Şimdi Ara

Turkcell Maxiplus5 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
16.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Turkcell'in Android işletim sistemli yeni telefonu Maxiplus5'i inceliyoruz. T serisi telefonlarıyla akıllı telefon dünyasını giriş yapanları hedefleyen Tukcell'in yeni telefonu bakalım kullanıcılara neler sunuyor.

• f/p açısından iyi olmuş. işlemcinin 600 mhz den 800 mhz ye çıkması iyi olmuş. yazılımsal olarak android 4.0.3 kullanmalaı daha iyi olmuş.
  • 4.0.4 diyor ama ekranda 4.0.3 yazıyor
  • Sunduğu servisler güzel.

• Video çok karanlık olmuş

• Adreno 200 giriş seviyesi bir telefon için bile kabul edilemez diye düşünüyorum.

• Galaxy Ace ve benzeri telefonlara göre tercih edilebilecek bir telefon olmus ama yınede özellikleri çok düşük

• dar gelirlilere hitap eden bir telefon
    orta ve ileri düzey gelir sahibi vd teknoloji sevenleri mutlu etmeyecektir.
  • güzel inceleme olmuş emeğinize sağlık..

• eski teknolojilerle insanımızı kandırmayı ne kadar cok seviyorlar

• Bence Tek Avantajı Turkcell Hizmetlerinin telefonda bulunması

• Gereksiz bi telefon.

• Muhammet Demircinin Golü :D

• Alırsanız pişman olursunuz. İşin ucunda Turkcell var.
  • fiyatı ne kadar bunun

• güzel inceleme olmuş. teşekkürler

• Ben yine yazıcam: 512 MB RAM=Çöp

1 gb ramli, çift çekirdek işlemcili motorola atrix ve htc evo 3d bile çok fazla sekme açınca kasıyorsa bu ne olur...
  • ZTE'nin bari en az 4"lik ekranlı, 1 Ghz işlemcili bir telefonunu getirse de işin bir mantığı ve millet alsa. Giriş seviyesi niyetine alınır, fiyatı da pahalı olur. Bunu alacağıma Samsung modellerini ya da Live With Walkman falan alırım.
  • Ya arkadaş o nfc magnet ne işine yarıyacak uygulamaya girmek için telefonun kendi launcherini kullansak kesinlikle o magnetten daha iyi olur bence bu magnet teknolojiyi takip etmeyenlerin ağzını açık bırakmak amaçlı bir özellik, satış için iyi ama kullanıcı için gereksiz ayrıca artık o işlemciyle neler yapılabilir o GPU nasıl oyun oynatabir merak ediyorum doğrusu MC3, dead trigger gibi oyunlardaki fpsleri görebilsek daha iyi olurdu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.