Şimdi Ara

Parakart 'Kuruş Yok' kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
9.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: @bdullah

Geçen ayı boş geçtik. Bu ay 25 TL almak şart oldu. Kart ücretlerini biryerden çıkarmak lazım. 49 TL kestiler bonusa carda.

hakem heyetine başvurup kart ücretini geri alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

Orijinalden alıntı: mbilginer

yakınımda 2 migros var.
    bir günde ikisinden alışveriş yaparsam sadece biri mi kabul ediliyor?

şube sayısının önemi yok, her şube farklı işyeri sayılıyor.

Ben Migros dan birçok alışveriş yaptım ancak iade yapılmadı. Mesajda gönderirdim ve mesajı Alo Garanti'den de onaylattım ama nedense kuruş iadesi yapılmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

quote:

Geçen ayı boş geçtik. Bu ay 25 TL almak şart oldu. Kart ücretlerini biryerden çıkarmak lazım. 49 TL kestiler bonusa carda.

hakem heyetine başvurup kart ücretini geri alabilirsin.

paracard hespa ücretini de mi alabiliyoruz nasıl alabiliyoruz? sanırım haziranda yada temmuzda kesecekler yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

quote:

yakınımda 2 migros var.

Ben Migros dan birçok alışveriş yaptım ancak iade yapılmadı. Mesajda gönderirdim ve mesajı Alo Garanti'den de onaylattım ama nedense kuruş iadesi yapılmadı..

1lira üzeri , ayni gün içinde, ayrı ayrı işyerlerinden yapılan,ilk alışverişlerdeki kuruşları parakartın Garanti posundan geçmek şartıyla,hesaba iade edilmektedir.Migrostaki alışverişlerin kuruşları yatması gerekir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

quote:

yakınımda 2 migros var.

1lira üzeri , ayni gün içinde, ayrı ayrı işyerlerinden yapılan,ilk alışverişlerdeki kuruşları parakartın Garanti posundan geçmek şartıyla,hesaba iade edilmektedir.Migrostaki alışverişlerin kuruşları yatması gerekir.

Dediğim gibi ne Migros da ne Makromarket te ne de Bim'de yaptığım alışverişlerde iade yapılmadı. Üstelik kampanya katılım mesajımı Alo Garanti den doğrulattım, mesajım sistemde görünüyor..

• quote:

Parakart 'Kuruş Yok' kampanyası

ayda maksimum 20 tl veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DİKKAT!! Arkadaşlar Bonus Genç Paracard'lar ile "kuruş yok" kampanyasına katılım sağlanmıyormuş. Garanti MH bu yönde bir bildirim yaptı bana. Alışveriş yaparken buna dikkat edelim.
  • Az once gelen sms malesef kampanya sona ermis

Degerli Musterimiz, katilmis oldugunuz Kuruslari Odemeyin kampanyamiz 31 Aralik 2017 tarihi itibariyle sonlanacaktir. Aralik ayinda kazanacaginiz kuruslarin iadesini Ocak 2018'de kart hareketlerinizden takip edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsm248 B kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya nedeniyle küsüratlı ufak alışverişler için Paracard`ı kullanıyordum.Bitecek olması hiç iyi olmadı.. :(
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.