Şimdi Ara

Sony Mobile'ın Xperia GX ve Xperia SX modelleri fiyatlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
6.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sony Mobile'ın mayıs ayında resmiyet kazandırdığı Xperia GX ve Xperia SX modelleri fiyatlandı. Önümüzdeki ağustos ayından itibaren Japon teknoloji meraklılarıyla buluşması beklenen Xperia GX, 72.240 Yen (~920$) fiyat etiketine sahip olacak. 95 gramlık tasarımıyla LTE desteği sunan dünyanın en hafif akıllı telefonu olarak nitelendirilen Xperia SX ise 58.800 Yen (~750$) fiyatla satılacak.

1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 platformunun, Adreno 225 grafik biriminin ve 1 GB RAM'in güç verdiği akıllı telefonlar, Android 4.0 ''Ice Cream Sandwich'' mobil işletim sistemi ile Timescape arayüzünü bütünleştiriyor.

Sony Xperia GX, 4.6-inç boyutunda HD dokunmatik ekranı (Reality Display), 16 GB dahili flash belleği, Full HD video kaydedebilen 13 MP kamerayı ve 1700 mAh bataryayı bünyesinde barındırırken; Sony Xperia SX, 3.7-inç boyutunda qHD dokunmatik ekran, 8 GB dahili flash bellek, Full HD video kaydı yapabilen 8 MP kamera ve 1500 mAh batarya ile donatılmış durumda.

• Xperia GX in tasarımı güzel, adreno 320 ile birlikte gelmesini umduğum global versiyonunu bekliyorum...

• Özellikler bazı kullanicilara düşük gelebilir ama bence cihazların tasarimlari çok şık

• Bataryasi cok dusuk ya benim xperia x10 a bile 1500 mah zor yetiyor

• Fiyatlar Yüksek Gibi Sanki :(

• kimsede çıkıp dememişki 920 dolar ne

• Turk milleti nede olsa zengin
  • 920 dolar mı yazıyor orada ben mi yanlış görüyorum diyerek fiyata karşı tepkimi belirtiyorum.

• Bu fiyatlarada OHA yaniii alma alma ........[nasrettin hocanın elma] misali demiş gibi...

• Bu fiyatlar ile tutmaz bu cihaz

• Sony niye donanım fazla koymuyor işte bu yüzden.Bir tane geç çıkmış sağlam bir telefon çıkardı 920 dolar:D Daha bunun global versiyonu yok.Global çıkacana kadar yeni nesil telefonları piyasaya sürer diğer firmalar:) Ayak uyduramıyor..

• Fiyatlar ne öyle yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarımlar ve donanımlar güzel ama o fiyatlar ne öyle... 920 dolar ne.. iphone bile o kadar pahalı değil...

• millet iphone 2000 2500 tl veriyor da sony e verirken kötümü

• Gençler fiyatlara takılmayın. Japonya'da 1 ekmek bile yaklaşık 2 $. Ona göre oranlama yapılırsa batı fiyatları daha uygun olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: paradoksumsu

Gençler fiyatlara takılmayın. Japonya'da 1 ekmek bile yaklaşık 2 $. Ona göre oranlama yapılırsa batı fiyatları daha uygun olacaktır.

Ekmek ile kıyaslarsanız yanılırsınız.Burada ekmek 600 kuruş iphone 2500-3000 TL ye kadar çıkıyor.Mesela bazı yerlerde gıda bazı yerlerde teknolojik cihazlar ucuzdur.Dubai de bu tür cihazlar çok ucuza satılıyor. Şuna emin olabilirsiniz en pahalı satılan ülke yine Türkiye olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: SensatiOX

quote:

Orijinalden alıntı: paradoksumsu Gençler fiyatlara takılmayın. Japonyada 1 ekmek bile yaklaşık 2 $. Ona göre oranlama yapılırsa batı fiyatları daha uygun olacaktır.
    Ekmek ile kıyaslarsanız yanılırsınız.Burada ekmek 600 kuruş iphone 2500-3000 TL ye kadar çıkıyor.Mesela bazı yerlerde gıda bazı yerlerde teknolojik cihazlar ucuzdur.Dubai de bu tür cihazlar çok ucuza satılıyor. Şuna emin olabilirsiniz en pahalı satılan ülke yine Türkiye olucak

japonyanın agası Sony, herkes nasıl apple farklı bir gözle bakıyorsa japonyadada sony öyle

• Bu sony hic akillanmicak elinde kalan bir avuc musterisi vardi onlarida kabedicek sonunda

• seçilmiş hatice varken
    yada galaxy 3 varken

nettin sen sony

• quote:

Orijinalden alıntı: SensatiOX

quote:

Orijinalden alıntı: paradoksumsu

Gençler fiyatlara takılmayın. Japonya'da 1 ekmek bile yaklaşık 2 $. Ona göre oranlama yapılırsa batı fiyatları daha uygun olacaktır.

Oradaki kıyaslamanın amacı Japonya'nın hepten pahalı bir ülke olduğunu ortaya koymaktı ki öyle, Japonya pahalı bir ülke...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.