Şimdi Ara

Slightly Mad'in Oyunu 'Biker Bash' Ortaya Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •     Şimdiye kadar sunduğu simülasyon oyunlarıyla ilgi çeken Slightly Mad Studios'un yeni oyunu ortaya çıktı. Henüz resmi duyuru gelmese de Gamagio'nun yayınladığı bir PDF dosyasına göre Slightly Mad Studios, Biker Bash'i geliştiriyor.

Belgeye baktığımızda oyun şöyle özetleniyor; "MotorStorm/Road Rash ile Street Fighter IV/Fight Night'ın klasik oynanış dinamiklerinin 21. nesil grafikleri ve özellikleriyle birlikte bir yarış oyuna aktarılışı."

Görünüşe göre oldukça değişik yapıda bir oyun bizleri karşılayacak. Belgede yer alan görüntülere aşağıdan ulaşabilirsiniz fakat hatırlatalım, oyun henüz resmileşmedi. Yani resmi duyuru gelmeden oyundan vazgeçilebilir ve hatta bu oyun çoktan iptal edilmiş de olabilir. Buyrun görüntüler;

• Ayıp olmazsa birşey isteyeceğim sizden BSC çalışanları."E3 2012 sayfası" gibi bir sayfa daha açsanız.Sadece seçtiğimiz oyunların haberini görsek ? Güzel haberlerin yanında saçma sapan haberlerin sayısı az değil.Bu kadar haber trafiğinin içinde bazı önemli haberleri geç görüyoruz.

Tony Hawk Pro Skater HD, 100 Bini Geçti

Twisted Metal'i Alana Hediye Oyun Var

Dead or Alive 5'in Seksi Kızları, Tavşan Oldu!

Gibi haberleri görmekten Ben bıktım artık .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedektiv99

Ayıp olmazsa birşey isteyeceğim sizden BSC çalışanları."E3 2012 sayfası" gibi bir sayfa daha açsanız.Sadece seçtiğimiz oyunların haberini görsek ? Güzel haberlerin yanında saçma sapan haberlerin sayısı az değil.Bu kadar haber trafiğinin içinde bazı önemli haberleri geç görüyoruz.

Tony Hawk Pro Skater HD, 100 Bini Geçti

Twisted Metal'i Alana Hediye Oyun Var

Dead or Alive 5'in Seksi Kızları, Tavşan Oldu!

Gibi haberleri görmekten Ben bıktım artık .

Sitede zaten "Takip Et" sistemi bulunuyor, haberiniz olsun.
  • Road Rash çok eğlenceliydi. Umarım iptal falan olmamıştır.

• BelieveMe ,

Takip et sistemini anlamadım.Oyunun künyesinin orda "Takip et" yazıyor.Tıkladım ona takipediyorum artık ama bunun nasıl bir avantajı var ? O oyunla ilgili haber çıkınca bana nasıl haber vericek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dedektiv99

BelieveMe ,

Takip et sistemini anlamadım.Oyunun künyesinin orda "Takip et" yazıyor.Tıkladım ona takipediyorum artık ama bunun nasıl bir avantajı var ? O oyunla ilgili haber çıkınca bana nasıl haber vericek ?

Sitedeki Bildirimlerim sayfasından takibe aldığınız oyunların yeni haberlerini görebiliyorsunuz.
    http://bolumsonucanavari.com/bildirimlerim.htm

• Bir kaç saniyede başlıklara göz atmaya acizseniz ne işiniz var burada?
    Gidin Google'da istediğiniz oyunun haberini aratın okuyun.
    Aa pardon onada üşenirsiniz.
    Vay be işe bak, eskiden internet yokken millet bir şey ararken ansiklopediyi ezberlerdi resmen, şimdi iki başlığı görmeye üşeniyorlar.
  • Bu arada alıntı yaparken alıntı yaptığımız kişi kalın harf v.b şeyler kullanmışşsa site hata veriyo mesajı baştan yazmamız gerekiyo buda düzeltilirse sevinicez.

• Eğlenceliye benziyor, inşallah iptal olmamıştır.
  • dedektiv sen ne sorunlu bir adamsın arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: MubarekSpongebob

dedektiv sen ne sorunlu bir adamsın arkadaş.

Bu herkesin sorunu :D Hayvan gibi yazıyorum bütün gün.hata verince yazdıklarım hepsi gidiyor boşa.Baştan yazmaya üşenip çıkıyorum.Kötü bir durum :D

• O değilde çok fazla hata veriyor site alıntı yaptığımdada normal mesaj yazdığımdada aynısı oluyor
  • Lest dudist beybi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.