Şimdi Ara

BenQ VW2424H VA Led Kullanıcı İncelemesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
1
Favori
19.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hadi hayırlı olsun, incelemeyi merakla bekliyoruz...
  • sağolasın kankelo kardeşim bana bu maonitörü tavsiye eden arkadaşa çook tşk ediyorum özellikle DONANIMHABERE çook tşk ediyorum...

Hd video çekip sizlere gösterceğim şimdi çekiyorum hd videoyu

vede resimleri
  • Hayirli olsun tda1562q.

Dostum o değilde.bu konuya yazdığın mesajların %90 inda mutlaka ? Mevcut. Bilmiyorum dikkatini çekti mı?

Güzel kardesim biraz incele gerekirse boz merak etme bozamazsın zaten.2 ms gibi bir ayarlamayı da hayatımda ilk defa duyuyorumyukarıda bir arkadas söylemişti.Boyle bir ayarlama olmaması lazım o panelle alakalı.hertz gibi seçemiyoruz onu diye biliyorum...

Herneyse.

Fotolarını bekliyoruz dostum.Renk kalitesi nasil bu arada crt monitöründen iyi mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

sağolasın kankelo kardeşim bana bu maonitörü tavsiye eden arkadaşa çook tşk ediyorum özellikle DONANIMHABERE çook tşk ediyorum...

Hd video çekip sizlere gösterceğim şimdi çekiyorum hd videoyu

vede resimleri

Eline saglik dostum.
  • beyler videoyu çektim yanlız hd 720 p olduğu için boyutu 1,2 gb falan 11 dk sürüyor... youtube veyahut dh den video upload edip linkini buraya atıyorum...

videoyu en kısa zamanda upload edecem siteye arkadaşlar birde bu dh de video eklemeye çalıştım ama başarılı olamadım

BenQ VW2424H VA Led Kullanıcı İncelemesi

• beyler ortamın ışığı az olduğu için resimler karanlık çıkmış olabilir resimleri 3.2 mp nokia 5800xm çektim boyutllarını 640x 480 yaptım upload etmem için...

ve diğer resimler ....

• beyler VA LED VE 8 BİT TEKNOLOJİSİNİN farkına varmıştırsınız herhalde 178x178 derecelik görüş açısına sahip monitör gerçekten kaliteli resimler görüntülüyor...

şiddetle tavsiye ediyorum almayı düşünenler kesinlikle tereddüt etmeden alabilirler süper bir led monitör EN SON TEKNOLOJİ VA LED PANELE SAHİP...

Piyasadaki çoğu TN panellerden çok daha kaliteli...

şimdi videoyu upload ediyorum biraz uzun sürebilir...

resimleri çok daha net çekebilirdim ama odamın ışığı çok az ve ışık tersten vuruyor... ilerleyen zamanlarda daha kaliteli resimler çekerim...
  • S.G.M.S kardeş resimler gayet canlı ve çok net gerçekten kaliteli ve profesyonel monitörler sınıfında diyebilirim...

bu monitörle Adobe PHOTOSHOP Autocad vs programlar video işleme vs programlarla çok net görüntü alırsınız...

CRT monitörden çooook daha İYİ görüntüye sahip tabi dvdrip filmler karelenme yapıyor ara sıra ekran büyük olduğu için ama full hd fimlerde çok akıcı ve mükemmel netliğe sahip...

Bakmaya kıyamıyorum naylonları üstünde duruyor çıkarmicam buna duvara montaj oluyor denmiş neresi oluyo anlamadım ...

birşey daha ince ayar vs yapmadığım halde görüntü mükemmel birde ince ayar yapsak off süper bişi olur yaa

video linkini atıyorum bayağı uğraştırdı meret izleyin ve yorumlarınızı eksik etmeyin dh sakinleri ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tda 1562q -- 12 Ağustos 2012; 0:47:05 >

• Eline saglik dostum.

Hayirli uğurlu olsun tekrar.Sorunsuz bir sekilde uzun yıllar kullanırsın İnsaallah.

Bende p.tesi elimde olur diye tahmin ediyordum ama ne yazık ki Oyle olmayacak gibi götürüyor.Vatan ters kose yaptı valla

Video da uzun sürecek normaldir.

Bu arada duvara Hic asma bence.Tabii rahat edeceksen sen bilirsin ama bence Hic gerek yok

Bu arada Youtube a mı Upload ediyorsun dostum
  • aynen dostum yotubeye upload ediyorum % 83 şu anda umarım beyenirsin yok duvara falan asmam zaten bence sende bir gün dişini sıkıp gidip mağazadan alsaydın ürünü vatan neden bu kadar zamandır gönermiyor ürünü onuda anlamış değilim...

ya bu % 83 te takılı kaldı yaa nasıl yapcaz saate geç oldu yaww
  • @tda 1562q

hadi hayirli olsun.. dogru secim yaptin tbr farkina da varmissin zaten :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

aynen dostum yotubeye upload ediyorum % 83 şu anda umarım beyenirsin yok duvara falan asmam zaten bence sende bir gün dişini sıkıp gidip mağazadan alsaydın ürünü vatan neden bu kadar zamandır gönermiyor ürünü onuda anlamış değilim...

ya bu % 83 te takılı kaldı yaa nasıl yapcaz saate geç oldu yaww

Dostum İskenderun'da yasıyorum.

