Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
22
Favori
145.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 8.1 kurdum.Ayrica sw uptade gelen bios guncellemesinide kurdum.Fakat masaustunde pc dondu, hic bir islem yapamadim.Power tusundan pc kapatmak zorunda kaldim. 2 defa basima geldi bu durum.1. Facebookdaydim.2.win 8.1 arayüzundeyken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen benim bilgisayarda donuyor bikaç saniye sonra da "Görüntü sürücüsü çalışmayı durdurdu ve bu durumdan kurtuldu" diye sağ altta bi mesaj çıkıyor, bi kaç gündür ekran kartının güncel biosunu arıyorum bi yer de de buldum benimkinden yeni olanı fakat nvflasla yenilemeye çalıştıysamda ekran kartı kilitli gibi bişey diyor, beceremedim kısacası, bu konuyu tecrübe eden oldu mu acaba?
  • ilkerözger İ kullanıcısına yanıt
    314.21 sürümlü nvidia driverini kur sorunun kalmaz, birde indirdiğin biosun sürüm numarasını paylaşırmısın
  • Selamlar herkese,
    Şuan kablosuz lan sürücüm 15.5.6.48 versiyonunda. SW Update ise 15.10.2.1 e güncellememi öneriyor. Konuda geriye doğru biraz baktım ama kimsenin bu sürümle ilgili yorumlarını göremedim. Ping veya kopma sorunu yaşayan oldu mu bu sürümde? Bir de fark ettiğim kadarıyla "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti" hatasını benden başka yaşayan kişiler de var. Bu sorunun bir çözümü var mı?
    Teşekkürler.
  • Windows 8.1 yükleyip notebook da kilitlenme sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ? Sadece bende mi oluyor ? Notebook kilitleniyor ve hiç bir şekilde power tuşu dışında kapanmıyor.Windows 8 de böyle bir sıkıntı yaşamıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerözger -- 30 Ekim 2013; 2:09:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerözger

Windows 8.1 yükleyip notebook da kilitlenme sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ? Sadece bende mi oluyor ? Notebook kilitleniyor ve hiç bir şekilde power tuşu dışında kapanmıyor.Windows 8 de böyle bir sıkıntı yaşamıyordum.

Bende sorunsuz lakin yeni bios biraz hantallastirdi sanki...

• P03ABA SW Updateden kurdum, sonrasında Win 8.1 i kurdum ama ara ara görüntü @Maxsi sürücüsü hatasını alıyorum, bir de sizin dediğiniz sürücü versiyonunu kurup sonuca bakıcam.
  • Windows 8.1 single language kilitlenme sorununu nasil cozucez ? Sebebi ne acaba ? Tecrübeli arkadaslarin yardimini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahmeran28

Bazen benim bilgisayarda donuyor bikaç saniye sonra da "Görüntü sürücüsü çalışmayı durdurdu ve bu durumdan kurtuldu" diye sağ altta bi mesaj çıkıyor, bi kaç gündür ekran kartının güncel biosunu arıyorum bi yer de de buldum benimkinden yeni olanı fakat nvflasla yenilemeye çalıştıysamda ekran kartı kilitli gibi bişey diyor, beceremedim kısacası, bu konuyu tecrübe eden oldu mu acaba?

ekran kartınız bozulmak üzere ,bilgilerinizi yedekleyin ve yedek bir bilgisayarı hazır bulundurun,en az 1 ay ayrı kalacaksınız çünkü.
  • Öyle olduğunu düşünmüyorum çünkü nvidianın son sürücüsü 331.65 i yükledim ve şu an hiç bir sorun yok, Ama bir de şunu fark ettim eğer bilgisayarda flash disk (USB 3) takılıysa o zaman Mouse tıkanma yapıyor çıkarınca düzeliyor, bu da büyük ihtimalle usb 3 sürücüsünden kaynaklanıyor.
  • quote:

Windows 8.1 yükleyip notebook da kilitlenme sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ? Sadece bende mi oluyor ? Notebook kilitleniyor ve hiç bir şekilde power tuşu dışında kapanmıyor.Windows 8 de böyle bir sıkıntı yaşamıyordum.

Ben de win 8.1 single language yükledim. İlk başta ben de de oldu o kilitlenmeler, ama sonra ekran kartı sürücüsünü kaldırıp son sürücü 331.65 kurunca düzeldi, dünden beri herhangi bir kilitlenme veya takılma yaşamadım.
  • beyler 40.sayfa yazi var vakit sıkıntım var özetle cizim agirlikli kullanacagim isimi görür mu alıntı ile cevaplarsaniz sevinirim

• zorradam kullanıcısına yanıt
    her türlü görür ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

beyler 40.sayfa yazi var vakit sıkıntım var özetle cizim agirlikli kullanacagim isimi görür mu alıntı ile cevaplarsaniz sevinirim

Rahat Yeter İStersen benim kini satabilirim. Sıfırdan farksız sorunsuz faturalı full kutulu
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Sahmeran28 tekrar kilitlenme sorunu yaşarsanız bana yazın .Ben de de şuan sıkıntı yok gibi. Ekran kartı 331.65 Windows 8.1 için sw update gelen driverları yukledim
  • quote:

Sahmeran28 tekrar kilitlenme sorunu yaşarsanız bana yazın .Ben de de şuan sıkıntı yok gibi. Ekran kartı 331.65 Windows 8.1 için sw update gelen driverları yukledim

Kendime nazar mı değdirdim ne yaptım, dünden beri bir sorun yoktu biraz önce yine "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatasını verdi, bilmiyorum bu hatayı nasıl gidereceğimi...
  • Arkadaşlar bende Windows 8 single language kullanıyorum son ekran kartı ve bios sürücülerini yükledim her hangi bir sıkıntı yok. Windows 8.1'e geçecek arkadaşlar bütün sürücüleri yüklenmiş ve sorunsuz bir şekilde geçsinler 8.1 yoksa sorunlar içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

Birde bu kablosuz lan sürücüsünü yüklerken her seferinde yükleme başarısız oldu diye hata veriyor. kaç defa denediysem olmadı yükleyebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramcetin

Arkadaşlar bende Windows 8 single language kullanıyorum son ekran kartı ve bios sürücülerini yükledim her hangi bir sıkıntı yok. Windows 8.1'e geçecek arkadaşlar bütün sürücüleri yüklenmiş ve sorunsuz bir şekilde geçsinler 8.1 yoksa sorunlar içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

Birde bu kablosuz lan sürücüsünü yüklerken her seferinde yükleme başarısız oldu diye hata veriyor. kaç defa denediysem olmadı yükleyebilen var mı?

Evet yeni sürücüleri yükleyince bi sorun görünmüyor, Kablosuz sürücüsünü "15.10.32" kurarken hata veriyor ama yine de kuruyor ben de bi sorun yok. Bir de benim merak ettiğim yeni sw update bizim ekran kartının sürücüsünü AMD olarak indiriyor burda bi gariplik yok mu?

• Windows 8.1 single language sorunsuz(kilitlenmeden) kullanan var mı ?
  • quote:

Windows 8.1 single language sorunsuz(kilitlenmeden) kullanan var mı ?

Sorunsuz kullanıyorum..
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.