SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ
2618 Cevap97411 Görüntüleme24 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     35 36 37 38 [40] 42 43 44      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

514 Mesaj
20 Eylül 2013; 14:19:04 

Evet sonunda beklediğim olay oldu :D Ürünü tedarik edemediğimiz için parasını iade etmek istiyoruz diye aradılar. Belki de bu hayırlısı olmuştur, bu laptobu cok begenıyordum ama çok acemi bir laptop henüz.

ARKADAŞLAR ŞİMDİ BANA BU LAPTOP AYARINDA Bİ LAPTOP ÖNERİR MİSİNİZ RİCA ETSEM. TOSHİBA OLMASIN AMA NEDENSE ISINMADIM TOSHİBALARA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerminator -- 20 Eylül 2013; 14:24:40 >

18 Mesaj
22 Eylül 2013; 8:38:18 

Bu star craftin özelliği neki böyle ekran kartına tavan yaptırıyor. Şimdiye kadar oynadığım oyunlarda böyle sıkıntı yaşamadım. Hatta listesini yazayım most wanted 2, Crysis 3,Assasin Creed, nfs run black Ops 2.sniper Elite 2 ve zombi program olarak auto Cad ve SolidWorks mükemmel yani anlamadım gitti. Bence bu aletin tuşları dandik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

sessizusta

18 Mesaj
22 Eylül 2013; 8:42:42 

Kardes ben o sürümü yükledim bir sorun yaşamadım. Sonra beta bilmem kaç sürümü cikmis hatırlamıyorum şimdi o yüklü gene bir sorun yok... Senin için arastiracagim...

Bu mesajda bahsedilenler: bayramcetin

sessizusta

18 Mesaj
22 Eylül 2013; 8:48:37 

Arkadaşlar cihaza 500 gb ssd taktım açılma hızı 5 saniye gibi bir şey harika oldu. Ekran bir anda geliyor wireless bile bağlanıyor. Tam bir canavar oldu... Ileriki zamanda yorumlarımi ekleyecegim

sessizusta

33 Mesaj
22 Eylül 2013; 21:14:04 

327.23 ekran kartu surucusunu güncelleyen var mı ? Sistem uyumluluğunda kalıyor benımkisi?

282 Mesaj
23 Eylül 2013; 1:35:31 

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerözger

327.23 ekran kartu surucusunu güncelleyen var mı ? Sistem uyumluluğunda kalıyor benımkisi?

Yukledim sorunsuz calisiyor

*****www.serversystem32.com*****

142 Mesaj
23 Eylül 2013; 13:03:26 

quote:

Orijinalden alıntı: MCCACA

Yukledim sorunsuz calisiyor

Hocam Forum da hepimiz 320.49!da sorun yaşadık sizde sorunsuz çalışıyor.

MCCACA 327.23 sürümünde yükleme sırasında bile sorun yaşamış siz yüklemişsiniz sorunsuz çalışıyor diyorsunuz.

sizde de hiç bir ekran kartı sürücüsünde sıkıntı olmadı. Biz nerde yanlış yanlış yapıyoruz anlamadım.

SAMSUNG NP700G7C & HTC ONE & SONY SMARTWATCH & HTC FETCH

142 Mesaj
24 Eylül 2013; 12:27:10 

quote:

Orijinalden alıntı: sessizusta

Arkadaşlar cihaza 500 gb ssd taktım açılma hızı 5 saniye gibi bir şey harika oldu. Ekran bir anda geliyor wireless bile bağlanıyor. Tam bir canavar oldu... Ileriki zamanda yorumlarımi ekleyecegim

Bende SANDISK 240GB EXTREME SATA 3.0 SSD (OKUMA 550MB / YAZMA 520MB) alacağım. Siz hangisini aldınız acaba ve SSD'yi nerede taktırdınız. Ayrıca nasıl ayarlayacağız bu SSD'yi ???

218 Mesaj
24 Eylül 2013; 23:22:50 

quote:

Orijinalden alıntı: bayramcetin

Hocam Forum da hepimiz 320.49!da sorun yaşadık sizde sorunsuz çalışıyor.

MCCACA 327.23 sürümünde yükleme sırasında bile sorun yaşamış siz yüklemişsiniz sorunsuz çalışıyor diyorsunuz.

sizde de hiç bir ekran kartı sürücüsünde sıkıntı olmadı. Biz nerde yanlış yanlış yapıyoruz anlamadım.

