- x
Vınn Sinyal Güçlendirme Yöntemleri
2 Cevap3193 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

447 Mesaj
27 Temmuz 2012; 13:36:57 

Benim Huawei E177 vınn'ım var. Sinyal Zayıf, gider gelir. Turkcell'in iki tane baz istasyonu var burada. Biri 3G'li ve bir tepenin ardına kalıyor. Diğeri ise tam karşımızda arada engel yok ama o da 3G'li değil. Turkcell'e de oradaki baz istasyonunu 3gli yaparlarsa sorun çözülebilir diye bildirdim.Şaka gibi. Bu sinyali anten olmadan nasıl güçlendiririm. Ya da nasıl anten yaparım. Elimde erkek crc9 ucu mevcut.
Turkcell'i defalarca aradım, mail attım. Normal deyip geçiştirdiler. en son BTKya durumu anlattım, ondan sonra iliglendiklerini söylediler yine bişey yok.
Anlayacağınız iş başa düştü.

2834 Mesaj
27 Temmuz 2012; 16:36:19 

fikir verme amaçlı bir deneyimimi yazayım.
evin içinde 3g sinyali kesinlikle alınamıyordu, çatıda da sinyal gelmiyordu. ben de tv'lerin arkasına takılan iki çubuklu anten var, onu çatıya 3-4 metrelik bir sopanın ucuna takarak aşağıya kablo sarkıttım. kabloyu telefonun anten devresine bağladığımda 3g sinyali alabilmiştim bu şekilde. kablo olarak tv-anten kablosu (coaxial kablo) kullanmıştım. normal kablo ile olmayabilir.

447 Mesaj
6 Ağustos 2012; 16:42:08 

Turkcell'i BTK'ya şikayet ettim. Sorunumu çözmedikleri gibi 3G bağlantımı da kestiler. Başka hat takınca bağlanıp benim hatla bağlanmıyor. EDGE'den bağlanıyorum. Turkcell'de müşteri memnuniyeti diye birşey kalmamış anlayacağınız.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turkcell » Vınn Sinyal Güçlendirme Yöntemleri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203