Şimdi Ara

Limbo'nun Ardından Gelen Project 2 Uzun Sürebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Limbo yapımcısı PlayDead şu anda ne olduğu fazla bilinmeyen yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Project 2 kod adına sahip olan bu proje en azından önümüzdeki iki yıl boyunca bitmeyecek.

Project 2'de yine ufak bir çocuğun hikayesine tanık olacağız. İnsan vücudunda yapılan aykırı deneyler sonucunda dünyayı saran bir tehkileye karşı çaba vereceğiz. PlayDead bu yeni proje için Danimarka hükümetinden iyi bir ödeme almıştı. Yapımcının en az 2 senelik yapım süreci için açıklaması şu şekilde oldu:

"Limbo'yu sadece bittiği an çıkartacağız diye çok büyük bir risk almıştık ama aynısını tekrar yapacağız."

• Limbo güzeldi.Project 2'de güzel olabilir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • efsane olabilecek bir oyun bence,resim bile etkilemeyi başardı
  • Enfes bir limbo. Enfes bir haber haydi hayırlısı.

• Limbo bayağ dandik bir oyundu bence. 2D oyunlara karşı bir ön yargım yokdur ama limbo pc de yüklü açıp oynayasım gelmiyor çünkü çok anlamsız bir oyun hiç bir yaratıcı fikir yok bulmacalar oldukça basit tek düze üstelik keyifli de değilller. Bu limbo nasıl bu kadar beğeniliyor anlayamadım senaryo desem senaryo yok oynanış ileri geri zıpla dan ibaret bulmacalar dandik kısaca oyun çok kötü bence ama henüz bitirmedim 2 saat falan oynamışıdır heralde ama hala bitmedi oyunu indireli 2 ay oluyor.

• Barxxx bu kadar isteksiz ve beğenmeyerek oynamana hiç gerek yok zaten. Her oyun herkese hitap edecek diye bir kavram yok.. Atmosferi beğeniliyor oyunun. Anlaşılan hiç mario bros oynamamışsın çocukluğun da..

• quote:

Orijinalden alıntı: Barxxx

Limbo bayağ dandik bir oyundu bence. 2D oyunlara karşı bir ön yargım yokdur ama limbo pc de yüklü açıp oynayasım gelmiyor çünkü çok anlamsız bir oyun hiç bir yaratıcı fikir yok bulmacalar oldukça basit tek düze üstelik keyifli de değilller. Bu limbo nasıl bu kadar beğeniliyor anlayamadım senaryo desem senaryo yok oynanış ileri geri zıpla dan ibaret bulmacalar dandik kısaca oyun çok kötü bence ama henüz bitirmedim 2 saat falan oynamışıdır heralde ama hala bitmedi oyunu indireli 2 ay oluyor.

Sen Şuna Oynayamadım Biraz Zor Geldi Desene Oyun Harikaydı 2Kere Bitirdim $10 Oyundan Ne Beklediğini Tam Olarak Anlayamadım

• Ne varsa bağımsız yapımcılarda var..
  • quote:

Limbo bayağ dandik bir oyundu bence. 2D oyunlara karşı bir ön yargım yokdur ama limbo pc de yüklü açıp oynayasım gelmiyor çünkü çok anlamsız bir oyun hiç bir yaratıcı fikir yok bulmacalar oldukça basit tek düze üstelik keyifli de değilller. Bu limbo nasıl bu kadar beğeniliyor anlayamadım senaryo desem senaryo yok oynanış ileri geri zıpla dan ibaret bulmacalar dandik kısaca oyun çok kötü bence ama henüz bitirmedim 2 saat falan oynamışıdır heralde ama hala bitmedi oyunu indireli 2 ay oluyor.

Oyun anlayışın bu kadar heralde .neyse İnşallah limboyu aratmayacak bir oyun olur

• quote:

Orijinalden alıntı: mctvzciea764

quote:

Oyun anlayışın bu kadar heralde .neyse İnşallah limboyu aratmayacak bir oyun olur

İşte bende zaten oyun anlayışı kıt muhabeti olmasın diye özellikle 2d oyunlara karşı ön yargım yok dedim mesela ltbp en sevdiğim oyunlardan biri , birde fancy pants serisi süper harbiden. Ama limbo bence kötüydü ya hiç bana hitap etmedi, yaratıcı bir fikir zaten yok grafikler insanın içini sıkıyor sevemedim yani.

• Bir yapımı beğenmiyor olmanız "dandik" demeniz için sebep değildir.

• Müthiş bir oyuna benziyor
  • Bu tür oyunlar pek hoşuma gitmiyo
  • Limbo zeka oyunudur. Sevmeyenlere duyurulur...

• quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

Limbo zeka oyunudur. Sevmeyenlere duyurulur...

Hadi canım sende diyorum. hangi bulaca da zorlandın ki limbo'yu seversin o ayrı ama zeka oyunu da değil yani basit bulmacalarla bezenmiş bir platform oyunu. Portal 1-2 mesela zeka gerektiriyordu özellikle son bölümler de ve benim en sevdiğim seridir portal.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

Limbo zeka oyunudur. Sevmeyenlere duyurulur...

Hadi canım sende diyorum. hangi bulaca da zorlandın ki limbo'yu seversin o ayrı ama zeka oyunu da değil yani basit bulmacalarla bezenmiş bir platform oyunu. Portal 1-2 mesela zeka gerektiriyordu özellikle son bölümler de ve benim en sevdiğim seridir portal.

Limbo ' da hiç bir bulmaca da zorlanmadıysanız bence oyun falan oynamayın kuantum fiziğine falan el atın.
  • limboyu bitirdim güzel oyun sevmeyenler oynamasın
  • fazlasıyla zorlaştı özellikle son bölümler çok zor hiçbir bulmacada zorlanmamak imkansız!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.