Ben de yükledim her güncelleme geldiğinde. Hiç sorun yok. Sadece tuş çıkma sorunum olmuştu

827 Mesaj
25 Eylül 2013; 23:38:11 

Arkadaşlar 60 günlük aradan sonra nihayet bilgisayarıma kavuştum,şu anda bir sorun yok,garantilerinden arınmış bir vaziyette karşımda duruyor.Tuşların gevşek duruşu yüzünden klavye ürkütüyor,ama öncelikle bana yüksek ışık nedeniyle ışığı azaltacak radyasyondan koruyacak CAM YADA CAM GİBİ SAĞLAM ÇOK ÇOK KALİTELİ ekran filtresi laazım.nerden bulabilirim acaba yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 25 Eylül 2013; 23:40:15 >

Hayatı hayattayken YAŞA

206 Mesaj
26 Eylül 2013; 12:03:58 

ekran kartı için temiz kurulum yapın arkadaşlar.. ya da tamamen kaldırıp kendi sitesinden kurulum yapın bazen sorun olabiliyor

648 Mesaj
26 Eylül 2013; 12:06:08 

fan temizliği yapan ya da yaptıran oldu mu arkadaşlar? toz olayına fazla taktım galiba ben ama 1 yıl olacak önümüzdeki ay alalı. servise götürdüm beceremediler.

827 Mesaj
26 Eylül 2013; 16:24:33 

quote:

Orijinalden alıntı: 28tatar

fan temizliği yapan ya da yaptıran oldu mu arkadaşlar? toz olayına fazla taktım galiba ben ama 1 yıl olacak önümüzdeki ay alalı. servise götürdüm beceremediler.

aman kardeş kapağını açsan başın ağrır,en iyisi mi garanti süresinin bitmesini bekle.ben gtx 880m i bekliyorum.

Hayatı hayattayken YAŞA

6646 Mesaj
26 Eylül 2013; 17:02:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Evet sonunda beklediğim olay oldu :D Ürünü tedarik edemediğimiz için parasını iade etmek istiyoruz diye aradılar. Belki de bu hayırlısı olmuştur, bu laptobu cok begenıyordum ama çok acemi bir laptop henüz.

ARKADAŞLAR ŞİMDİ BANA BU LAPTOP AYARINDA Bİ LAPTOP ÖNERİR MİSİNİZ RİCA ETSEM. TOSHİBA OLMASIN AMA NEDENSE ISINMADIM TOSHİBALARA.

Artık bu konu ile bir ilginiz kalmadığına göre ya yeni konu açacaksınız, ya tavsiyeler konusuna yazacaksınız (Biraz araştırmacı olursanız gayet güzel olan laptop alma rehberi konusunu bulabilir, oraya yazabilirsiniz) ya da diğer laptoplara bakacaksınız. Buradan bu laptop ayarında bir laptop önerisi istemeniz de süper zekiceymiş.

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

Zekânı test etmek için buraya tıkla.

33 Mesaj
27 Eylül 2013; 0:05:08 

Sw uptade ekran kartı güncellemesi gelmiş (311.00) Yükleyip kullanan var mı ?

282 Mesaj
27 Eylül 2013; 2:13:19 

Merhaba arkadaslar yesil bulut dedigimiz sag orta kosede ortaya cikan sorunun neden kaynaklandigini buldum.. Şoyleki pc kapatirken ekran ledlerini kapatiyor fakat bu ledlerden bagimsiz olarak calisan kapaktaki logo aydinlatmasi guclu oldugundan ekrana yansiyor. Yani bu bir sorun degildir. Sadece samsung logo isigini ledlerden ayri konumlandirmis ve bagimsiz calistirmis.

*****www.serversystem32.com*****

827 Mesaj
27 Eylül 2013; 10:49:09 

bana yüksek ışık nedeniyle ışığı azaltacak radyasyondan koruyacak CAM YADA CAM GİBİ SAĞLAM ÇOK ÇOK KALİTELİ ekran filtresi laazım.nerden bulabilirim acaba yardımcı olur musunuz?

