Şimdi Ara

Sony sapığıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
3
Favori
9.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ne yapsam dindiremiyorum içimdeki sony sevgisini, her şeyim sony olsun istiyorum. Maddi imkanlar el vermiyor sonra da psikolojim bozuluyor. Evime sony müzesi açmak istiyorum ama olamıyor işte. Ayrıca samsung'dan nefret ediyorum. Durumum iyiye gitmiyor, lütfen yardım edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sunny takıl biraz ? yazılışları benziyor ya belki rahatlarsın. bu arada adam sanki sony ceosu
  • hocam Apple'a sakın bulaşma o zaman :D

• Sony hakkında ki düşüncelerini ps ile olan fantezilerini falan okumaya gelmiştim ama
  • Efsane Sony Walkman im var,satayım sana bu kolleksiyonluk parçayı kaçırma derim.
  • SQNY al

• Samsung zaten düşük seviyeye hitab ediyor. sony iyidir kalitelidir hocam. 32 led var odamda, 55 3d salonda, yok göz yoruyormuş yok samsung lg falan iyi diyenlere aldırma, ya da telefon konusundaki olaylara, maddi durum izin vermeyince alabildiklerini ovuyorlar.

Bu arada ben de vita istiyorum ama fadır almıyor işte, napalım ilk dönem karnesini şettirip yeni cikacak psyi ve vitayı aldıracagim artik

• 20 yıl önce babamın aldığı video camera ve hi-fi müzik seti var. laptop um var(3000) fotoğraf makinam(1000) walkmanim (480) bluetooth kulaklık(270) PSP slim(600) 16gb memory stick(240)
    aklıma gelmeyenler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: AttandeD

hocam Apple'a sakın bulaşma o zaman :D

+1

Apple meraklısı olsaydın eğer imkanların el vermiyorsa donuna kadar satıp diye Apple alırdın.Böyle bağımlılık yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swen Gtefani

Samsung zaten düşük seviyeye hitab ediyor. sony iyidir kalitelidir hocam. 32 led var odamda, 55 3d salonda, yok göz yoruyormuş yok samsung lg falan iyi diyenlere aldırma, ya da telefon konusundaki olaylara, maddi durum izin vermeyince alabildiklerini ovuyorlar.

Bu arada ben de vita istiyorum ama fadır almıyor işte, napalım ilk dönem karnesini şettirip yeni cikacak psyi ve vitayı aldıracagim artik

Sony nin hiçbir akıllı telefonu Samsung un Galaxy S İ9000 i etmez bak ne S2 ne S3 diyorum

• quote:

Samsung zaten düşük seviyeye hitab ediyor. sony iyidir kalitelidir hocam. 32 led var odamda, 55 3d salonda, yok göz yoruyormuş yok samsung lg falan iyi diyenlere aldırma, ya da telefon konusundaki olaylara, maddi durum izin vermeyince alabildiklerini ovuyorlar.

telefon konusunda samsung her türlü diğerlerini tam bilmiyorum ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

quote:

Sony nin hiçbir akıllı telefonu Samsung un Galaxy S İ9000 i etmez bak ne S2 ne S3 diyorum

S3 telefon mu? Samsung daha kıytırık amoled ekranlarıyla sony'nin lcd ekranlarını geçemedi. Bir de sony'nin amoled ekran yaptığını düşünün. Sony Ses kalitesi, ekran kalitesi, kamera kalitesi konusunda rakipsizdir. Her şey işlem gücünde değil. 8-10 çekirdek ile benim gözümü boyayamazsınız. Ortada xperia s gerçeği var ki gerek ekran gerek kamera gerek ses kalitesi olarak s3'ü eziyor ama dersiniz sony'nin teknolojisi zayıf çift çekirdekli telefon bile zor çıkardı, gidin ps vita'ya bakın. Ps vita sony'nin yapabileceklerinin ufacık bir kanıtıdır ve s3'den daha güçlü bir cihazdır.

• 65HX920 fotoğrafı atayım mı, önünde imzamdaki laptop ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

Arkadaşlar ne yapsam dindiremiyorum içimdeki sony sevgisini, her şeyim sony olsun istiyorum. Maddi imkanlar el vermiyor sonra da psikolojim bozuluyor. Evime sony müzesi açmak istiyorum ama olamıyor işte. Ayrıca samsung'dan nefret ediyorum. Durumum iyiye gitmiyor, lütfen yardım edin.

bende 12 yıllık 72 ekran sony tüplü tv var beleşe vereyim mi yeğen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

65HX920 fotoğrafı atayım mı, önünde imzamdaki laptop ile

Koy gözümüz gönlümüz şenlensin. Unutmadan arada apple diyenler olmuş, yapmayın apple ancak sony'nin tırnağı olur. Kendi görüşümdür. Bir de komik olmayın, bana gelip 3gs çakması galaxy s felaketini övmeyin.

• quote:

tv yi falan bilmem ama telefon konusunda elma devri bitti samsung devri başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

quote:

e samsungun bilgisayarları, televizyonları, ekranları, taşınabilir oynatıcıları, ses sistemleri, fotoğraf makineleri vs. napıcaz? sadece telefon üzerinden mi yorcaz kafayı? daha sinema ve oyun sektörüne girmedim bak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vash The Stampede -- 27 Temmuz 2012; 1:33:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serka.n

quote:

tv yi falan bilmem ama telefon konusunda elma devri bitti samsung devri başladı

haha, demin yazdigim uzun mesaji silmeseydim keske, neyse tatile cikmak istemiyorum, he ya hee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swen Gtefani -- 27 Temmuz 2012; 1:34:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dodlyx

quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

Arkadaşlar ne yapsam dindiremiyorum içimdeki sony sevgisini, her şeyim sony olsun istiyorum. Maddi imkanlar el vermiyor sonra da psikolojim bozuluyor. Evime sony müzesi açmak istiyorum ama olamıyor işte. Ayrıca samsung'dan nefret ediyorum. Durumum iyiye gitmiyor, lütfen yardım edin.

bende 12 yıllık 72 ekran sony tüplü tv var beleşe vereyim mi yeğen

Herkesin sony'si kendinde kalsın. Kıymetini bilin, kimseye vermeyin. Bir sony kolay üretilmiyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.