Şimdi Ara

Jelly Belly Jelly Beans Jar ile arka planda yumuşak şekerleme geçidi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Kullanıcılar Google'ın Android işletim sisteminin yeni sürümü Jely Bean için beklerken, yumuşak şekerleme teması kullanan uygulamalar da şimdiden yayınlanmaya başladı.

Jelly Belly Candy geliştiricisi tarafından Play mağazasında yayınlanan Jelly Belly Jelly Beans Jar, cihazınızın arka planına interaktif bir canlı duvar kağıdı koyuyor.

Duvar kağıdında bulunan yumuşak şekerlemeler ise dokunmatik hareketlere tepkiler veriyor. Ekrana dokunarak daha çok yumuşak şekerleme arka plana dökebilir, bir şekerlemeyi tutarak sürükleyip fırlatabilir, telefonu sallayarak arka planı boşaltabilir, farklı şekerleme türlerinden seçim yapabilirsiniz. Ayrıca yerçekimini de ayarlayabiliyorsunuz.

Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=jellybelly.jellybeanjarwp

• Bu sabah denemiştim sonradan sildim. Bir nevi jelly bean için hoşgeldin uygulaması ışte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama güzel ama optimize edilmediği için Shadowgun'dan çok ram yiyor hareketli arka plan uygulamaları kanımca hep gereksizdir.

• aynen biri görse çocukmusun arkaya şeker resmi koymuşsun der
  • Hoş bir uygulama, evet Jelly Bean için en iyi şekilde bir başlangıç.. Aslında aklıma bu tür bir oyun yapılabileceğini getiriyor ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

Hoş bir uygulama, evet Jelly Bean için en iyi şekilde bir başlangıç.. Aslında aklıma bu tür bir oyun yapılabileceğini getiriyor ? :)

kesin su anda tasarlaniyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kaynak tüketiyor
  • Bunlar da sıktı... Bu kadar abartmanın gereği yoktu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.