Hayatı hayattayken YAŞA

142 Mesaj
28 Eylül 2013; 13:15:59 

Arkadaşlar SSD veya RAM takmak garantiyi götürüyor demiştim. Müşteri hizmetleri ve Beşiktaş servisi garanti dışı kalır dedikleri için Bugün sabah Bakırköy servisine Samsung 840 Evo 250 GB ve notebook'umla gittim sorumlu kişi ile konuştum. Kesinlikle garantiyi götürmez bilgisini aldım o halde SSD'yi ben takıyım dedim onlarda fakat SSD den dolayı her hangi bir zarar olursa sorumlu siz olursunuz dedi zaten gelmişsiniz 5 dk sürmez dedi ve taktırdım üstelikte takmak için ücrette alınmadı. Yazılım için ücret alınıyormuş (55 TL) yazılımı yükletmedim recovery den yaparım diye fakat sistemin kurulu olduğu kısımda ki HDD ile SSD yi değişim yapmışlardı. Recovery ile olmuyor.

Bu sistemin olduğu HDD'yi SSD ye aktarmam lazım bunu nasıl yapabilirim. Bundan önce SSD alanlar nasıl yaptılar. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

827 Mesaj
28 Eylül 2013; 13:59:01 

kurtarma kaydıyla sistem diski aynı olmasın diye bir yazı görmediniz mi ekranda?

Hayatı hayattayken YAŞA

142 Mesaj
28 Eylül 2013; 14:14:54 

"reboot and select proper boot device or ınsert boot media in selected boot device and press a key"
yeniden ve uygun önyükleme aygıtı seçin veya seçilen önyükleme aygıtı olarak önyükleme medya yerleştirin ve bir tuşa basın

diye bir yazı geliyor.

Buda işletim sistemi iki disk'tede yüklü olmadığı için geliyor galiba

Bu mesajda bahsedilenler: fortunasuper

3288 Mesaj
29 Eylül 2013; 15:49:11 

quote:

Orijinalden alıntı: MCCACA

Merhaba arkadaslar yesil bulut dedigimiz sag orta kosede ortaya cikan sorunun neden kaynaklandigini buldum.. Şoyleki pc kapatirken ekran ledlerini kapatiyor fakat bu ledlerden bagimsiz olarak calisan kapaktaki logo aydinlatmasi guclu oldugundan ekrana yansiyor. Yani bu bir sorun degildir. Sadece samsung logo isigini ledlerden ayri konumlandirmis ve bagimsiz calistirmis.

Iste bu! Tebrikler

73 Mesaj
2 Ekim 2013; 9:49:02 

quote:

Orijinalden alıntı: sessizusta

Bu star craftin özelliği neki böyle ekran kartına tavan yaptırıyor. Şimdiye kadar oynadığım oyunlarda böyle sıkıntı yaşamadım. Hatta listesini yazayım most wanted 2, Crysis 3,Assasin Creed, nfs run black Ops 2.sniper Elite 2 ve zombi program olarak auto Cad ve SolidWorks mükemmel yani anlamadım gitti. Bence bu aletin tuşları dandik.

arkadasım belkı cok basıt olucak ama laptop oyun modunda mı? ben yanlışlıkla eco mode a getırmısım 1-2 gun hıc bır sey yapamamıstım.sonradan farkettım

58 Mesaj
2 Ekim 2013; 16:11:13 

Merhaba Arkadaşlar,
Cihazı ağırlığından dolayı iş için uygun olarak kullanamadığım için makul bir fiyata satmayı düşünüyorum. Ocak ayında aldım, garantisi devam ediyor. Back tuşu çıktı onun yerine uygun bir tuş taktırdım. İlgilenenler özelden yazabilir.

54 Mesaj
4 Ekim 2013; 23:52:06 

daha önce ekran kartı güncellemesi yaptığımda ; ekranda çizgiler , geç açılıp kapanmalar yaşamıştım ama son sürücüyü yüklediğimde hiç bir sorun yaşamadım. tavsiye ederim.. 314.21 den Versiyon: 327.23 'e yükselttim.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Ekim 2013; 10:15:04 

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır sizden ayrı kaldım. Klavye sorunum vardı sizde olduğu gibi en son durumunuz nedir yaptırıdınızmı servise gönderdiniz mi teşekkürler

37 Mesaj
5 Ekim 2013; 21:22:29 

battlefielad 4 oynayan; ekran kartı sürücüsünü 331.40'a (beta) güncelleyen oldu mu?

