp DOWNLOAD MODE' a al
usb kabloyu tak ve bekle driverı otomatik yükler yükledikten sonra kabloyu çıkart
live suit programını aç ve usbyi tak otomatik olarak yüklemeye başlar(gelen pencerelere evet de)

Beyler cihazımı download mode'a alamıyorum :/ menü+power tuşuna basılı tutuyorum olmuyor. Sadece menü tusuna basılı tutuyorum yine olmuyor.Nerde hata yapıyorum?

290 Mesaj
18 Ağustos 2013; 18:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: MuratB25

Merhaba arkadaşlar tabletim bozulmuştu açılmıyordu ben de ne yapıcağımı bilmeden dolanıp duruyordum sonunda donanımhaberde Piranha Destek adında bir kullanıcı gördüm ve sorunumu mesaj attım sağolsun kısa sürede yanıt verdi ve aşağıdaki anlatımları yaptı. İlaç gibi geldi sorunum çözüldü. Siz de benim gibi tablette açılma sorunları yaşarsanız ilerde veya başka sıkıntılardan orjinal roma ihtiyaç duyarsanız anlatımı ve indirilecek dosyalar aşağıdadır:

Öncelikle aşağıdaki linkten Livesuıt programını indirin.

http://yadi.sk/d/XxGUZluS0B7H

Aşağıdaki linkten cihazınıza ait yazılımı (rom) indirin.

http://yadi.sk/d/XLH-te0Y0B7Z

1. Livesuit progranı içerisinde bulunan LiveSuitPack105.exe yi çalıştırın, driver kurulumu yapacaktır. Cihazınızı bilgisayarınıza takın cihazı tanımasını bekleyin. Driver kurulumu yapamazsanız aşağıdaki linkten indireceğiniz deneme resimlerinden manuel driver yükleme yapabilirsiniz.

http://yadi.sk/d/apXA1LWx0CZ5

2. Cihazın bilgisayar baglantısını kesin, Livesuıt.exe yi çalıştırın,

3. SlecektImg seçeneğine tıklayın açılan menüden indirdiğiniz yazılım (rom) dosyasını bulup seçin örnek; BUSINESS TAB 7.img

4. Cİhazı tamamen kapalı konuma alın,

5. Menü tuşunu basılı tutun, usb kablosunu bilgisayarınıza takın,

6. Deriver yüklemesi bitene kadar menü tuşunu basılı tutun, livesuıt menüsünde uyarı alacaksınız uayarı aldıktan sonra menü tuşunu bırakın gelen uayarıya evet deyin, yazılım yüklemeye başlayacaktır.

Bu konuda kurulumu görsel oalrak hazırlamaktayız en kısa sürede sitemizde ve buradan yayınlayacağız.

Kolay gelsin.

ya aynen senin dediğin gibi yaptım ama,yükleme %51 i geçmiyor,geçince yükleme geri geri gidiyor sonunda sıfırlanıyor neden ?

219 Mesaj
6 Eylül 2013; 16:18:03 

Linkler kırık yenilermisin

50 Mesaj
24 Ekim 2013; 22:38:34 

Bende piranha business tab 7 var ve yükleme moduna geçemiyorum. Aygıt yöneticisinde usb ünlem işaretli olarak gösteriyor. Başka bilgisayarda denedim aynı şekilde usb ünlem işareti çıkıyor. usb klasörü içindeki dosyalarıda tanıttıgımda değişen birşey yok. Çözüme ulaştıramadım, çözüme ulaştıran varsa yardımcı olursanız sevinirim. İzmir bornovadayım iyi forumlar

BU NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ..: 0555 594 31 29

1 Mesaj
10 Kasım 2013; 1:37:10 

ya aynen senin dediğin gibi yaptım ama,yükleme %51 i geçmiyor,geçince yükleme geri geri gidiyor sonunda sıfırlanıyor neden ?
[/quote]
kardeş aynen dediğin gibi bende de %15e kadar geliyor sonra geri geri gidiyor, çözebildin mi sorunu?

4 Mesaj
19 Kasım 2013; 15:47:13 

Merhaba arkadaşlar. Piranha Gps Business Tab P415 için elinde 4.0.4 büyük simgeli rom olan varsa paylaşabilir mi acaba. Her yerde aradım bulamadım. Piranha'dan istedim ancak hep farklı rom linkleri gönderdiler. Şimdi 4.0.3 yükleyince dokunmatik çalışmıyor. Kernel nasıl güncellenir bilmiyorum. 3.0.8+ kernel'li yazılımlarda dokunmatik çalışıyor ancak 3.0.8 olanlarda çalışmıyor.

245 Mesaj
30 Aralık 2013; 18:17:18 

piranha gibi allah ne etsin sizi hurda makinayı aldırdınız bana ne diyim size

https://tuketici.btk.gov.tr/
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Tabletler » Diğer Markalar » Piranha Bussines 7 Tab Orjinal Rom ve Kurulumu
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.555