Şimdi Ara

E3 2013 (ANA KONU) [10-13 Haziran] E3 Vidyoları Gelmeye Başladı (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.519
Cevap
11
Favori
31.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Urahara0

ps4 exc ayrıca dediğiniz gibi turn based değil aksiyon rpg zaten ilk duyurulduğunda da böyleydi değişen tek şey yeni nesil grafik motoru ile yani aylar önce izlediğimiz agni s philosophi videosundaki luminous engine

Tamam, aldım ben cevabımı. Teşekkürler.
  • aaa online ücretlimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtracking

aaa online ücretlimi ?

Evet ama 5 dolar daha ucuzlamış ps plus,ay başına 5 dolar birde.Yani ekstra pahalı olmayacak ve hediye oyun bulut sistemi tarzı şeylerde olacak.
  • Kasa tasarımından çok Uncharted 4 duyurulur diye bekledim ama hayallerim yıkıldı.
    Ama bence hertürlü galip Sony.
  • quote:

aaa online ücretlimi ?

Sadece "multiplayer" için plus gerekicek. Yani Stream Ve Share vs vs olaylar için gerekmiyor sadece multiplayer için gerekli. Bence çok daha iyi oldu bu durum her ay oyun+ multiplayer daha ne isteyelim
  • Online ın Paralı olması sevmedim Ne güzel online kodlarla devam ediyorduk. Sony ye sabit para girişi lazım herhalde kolay muhasebe için!..
  • Ex. oyunlar nerde oyun yok diyen kör arkadaşlara itafen yazıyorum.

-The Order 1886
    -Final Fantasy 15(Fuardaki en sağlam oyundu bence)
    -The Dark Sorcerer
    -Kingdom Hearts 3
    -inFamous Second Son
    -Killzone
    -DriveClub
    -Deep Down

Yukarda saydıklarım PS4 ün ilk duyurulan Exclusive oyunları 3.Parti çıkacak onlarca oyun var üstelik ilk yıl PS4 e toplam 100 den fazla oyun çıkacağı açıklandı. Siz neyin kafasını yaşıyosunuz XOne da ne var bir forza 5 var birde QB var adam gibi belki bide Halo 5 oda belki.

Konsolun tasarımı bence Xone dan daha şık ve asil. Ben XOne tasarımınıda beğenmişdim ama PS4 daha başarılı bu gerçek. Ayrıca 500GB 399$ ve 2el yasağı ve internet yasağı yok move zorunlu değil Kinnect gibi adamlar daha ne yapsın. Shopto da ön sparişte PS4 Xone geçmiş durumda kısa sürede diğer sitelerdede durum aynı olacak. Sony'i ayakta alkışlıyorum.
  •  E3 2013  (ANA KONU)  [10-13 Haziran]  E3 Vidyoları Gelmeye Başladı

Bunun için takipteyiz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PathofAres

quote:

aaa online ücretlimi ?

Evet ama 5 dolar daha ucuzlamış ps plus,ay başına 5 dolar birde.Yani ekstra pahalı olmayacak ve hediye oyun bulut sistemi tarzı şeylerde olacak.

Kusura bakma pek anlamadım yani ps plus aylık 5 dolar mı olacak ?
  • Keşke seneye tanıtsalardı Ps4'ü. Daha 1 yıl olmadı Ps3 alalı :)
  • Benim açımdan çok da etkileyici bir sunum olmadı açıkçası..Bu nesilde daha çok mmo,rpg,online olayına yönelmişler..Sağlam senaryolu bir exc. oyuniçi bekledim ama olmadı..

Gönlümde ps4 olsa da bu nesilde de pc ile devam edeceğim gibi görünüyor.
    Bu arada tüm konferansları izledim ama Dying light fln gösterilmedi sanırım?
    Bir de watch dogs gameplay izlediyseniz kenar yumuşatma çok kötü geldi bana?Ps4'ün donanımından kaynaklanabilir diye düşündüm ama Bf4'te öyle göze batan bir durum yoktu,muazzamdı.
  • Fiyatı iyi 2 konsolun da sadece microsoft un eksiği kinect i zorla satıyor gibi olması ki bence onu da düzeltecektirler tepki geldikçe onun dışında 2 firmanın konferansı arasında çok bir fark yoktu.Ryse,forza 5,titanfall bunlar da güzel oyunlar olucaktır. Sony'nin 2.el e karışmaması,399$ lık fiyatı, exc. oyunlarda yine önde olacak olması bir adım önde başlatıyor.Belki daha konsollar bile çıkmadı ama beni vay be olmuş dedirten oyunlar sadece ryse,destiny,killzone ve watch dogs oldu asıl büyük bombalar seneye sonbaharda çıkacaktır.PS4 ü çıkar çıkmaz alır killzone,watch dogs,bf4,fifa 14 ile uzun süre takılırım sonra da takas takas takas
  • quote:

Orijinalden alıntı: undoubtedly

Keşke seneye tanıtsalardı Ps4'ü. Daha 1 yıl olmadı Ps3 alalı :)

çıkalı 6 yıl oluyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps 2 ye ilk çıktığı yıl 500 liradan fazla para vermedim 2 3 adet ps2 aldım toplamda

ps3 yine 3 adet aldım ve ilk çıktığı yıl japonyadan gelen makinayı almıştım 800 liraya sonra aldıklarım da slim di onlarada 750 civarı para ödedim ps4 e de en fazla vereceğim rakam 1000 liradır

nasıl olsa ps3 gibi çıktıktan 1 2 sene sonra fiyatı yarı yarıya düşecek ve sabit kalıcak fırsatçı bayilere iphone 5 ilk çıktığında 2.500 3.000 lira verip alanlar da var ona bakarsanız ps4 ilk tr ye geldiğinde 3.000 lira etiket koysalar yine hemen alıcaklar var nasıl olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixslax -- 11 Haziran 2013; 13:29:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Sizler hiçbiriniz gerçek bir oyuncu değilsiniz hepiniz Sony fedailerisiniz ben iki konsolu da alıp tüm ex leri oynayacağım sizler PS4 de kendinizi avutacaksınız kim daha çok fanboy belli oluyor.

Yorumsuz...
     E3 2013  (ANA KONU)  [10-13 Haziran]  E3 Vidyoları Gelmeye Başladı

PS3'ün boktan (!) exclusive oyunlarından birini oynuyordum. sese koştum. Noldu burada etraf falan kan gölü?

• kimse de çıkıp demiyor arkadaş , nintendo diye bir firma var en eski , ona oyun yapıyoruz. Nintendo bitti , kimse sallamıyor.

• Konami ne zaman?
  • quote:

quote:

Sizler hiçbiriniz gerçek bir oyuncu değilsiniz hepiniz Sony fedailerisiniz ben iki konsolu da alıp tüm ex leri oynayacağım sizler PS4 de kendinizi avutacaksınız kim daha çok fanboy belli oluyor.

Yorumsuz...

Of off..

• quote:

Orijinalden alıntı: orkun.t

quote:

quote:

Yorumsuz...

Of off..

beklenir

• quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Bir ay sonra2. ele gtx680 alınabilir duruma gelir ozama benim içinde pcstation 4 çıkmış olur

3 Aysonrada 6 Ay Sonrada 1 Sene Sonrada Excler Çıkmıyacak Ama

Varsın çıkmasın . Hiç.problem degil. Sizin ps4 lerede firma verirse türkçe alt yazı yada dil.geliyor . Ama pc için büssür alt yazılı oyun var ve sağlsun oyun çevir çıkmayada devam.ediyor

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.