Şimdi Ara

Any Given Sunday (1999)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    güzel filmdir
    oliver stone;al pacino,dennis quaid,cameron diaz,ll cool j gibi oyuncularla muhteşem bi eser cıkarmış ortaya
    filmdeki metalci tiplere dikkat
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Güzel filmdi...Sinemada izlemiştim...Al Pacino'nun motive edici konuşmaları harikaydı...Çıkıp benim oynayasım gelmişti...Türkçeye Kazanma Hırsı olarak çevrilmişti...

Sansürsüz izleyenler hangi sahneyi hiç unutamayacaklarını bilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

Güzel filmdi...Sinemada izlemiştim...Al Pacino'nun motive edici konuşmaları harikaydı...Çıkıp benim oynayasım gelmişti...Türkçeye Kazanma Hırsı olarak çevrilmişti...

Sansürsüz izleyenler hangi sahneyi hiç unutamayacaklarını bilirler.

hangi sahneyi söylüyorsun?
    cameron diaz ın soyunma odasına girdiği sahne mi yoksa maçta bi oyuncunun başına gelen mi?
  • çook güzel filmdi her hafta böyle güzel bir film yayınlayacaklar gene attı lar golu diğer kanallara
  • quote:

cameron diaz ın soyunma odasına girdiği sahne mi

Bahsettiğin diğer sahne harikaydı...Gözlerime inanamadım...Şaşkınlıktan neredeyse benimki de fırlıyordu...
    Gerçekten çarpıcı bir ssahne..
  • cnbce de izleidm gerçekten muhteşem bir filmdi hem oyuncu kadrosu bakımından hem konu bakımından
    ama şu sahneyi hatırlamıyorum bir yerde 2 dakikayı kaçırdım orası mıydı acaba sahne nasıldı
  • şimdi diaz ın sahnesinde bu hatun soyunma odasına giriyo işte oyunculardan birkaçı ile el sıkışıp konuşuyo ama elemanlardan biri tamamen cıplak bu arada bu eleman zenci
  • kaçırdığım yer orasıydı demekki
  • kaçırdığım yer orasıydı demekki
  • Arkadaşla uzun tartışmalara girdik.Acab bu mümkün mü diye. Yani olamaz... Bu kadar da değil...
    Kesinlikle izleyin hak vereceksiniz...Aman ha komplekse falan da girmeyin.Çünkü anormal bir durumdu
  • quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

Arkadaşla uzun tartışmalara girdik.Acab bu mümkün mü diye. Yani olamaz... Bu kadar da değil...
    Kesinlikle izleyin hak vereceksiniz...Aman ha komplekse falan da girmeyin.Çünkü anormal bir durumdu

• dün akşam da trt de al pacino nun insomnia (uykusuz) filmi vardı.güzeldi o da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.