556 Mesaj
6 Ekim 2013; 18:03:22 

quote:

Orijinalden alıntı: JimmyHopkins

battlefielad 4 oynayan; ekran kartı sürücüsünü 331.40'a (beta) güncelleyen oldu mu?

Ben güncelledim şimdilik sorun yok +5 fps kazandırdı.

SATILIK SAMSUNG NP700G7C-S01TR Gamer (İ7 3610QM, GTX675M, 8 GB Ram, 1 TB HDD)

827 Mesaj
10 Ekim 2013; 13:46:31 

quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır sizden ayrı kaldım. Klavye sorunum vardı sizde olduğu gibi en son durumunuz nedir yaptırıdınızmı servise gönderdiniz mi teşekkürler

ne klavyede nede cihazda ısınma yönünde en ufak bir sıkıntı kalmadı,sağlamda olsa bütün gamerlerin bi servis kontrolünden geçmesi gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 10 Ekim 2013; 13:52:22 >

Hayatı hayattayken YAŞA

827 Mesaj
10 Ekim 2013; 13:54:35 

Garanti kapsamındaki tuşları kırık arkadaşların cihazlarını harici bir monitore bağlaması halinde bozulma olasılığı yüksek bu nedenle tuşları kırık yada cihazları fazla ısınan arkadaşlar bedavadan yaptırmak istiyorsa sık sık harici (tercihen dev bir led tv) monitor bağlayarak (kabloyu takın çıkarın,takın çıkarın görüntü sürekli monitöre gitsin gelsin gitsin gelsin)cihazlarını bozmaları gerekmektedir.
Not:bunun sonucundada 2 ay bilgisayarsız kalacakları için yedek bilgisayar bulundurmak zorunludur. Böyle bir bilgi kıyaığını size babanız bile yapmayacağını da üstüne basa basa değil adeta tepinerek hatırlatmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 10 Ekim 2013; 14:01:17 >

Hayatı hayattayken YAŞA

178 Mesaj
10 Ekim 2013; 19:25:01 

Arkadaşlar merhabalar. Ben space tuşunu kırdım maalesef. Ankara'da herhangi bir samsung teknik serviste bu cihazın yedek tuşu-klavyesi var mıdır? Ya da nereden temin edebilirim yedek tuş-klavye? Konyada okuyorum ve bilgisayar autocad için lazım. Şu bir hafta içerisinde benim bu tuşu halletmem lazım. Elinde fazladan space tuşu olan var mı valla 10tl verebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EternalFK -- 10 Ekim 2013; 19:25:36 >

3288 Mesaj
11 Ekim 2013; 13:24:50 

quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Garanti kapsamındaki tuşları kırık arkadaşların cihazlarını harici bir monitore bağlaması halinde bozulma olasılığı yüksek bu nedenle tuşları kırık yada cihazları fazla ısınan arkadaşlar bedavadan yaptırmak istiyorsa sık sık harici (tercihen dev bir led tv) monitor bağlayarak (kabloyu takın çıkarın,takın çıkarın görüntü sürekli monitöre gitsin gelsin gitsin gelsin)cihazlarını bozmaları gerekmektedir.
Not:bunun sonucundada 2 ay bilgisayarsız kalacakları için yedek bilgisayar bulundurmak zorunludur. Böyle bir bilgi kıyaığını size babanız bile yapmayacağını da üstüne basa basa değil adeta tepinerek hatırlatmak isterim.

Sorunum yok yaptiracagimdan degil ama o nasil ve neyi bozuyor?

827 Mesaj
12 Ekim 2013; 17:42:42 

quote:

Orijinalden alıntı: EternalFK

Arkadaşlar merhabalar. Ben space tuşunu kırdım maalesef. Ankara'da herhangi bir samsung teknik serviste bu cihazın yedek tuşu-klavyesi var mıdır? Ya da nereden temin edebilirim yedek tuş-klavye? Konyada okuyorum ve bilgisayar autocad için lazım. Şu bir hafta içerisinde benim bu tuşu halletmem lazım. Elinde fazladan space tuşu olan var mı valla 10tl verebilirim :)

BİM de SPACE tuşu var,üstelik işiniz bitince ıstırıp yiyebiliyorsunuz:))

Hayatı hayattayken YAŞA

827 Mesaj
12 Ekim 2013; 17:44:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Mæster

Sorunum yok yaptiracagimdan degil ama o nasil ve neyi bozuyor?

