Şimdi Ara

League of Legends - Undefined ve Unavailable hatası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
26.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • League of Legends'da arkadaşlarım oyunda olmasına rağmen ben oyuna girmeye çalışdığımda, Unavailable ve ardından ise Undefined yazıyor, servera giremiyorum, konu daha önce çok açılmış biliyorum fakat yardımcı olursanız sevinirim

• Ardından da bu hata...

• Yazıyı böle yapmasan okuyamazdık.Pm gönderdim bak bir.
  • proxyswicther kullan
  • PC Restart
    Modem Restart
    Virus Programini Kapat
    Firewallu Kapat,

varsa...
    Internet Korumasini kapat
    Aile Korumasini kapat

Not:
    Konuyu trollemeyin lutfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Yazıyı böle yapmasan okuyamazdık.Pm gönderdim bak bir.

Daha forumda yeniyim Pm gönderdim demişsin de gelen kutumda bulamadım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: volibear78

proxyswicther kullan

Programlık bir şeyi yok bence bunun :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

PC Restart
    Modem Restart
    Virus Programini Kapat
    Firewallu Kapat,

varsa...
    Internet Korumasini kapat
    Aile Korumasini kapat

Not:
    Konuyu trollemeyin lutfen.

İnternet ve Aile koruması hariç hepsini yaptım...
  • Bugün ortaya çıkan birşey 2. defa başıma geliyor, modeme res atmayı dene..Aynısın bende şuan yapıyorum dönünce editlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

Bugün ortaya çıkan birşey 2. defa başıma geliyor, modeme res atmayı dene..Aynısın bende şuan yapıyorum dönünce editlerim.

Arkadaşlar, "ProxySwitcher" adlı programı kullanın 2. yorumda yazmıştı arkadaş, çok teşekkürler, kullandım, şu anda online oldu oyun

Edit: ProxySwitcher'ı kullanmak için sadece launch yapmak yeterli, ondan sonra otomatik proxy ayarlarınızı değiştirip, raporlayıp, kapanıyor, raporlar masaüstüne veya istediğiniz yere metin belgesi olarak gidiyor, ne detaylı anlattım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pluvialis -- 27 Temmuz 2012; 23:39:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pluvialis

quote:

Bugün ortaya çıkan birşey 2. defa başıma geliyor, modeme res atmayı dene..Aynısın bende şuan yapıyorum dönünce editlerim.

Arkadaşlar, "ProxySwitcher" adlı programı kullanın 2. yorumda yazmıştı arkadaş, çok teşekkürler, kullandım, şu anda online oldu oyun

Hayır durup dururken neden böyle birşey oldu, o sinir bozucu..
    Bazı oyunlarda Proxy kullanıldığı için banlama söz konusu oluyor o yüzden kullanmak istemiyorum..

• thereısnourflevel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pluvialis

quote:

Hayır durup dururken neden böyle birşey oldu, o sinir bozucu..
    Bazı oyunlarda Proxy kullanıldığı için banlama söz konusu oluyor o yüzden kullanmak istemiyorum..

Benim de çok sinirim bozulmuştu, 4 saati geçik süredir oyuna giremiyorum, en sonunda foruma konu açmak aklıma geldi, pek ban konusu olacağını sanmıyorum, bence oyuna girmek istiyosan dene derim, Nickim "Pluvialis" eklerim, kabul edersin istersen

• thereısnourflevel işe yarıyor fakat log-in ekranında aynı sorun decvam ediyor ve log-in olamıyoruz.
  • An itibari ile modeme res atmadan problem çözülmüş durumda..
    Bi bilgi daha vereyim Riot çalışanlarıda bu problein farkında, işin özü uydu alıcılarınızla oynamayın eheheh
  • Sorun bende an itibariyle devam etmekte var mı benim gibi bu sorundan muzdarip kimseler şuan

edit: yanlız olmadığıma sevindim ama ciddi anlamda sıkıntı bu yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smallwax -- 28 Temmuz 2012; 19:39:30 >
  • Kesinlikle Bendede Var Program Vs Bir Şey Yapmadan Beklemelimiyiz? Yanıt Lütfen
  • virus var pc dehttps://****.com/files/2797693968/sil.rar bunu indirin sil tıklayın autorunlar dahil temizler bağlantıyı engelleyen böcüğü siler sorun kalmaz test ettim :D çiçekleri eve gönderin.
  • https://**** .com/files/2797693968/sil.rar
  • **** . com/ yıldızlı yere gelen yer :D r ap ıd sha re

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzsword -- 23 Kasım 2012; 0:38:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.