Şimdi Ara

HARMAN KARDON AVR 139 AMFİ İNDİRİM YAPILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
5
Favori
10.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • =HARMAN KARDON AVR 139 DOLBY DIGITAL CINEMA AMFI=

URUN COK TEMIZDIR. KUTUSU MEVCUTTUR.KUMANDASI VE ICINDEN CIKAN BUTUN AKSESUARLARI MEVCUTTUR.COK AZ KULLANILMISTIR.DOLBY DIGITAL THX VB 26 CESIT CINEMA VE MUSIC SECENEGI MEVCUT COK KALITELI BIR AMFIDIR.ISTEDIGIM FIYAT 700 LIRADIR.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tecnical -- 20 Mayıs 2014; 12:13:42 >

• açıkcası hi-fi kullananları görmek beni mutlu etti nerdeyse unutuldu son 4-5 yıldır yıllarca elimdem streo amfiler,koca koca kolonlar geçti sonra bi sinema sistemi merakı çıktı dağıttık hep stereoları ama onun zevkini ve kalitesini hiç bir cinema sistemi tutmadı sende kalitenin nerdeyse dibi olan sistemi (INFINITY HI-FI SISTEM) kurmuşsunki bu güzel sistemi satıyorsun alacak arkadaşa hayırlı olsun,hayırlı satışlar
  • Valla infinity sm 155 diyorum baska bisi demiyorum yok boyle bi derinlik netlik canlilik. tsk ederim bu arada
  • Z 5500 kullaniyorum ama harman nin bu sistemine hayran kaldım süper ses kalitesi var .

hayırlı satirlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • takip
  • Ben alıcam bu harika ikiliyi durumu bi düzeltince (ikizler biraz daha büyüsün :0) duman ederler diye korkuyorum ), yakınız zaten, Gölcükteyim.

Bose Companion II ile idare ediyoruz hala.
  • Müzik stereo dinlenir, üçgende olmak (stereo ve dinleyen) diye bir terim var.Bazı surround amfilerde ayrı stereo katı da var diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarper -- 24 Nisan 2013; 9:57:06 >
  • harman kardon hkts7 tavsiye edilir.
  • Hocam ikidir ilanınızı görüyorum şeytan z5500 i sat sizinkini al diyor ama 5500ün manevi bi degeri var sistem cok güzel olmali sifirinin fiyatindan belli hayırlı satışlar...

• Evde kullanıyorum dehşet ses kalitesi var...

• Z5500 diyip durmayın allah aşkına :) Bu sistemle aynı konuda adının geçmesi bile hakaret. Gerçeklikten uzak, yapay bi gürültü ile HK bir olur mu
  • :))
  • pc de çalışıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkydansky

pc de çalışıyormu

her türlü ses kaynağını bağlayabilirsiniz. stereo ve 5+1 destekliyor.
  • 40 oldu herhalde girip aynı şeyleri okuyup çıkmam of offf yoksulluğun gözü kör olsun :)
  • Cahilliğimi mazur görün fakat bu sistemde dts müzik film oluyor değil mi?

• evet hocam butun dijital codecler mevcut
  • fiyat takip
  • Bende bir Harman/Kardon kullanıcısı olarak tek geçiyorum ve ses kalitesi ve netliği ile kesinlik ile tatminkar olması kalitesi mükemmel.

Hayırlı satışlar dostum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.