Ekran kartını bozup görüntüyü görünmez hale getiriyor.

Hayatı hayattayken YAŞA

827 Mesaj
18 Ekim 2013; 12:25:31 

Bilgisayarımızda sanırım birde kamera var fakat nasıl çalıştığını bilmiyorum,nasıl çalıştığını özelliklerini nerden öğrenebilirirm?eski bilgisayarımda masaüstünden kameraya girebiliyordum oysa..

Hayatı hayattayken YAŞA

390 Mesaj
19 Ekim 2013; 12:34:07 

bu modelde ekran yenileme hızı 120 hz diye duydum bu doğrumu?? oyunlarda 60 hz ile 120 hz arasında hissedilir bir fark varmı..?bf4 1080 çözünrlük ve ultra ayarlarda kaç fps verir.?

sahip olamadıklarının tüm özelliklerini bilen, forumlarda yüzlerce sayfa okuyan sen: sahip olduklarının KIYMETİNİ biliyormusun ???

1417 Mesaj
19 Ekim 2013; 20:23:20 

Gençler, ölü pikselim var. 4 ay oldu alalı. Ne yapayım ben şimdi ?

30 Mesaj
20 Ekim 2013; 17:14:41 

arkadaşlar maddi nedenlerden dolayı bilgisayarımı satıyorum ilgilenenler yazabilirler çekip gönderebilirim ürün gayet temiz 10 ayı oldu bimeksten aldım garantilidir hiç bir sorunu yoktur modeli samsung np700g7c-s02 modelidir.

18251 Mesaj
20 Ekim 2013; 18:02:17 

Ölü piksek olduğunu test ettiniz mi?Eminseniz servisle irtibata geçin burda samsung servisinde çalışan bir arkadaş bir piksel dahi bozuk olsa değişim yapabiliyoruz demişti.

samsung rf510-j03tr/Windows 7 home premium / i5 560m 2.67ghz turbo 3.2/8gb 1333mhz ram/7200rpm 500gb hdd /2gb 420m ekran kartı

1417 Mesaj
21 Ekim 2013; 14:37:04 

Beyaz bir nokta var cok belirgin. Hiçbir sekilde geçmiyor. Aldığımda yoktu sonradan oluştu. Servis birşey yapabilir mi ?

18251 Mesaj
21 Ekim 2013; 19:59:58 

servis kabul ederse 1taneyi ekranı değişir dead pixel buddy programıyla ölü pilsel testi yapın kaçtane varsa gsterir

Bu mesajda bahsedilenler: thriller89

samsung rf510-j03tr/Windows 7 home premium / i5 560m 2.67ghz turbo 3.2/8gb 1333mhz ram/7200rpm 500gb hdd /2gb 420m ekran kartı

142 Mesaj
22 Ekim 2013; 9:40:20 

Arkadaşlar bilgisayarıma SAMSUNG 250GB 840 EVO SATA 3.0 (OKUMA 540MB / YAZMA 520MB) SSD taktım W8'i yeniden kurdum. Samsung'un bütün yazılımlarını yükledim herşeyi güncelledim. Fakat açılış hızı 12 sn pek hızlı gelmedi bana siz ne dersiniz !!!

18251 Mesaj
22 Ekim 2013; 9:58:27 

12sn neyinize yetmiyor ortalama zaten 9-15sn arasıdır başlangıçta programlar varsa onları devre dışı bırakın

142 Mesaj
22 Ekim 2013; 10:21:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

12sn neyinize yetmiyor ortalama zaten 9-15sn arasıdır başlangıçta programlar varsa onları devre dışı bırakın

takmadan önce de aşağı yukarı bu hızda açılıyordu zaten :) ne anladım ben bu SSD'den

18251 Mesaj
22 Ekim 2013; 10:28:32 

1sn de açacak durumu yok üzerindeki expresscache'nin özelliklerinde biride başlangıcı hızlandırmak ama bu ssd'yle her işi seri yaparsın diğeriyle yapamazdın. 12sn gayet yeterlidir güncelleemlerl bu düzelebilirde sende win7'mi var win8 mi?

