Şimdi Ara

OnLive, OUYA için geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bulut altyapısı üzerinden masaüstü ve taşınabilir cihazlarda konsol kalitesinde oyun oynanmasına izin veren OnLive, Android işletim sistemi konsol OUYA için de hazırlanıyor.

İki firmanın yaptığı duyuruya göre, Mart 2013 döneminde OUYA piyasaya çıktığında OnLive servisi de konsol için hazır olacak. 

OnLive genel müdürü Bruce Grove; OUYA ve OnLive ürünlerinin doğal bir uyum içindeymiş hissi verdiklerini belirtiyor.

Projeyi destekleyerek ilk parti OUYA konsollarına kavuşacak kullanıcıları, 80'den fazla yapımcının elinden çıkan popüler oyunlar karşılayacak. OUYA'da oyuna başlayan kullanıcılar, PC veya tabletlerinden oynamaya devam edebilecek. OnLive her oyun için 30 dakikalık bir deneme süresi de sunuyor.

OUYA'nın fiziksel kontrolcüsü de OnLive oyunları için biçilmiş kaftan olacak.

• bunu gören apple kendi kübünü yapmaya başlamış ios daki oyunları çalıştırcak

ios icube

shaka yapıom xd

• Tamamdır OUYA yeni lider olmaya hazır.

• İsallah buda xbox gibi 7 sene sonra ülkemize gelmez
  • onlive Türkiyeye yakın biryere bir sunucu açsaydı çok iyi olurdu. Şuan hiç kullanılacak gibi değil.

• Niye bu kadar abartıldı anlamıyorum... Ben en başından beri takip ediyorum süreci, yeni bir şey göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lysipe

bunu gören apple kendi kübünü yapmaya başlamış ios daki oyunları çalıştırcak ios icubeshaka yapıom xd

Beyninizi bu tip konulara yormayın

• quote:

Orijinalden alıntı: lysipe

bunu gören apple kendi kübünü yapmaya başlamış ios daki oyunları çalıştırcak ios icubeshaka yapıom xd

ondan sonra vay oyun oynatan sihirli kutunun patenti biz vay üstünde düğme olan kutunun patenti bizde diye ouya ya dava açar bizim yenmiş elma

• Gecikme hissi eğer çok fazla olmazsa baya bi tutabilir bu haliyle.50-60 ping ile bile rahatsız edici olabiliyor çünkü. Diğer taraftan Onlive desteği sadece Ouya'ya şeyler içerirse, Onlive Androidden daha fazlasını içerebilirse ilginç olacağı açık.

• İşte şimdi süper oldu. Zaten OnLive süper çalışan bir sistem, bir de bunu ouya gibi açık konsolun içinde desteklemesi çok iyi olur. Üst sınıf konsollarla farkı kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

İsallah buda xbox gibi 7 sene sonra ülkemize gelmez

Bence bu 7 sene sonra bile ülkemize gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: creyk van

quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs İsallah buda xbox gibi 7 sene sonra ülkemize gelmez
    Bence bu 7 sene sonra bile ülkemize gelmez.

Eşşeğin kulağına su kaçırmayın:D

• quote:

Orijinalden alıntı: ekinulaskaraata

İşte şimdi süper oldu. Zaten OnLive süper çalışan bir sistem, bir de bunu ouya gibi açık konsolun içinde desteklemesi çok iyi olur. Üst sınıf konsollarla farkı kalmaz.

Katılıyorum ama katılmayan çok kişi var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ya hiç onlive ile oyun oynamadınız, yada gerçek oyun ile onlive arasındaki farkın ne derece uçurm olduğuna dair fikriniz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubisco

Bence ya hiç onlive ile oyun oynamadınız, yada gerçek oyun ile onlive arasındaki farkın ne derece uçurm olduğuna dair fikriniz yok.

bence sen oynamamışsın
  • bunu diyebildiğine göre uye olup oynamamaışsın, aynı makinada aynı oyunu kurup aralarında fark varmı diye bakmamışsın, 40ms ping ile servera bağlantın olsa bile nasıl rahatsızlık verdiğine tanık olmamışsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.