Şimdi Ara

outlok express gelen kutusundaki farklı hesaplara gelen maillerin renkleri değiştirilebilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar 3-4 hesap var hangi mail hangi hesaba gelmiş bayağı zor oluyor takibi kime sütunu seçili olduğu halde zor oluyor her mailin rengi farklı olsa çok iyi olur ama olur mu acaba veya başka bi şekilde nasıl olabilir cevaplarınızı bekliyorum...

• valla dostum expresde öle bişi olduğunu sanmıyorum ama bilen arkadaşlar varmıdır bilmem. ama outlookda olsaydı renklendirme vardı
    hesabını outlook' a aktar ordan yap olmazsa
  • Arkadaşım pmini yeni gördüm, Araçlarda ileti kuralalrına gel her hesap için ileti kuralı oluştur orda renk ile vurgula var

outlok express gelen kutusundaki farklı hesaplara gelen maillerin renkleri değiştirilebilirmi
  • bune her hesap için ayrı ayrı nasıl uygularım
  • 1. bölümde "iletilerin kime satırında..." olanı işaretliyorsun. 2 bölümden "renk ile vurgula" yı işaretliyorsun. 3. bölümde de bu ayarları verebilmen için birtakım yazılar çıkıyor. Oraya tıklayarak mesela hangi hesabın renkli olmasını istiyorsan o hesabı yazıyorsun. 3 tane hesabın varsa 3 ü için de aynı işlemi yapıyorsun.

Renklendirmek yerine her hesap için yeni bir klasör oluşturup yine aynı yerden (2. bölümden "belirtilen klasöre taşı" seçeneğini işaretlersen her hesabın mailleri ayrı klasörlere taşınmış olur.
  • Arkadaşlar gerçekten çok teşekkür ederim "el elden üstündür" atasözü boşuna söylenmemiş çok işime yaradı ve yarayacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.