Şimdi Ara

by@li - Stereo ve Sinema Sistemi - (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
7
Favori
21.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Byali sagolsun beni de davet etti ama gelemedim. Eminim iyi vakit gecirmişsinizdir. Aslinda tanismayi da cok isterdim. Baska zamana kismetse inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lufubu

quote:

Orijinalden alıntı: by@li

Kismet... :)

Hayırlısı, misafirperverliğiniz için size ve eşinize teşekkür ederim .

Ben tesekkur ederim sn lufubu, sizi sn esinizi ve sevgili cocuklarinizi agirlamaktan memnun ve mutlu oldum. İyi ki geldiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Focal, accuphase ilk bir saat super gelir sonra yormaya baslar. Uzun bir dinletide begendiyseniz diyecegim bir sey yok ama bir saatten az bir dinleti ise dikkat edin derim. Sf icin bir sey diyemeyecgim zira denemedim. Dinleti icinde musait bir zamanda her zaman olabilir.

accuphase için focali de düşünmem gerektiğini ilk yazanlardan biri de sizdiniz yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi yorucu olacağını düşünmenize sebep yakın zamanda böyle bir setup dinlemiş olmanız mı?
    Valla imkan olsa bugün satış ilanını gördüğüm şu sonus faber elipsalar çok iyi olurdu
  • quote:

arkadaşlar paradigm studio 100 frontlarımı satıyorum. ilgilenenler pm atabilir.

Surroundlar satıldı.

İsteyen olursa center da satılık.

Subwooferi satmıyorum.

hayırlı satışlar.
    Yeniler yolda anlaşılan
  • Tsk

• quote:

Orijinalden alıntı: rgokdemir

Byali sagolsun beni de davet etti ama gelemedim. Eminim iyi vakit gecirmişsinizdir. Aslinda tanismayi da cok isterdim. Baska zamana kismetse inş.

Herşey çok güzeldi, ben de tanışmayı çok isterdim. Siz bize buyrun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Focal, accuphase ilk bir saat super gelir sonra yormaya baslar. Uzun bir dinletide begendiyseniz diyecegim bir sey yok ama bir saatten az bir dinleti ise dikkat edin derim. Sf icin bir sey diyemeyecgim zira denemedim. Dinleti icinde musait bir zamanda her zaman olabilir.

accuphase için focali de düşünmem gerektiğini ilk yazanlardan biri de sizdiniz yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi yorucu olacağını düşünmenize sebep yakın zamanda böyle bir setup dinlemiş olmanız mı?
    Valla imkan olsa bugün satış ilanını gördüğüm şu sonus faber elipsalar çok iyi olurdu

Ya yanlis hatirliyorsunuz yada ben yanlis ifade etmisimdir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lufubu

quote:

Kismet... :)

Hayırlısı, misafirperverliğiniz için size ve eşinize teşekkür ederim .

Ben tesekkur ederim sn lufubu, sizi sn esinizi ve sevgili cocuklarinizi agirlamaktan memnun ve mutlu oldum. İyi ki geldiniz.

bayram tatili nedeniyle buralarda yoktum,iştirak edemedim...başka zaman inşallah.

SR lerin yerine ne geliyor/geldi yada gelmeyecek mi full stereoya mı dönüş yoksa...

Edit: Sorumu geri alıyorum Paradigm topiğinde cevabımı aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astramastra -- 30 Ekim 2012; 13:27:14 >

• her topikte ayrı kişilerce sorulunca haliyle konu dağıldı. :)
  • ayrıca full stereo biraz zor. sinemayı bırakacağımı sanmıyorum. :)

Ancak ev aldığımda fazladan bir oda olursa (ki hiç sanmıyorum) o zaman ayrı ayrı düşünürüm.
  • Hayırlı satışlar, yeni kurulan sistemler satılınca benide kaşıntı tutuyor. :) Geçen senede sanırım bazı parçalar satışa çıkmış fiyatlarda değişiklik var mı?
  • Tsk ederim. Dusundum tasindim tatli tatli kasindiktan sonra kolonlari satmaktan vazgectim. Sebebide yeni alacagim kolonlarin bana cok masraf cikartacagiydi. Bir sure daha boyle devam edecegim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi hayırlısı bakalım
  • Yerinde bir karar olmuş Ali Bey, hoparlörlerinizin bir tık üstünün çok ciddi maliyeti var.
  • Bir tık üstü ne olurdu ?
  • Tesekkur ederim aticus, taylansim.

Bir tik ustunde sinemadan dolayi secenek azaliyor. Ben sinemadan vazgecsem stereo icin cok secenek var aslinda.

Sinema isin icinde olunca suanda bir Ust seviye benim icin signature 8 olur. Paradigm' lar bircogu burun kivirsada hem stereo hemde sinema icin cok iyi bir secenek. Halihazirda sistem suanki elektronik gucune erismisken ve s100ler bu denli guce tok olduklari icin biraz daha mantikli davranmak suanda benim icin en iyisi. Dynaudio sistem kurmayi cok istedim ancak dinleyecegim ve gorecegim bir setup yok maalesef. Denemek ve dinlemek icin satin almak gerekebilir. Oyle bir lukse sahip degilim. Denemek icin belki eve goturebilme sansim vardir ancak bu tarz buyuk bir riskide goze alamam. Baska markalar ile ilgilide bir cok arkadas onayak olmak istedi sagolsunlar.

• yaklaşık 6 aydır kullanmakta olduğum pikabım 6 perspeX'i satıyorum.

İlgilenen arkadaşlar pm'den ulaşabilir.
  • hayırlı satışlar olsun.
    sinema mı ağır bastı ne oldu?
  • Yok yok virüs kaşındırmaya başladı. :)
  • Eminim daha iyi cihazların peşindedir
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.