Şimdi Ara

telefon kapandı. kayıt dışı imei, mevcut kayıdı nasıl sildirebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
6
Favori
102.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

IMEI : ****************
    Durumu : KAYIT DIŞI OLDUÐU TESPİT EDİLEN IMEI
    Kaynak : -
    Üretici : Üretici: Apple
    Pazar Adı: iPhone 4S (A1387) Model Bilgileri: iPhone 4S (A1387)
    Sorgulama Tarihi 27.07.12

BTK yı aradım. Bana pasaport sahibinle iletişime geçin diyor. Ben nereden tanıyayım pasaport sahibini? telefonu aldığım yerinde numarası kayboldu. Ben şimdi mevcut kaydı nasıl düşürebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-074E5CC16 -- 27 Temmuz 2012; 21:15:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood

Az önce banada kaydınız düşmüştür diye mesaj geldi. Ne yapıcağımıda bilmiyorum bakalım..

Benim telefonada bugün mesaj geldi.Mesajda "xxx IME NOLU CHIHAZ KAYITDISIDIR 1 HAFTA ICINDE KAPATILACAKTIR ALDIGINIZ YERE BASVURUNUZ" diyor.

www.mcks.gov.tr den imei sorgulatma yaptıgımda "KAYIT DIŞI OLDUÐU TESPİT EDİLEN IMEI" diyor. Sen çözebildinmi hocam bu olayı sana mesaj geleli baya olmuş napmak lazımdır ?
  • telefonum klonlandı gerekli tüm belgeleri doldurup gönderdim yetkili yere ancak bana işlemleri tekrar yaptırmam için müşteri hizmetlri aradı ayın 19unda telefonum kapandı 20sinde tekrar evraklarıwww.klonislem.com a gönderdim işlemler onaylandı bilgi teknolojileri ve iletişim kurumunun arayacağı yazıyodu ancak ben aradığımda numaramın eşleşmediğini söylediler telefonum kapandı tekrar nasıl açtırabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.