142 Mesaj
22 Ekim 2013; 13:02:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

1sn de açacak durumu yok üzerindeki expresscache'nin özelliklerinde biride başlangıcı hızlandırmak ama bu ssd'yle her işi seri yaparsın diğeriyle yapamazdın. 12sn gayet yeterlidir güncelleemlerl bu düzelebilirde sende win7'mi var win8 mi?

1 sn açsın demiyor kimse ama 12 sn böyle bir bilgisayar için çok fazla bence 6-7 sn de parola kısmı gelmeliydi. Sen mesajımı bile tam okumamışsın W8

3288 Mesaj
22 Ekim 2013; 13:16:45 

quote:

1 sn açsın demiyor kimse ama 12 sn böyle bir bilgisayar için çok fazla bence 6-7 sn de parola kısmı gelmeliydi. Sen mesajımı bile tam okumamışsın W8

Expresscache'yi silin program kaldir'dan. Condusiv technologies'e ait.

648 Mesaj
22 Ekim 2013; 13:20:46 

Beyler oyun moduna geçişteki animasyon kayboldu, çıkmıyor. kafama takıldı neden olabilir? Mode Shift'i silip tekrar kurdum ama düzelmedi.

142 Mesaj
22 Ekim 2013; 17:46:04 

quote:

Expresscache'yi silin program kaldir'dan. Condusiv technologies'e ait.

Expresscache'le SSD çakışıyor mu yani bunu mu demek istiyorsunuz

3288 Mesaj
22 Ekim 2013; 18:38:14 

quote:

Expresscache'le SSD çakışıyor mu yani bunu mu demek istiyorsunuz

Evet. Ssd'nin performansindan caliyor. Expresscache driver'ini silin. Isterseniz tekrar bicimlendirip normal bir hdd gibi de kullanabilirsiniz(tabi hdd'den daha hizli ssd'den daha yavas)

3288 Mesaj
22 Ekim 2013; 18:39:57 

quote:

Orijinalden alıntı: 28tatar

Beyler oyun moduna geçişteki animasyon kayboldu, çıkmıyor. kafama takıldı neden olabilir? Mode Shift'i silip tekrar kurdum ama düzelmedi.

Windows guncellemelerinden biri modeshift ile cakisiyordu bir aralar ama ondan sonra samsung yeni bit guncellemeyle halletmisti. Windows'u ve samsung settings + modeshift guncelleyin.

142 Mesaj
24 Ekim 2013; 11:38:37 

quote:

Evet. Ssd'nin performansindan caliyor. Expresscache driver'ini silin. Isterseniz tekrar bicimlendirip normal bir hdd gibi de kullanabilirsiniz(tabi hdd'den daha hizli ssd'den daha yavas)

Ben yanlış hesaplamışım bilgisayar expresscache ile 15-16 sn expresscache i sildiğimde ortalama 14 sn de açılıyor. Ben bu SSD yi tam performansta kullanamıyorum. neden böyle anlayamadım.

3288 Mesaj
24 Ekim 2013; 11:50:09 

quote:

Ben yanlış hesaplamışım bilgisayar expresscache ile 15-16 sn expresscache i sildiğimde ortalama 14 sn de açılıyor. Ben bu SSD yi tam performansta kullanamıyorum. neden böyle anlayamadım.

Windows gorev yoneticisinden baslangicta acilanprogramlara bakin. Bundan sonrasinin bu laptopla alakasi yok zaten.

142 Mesaj
24 Ekim 2013; 11:59:13 

quote:

Windows gorev yoneticisinden baslangicta acilanprogramlara bakin. Bundan sonrasinin bu laptopla alakasi yok zaten.

Kaldırıyorum ama 1 sn katkısı ya var ya yok yine aynı kesinlikle SSD de bir sıkıntı var. önerebileceğiniz SSD test programı var mı?

3288 Mesaj
24 Ekim 2013; 13:14:31 

quote:

Kaldırıyorum ama 1 sn katkısı ya var ya yok yine aynı kesinlikle SSD de bir sıkıntı var. önerebileceğiniz SSD test programı var mı?

Crystal disk mark ve hd tune iyi testlerdir.