Şimdi Ara

Apple'dan Kontrolcü Patentleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •     Uzun süredir söylentisi ortalıkta dolaşmasına rağmen bir türlü yalanlanmayan ve Apple yetkilileri tarafından ılımlı yaklaşılan Apple oyun konsolu adına şüpheye düşürecek bir patent geldi. Apple, durduk yere, bir oyun kontrolcüsünün patentini satın aldı.

Patentlenen tasarıma baktığımızda Sony'nin Playstation'lara çıkardığı DualShock tarzı bir kontrolcüyü görüyoruz. Mart ayında satın alınan ve bugün itibariyle yayınlanan patentlerde, iOS işletim sistemindeki cihazları Xbox 360'ı kontrol ederken de rastlıyoruz.

İşte yayınlanan o tasarımlar;

• Istermisiniz Appel kalkip Sony e patent davasi acsin :)

Saka bir tarafada Apple bir oyun konsolu cikarsa cok iyi olacak, rekabet iyidir ;)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Herkesin en iyi olduğu alanda iş yapmasını tercih ederim; Microsoft işletim sistemini, Apple telefonunu, Sony de konsolunu yapsın. Microsoft gibi sırf Tablete işletim sistemi yapacağım diye en büyük kozunu harcamaktansa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam.Fisher

Herkesin en iyi olduğu alanda iş yapmasını tercih ederim; Microsoft işletim sistemini, Apple telefonunu, Sony de konsolunu yapsın. Microsoft gibi sırf Tablete işletim sistemi yapacağım diye en büyük kozunu harcamaktansa.

Hocam öyle demeyin Apple konsol pazarına girse Sony ve Microsoft bizlere daha iyi şeyler sunmak zorunda kalır ve bu bizim işimize yarar :)

• quote:

Herkesin en iyi olduğu alanda iş yapmasını tercih ederim; Microsoft işletim sistemini, Apple telefonunu, Sony de konsolunu yapsın. Microsoft gibi sırf Tablete işletim sistemi yapacağım diye en büyük kozunu harcamaktansa.

O zaman sana kalsa google sırf arama motoru olarak kalması gerekir dimi ? Adamlar kendi fiber optik internetini bile yapıyor artık
  • Google çok farklı bi firma oldu artık, onunla karşılaştırılması hata.

• quote:

Apple sadece telefonda mı ? Sony'nin sadece oyun konsolu mu ? Bence rekabet olmalı.

• Yeni Nesil Fena kapışmalar olacak OUYA ç ortaya çıktı Apple çıkartırsa bilmiyorum artık yani ...

• Tasarımcıları yokmu bunların ney bunlar böyle ps3 gamepad valla apple da artık tasarımcı kalmadı steve jobsun kemikleri sızlıyodur. olmamış olmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedTurkei -- 28 Temmuz 2012; 4:46:05 >
  • Dostum Apple kontrolcüsü demişsin ama Dualshock3 bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.