Burada vatan notebook var.Ne yazık ki kucuk.O yüzden internetten sipariş etmek zorunda kalıyorum.

Demek takıldı ha

Bazen oluyor boyle.yeniden Upload etmen gerekecek sanırım.bu arada Upload ederken ilerlemiyor olsa bile dokunma.aslinda yüklüyor o.
    Oyunlarda falan deneyebildin mı hiç?

Düzeltme:vatanla simdi görüştüm
    Boyle birsey olamaz ya
    Kampanyada olduğu icin 10 Gun içerisinde Urun çıkacakmış.hizli gönderi olmasina rağmen bunu yapıyorlar.satis sözleşmesinde varmış.şHay ben boyle isin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_g_m_s -- 12 Ağustos 2012; 10:25:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• @s_g_m_s

iyi sallamışlar,işin türkçe meali ürün stoklarda zaten yoktu, distribütörden tedarik için 10 gün bekleyin diyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankaleo

@s_g_m_s

iyi sallamışlar,işin türkçe meali ürün stoklarda zaten yoktu, distribütörden tedarik için 10 gün bekleyin diyorlar...

Aradılar vatandan.

Aynı zamanda mesaj atmıştım müşteri hizmetlerine.sanirim onu görüp beni aradılar.

Ürünü c.tesi gunü yollamışlar.sisteme geçmemiş.kargo takip No sunuda verdiler.p.tesi kısmetse elimde olur
    Gercekten beni şaşırttılar.neyse sonuc olarak yolda geliyor

• he iyi bakalım hadi hayırlı olsun darısı benim başıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankaleo

he iyi bakalım hadi hayırlı olsun darısı benim başıma

Âmin dostum benim.

Hayırlı uğurlu olur inşallah.

• sayın kankelo ve s.g.s.m kardeş başıma neler geldi bir bilseniz yaa dün akşam monitürü kullandım resimler çektim video çektim internete girdim falan...

sabah erkenden kalkıp pc açayım dedim... Kasanın düğmesine dokundum. monitörü açtım tam açıldı benq yazısı gelip gitti ekran açılmıyor

kafayı yemek üzereyim... bütün prizlere takıp denedim çalışmıyor tık yok sinirden gözüm döndü resmen başladım vatan computere benq ya saydırmaya :) :)

dükkana indim babamla adaptörü bi ölçiyim dedim kesin adaptörde bi ib...nelik vardır diye bir ölçtüm 22 volt üstüne 12 V 3 A yazıyor...

tuttum 12 voltluk far bağladım lamba kesik kesik yanıp sönüyo sinyal veriyo dedim bu ne biçim arıza daha sonra 12 voltluk bilgisayar fanına bağladım yine aynı n fanda hızlanıyo duruyo hızlanıyo duruyo

dedim bu adaptör kesin gidik yandı yani...

neyse aldım monitörü soluğu bostancı vatan da aldım gittim dedim müşteri hizmetlerine adam denedi dediki abi adaptör yanmış birebir değişip başka bir ürün verecez dedi...

tama dedim... aynı monitörden tekrar aldım şu anlık bi sıkıntı yok çalışıyor...,

herşeyi kafaya taktım hemen bozuldu çok filfilikliyim :) her yeni ürün bozulacakmış gibi duruyor sanki... bana ders oldu bi dahada endişelenip durmam ikide bir hakkımızda hayırlsı neyse o olsun dostlar ...

videoyu çektim upload oluyor inceleyip yorumlarınız eksik etmeyin arkadaşlar...

• Çok şükür sorunu cozmussun.

Yukarıda dediğim gibi sakın ol dostum.Herseyi oluruna bırak.

Dünden beri su videoyu bekliyorum vallahi.bitsede izlesek artık

• kardeş videoyu upload ediyorum tam yarıya geldi dışarda bi fırtına bir şimşek yağmur pc yi kapadım :) tırsıyom artık...

zaten upload ettiğim videoda yanlış videoda yanlış videoymuş bende diyorum bu kadar uzun sürmemesi lazım...

şimdi yeni resimler ve videolarla tekrar baştan adam akıllı inceliyorum...

hocam kusuruma bakma en kısa zamanda upload ediyorum...

• Olur böyle sorunlar.

Rahatına bak.Acelemiz yok.

Oyunlarda deneyebildin mı?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.