Şimdi Ara

Edifier, Spinnaker adlı Bluetooth ses sistemini satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edifier, Spinnaker adlı Bluetooth ses sistemini satışa sundu

Ses sistemleri alanında faaliyet gösteren Edifier, ilginç tasarımıyla dikkat çeken Spinnaker kablosuz ses sistemini satışa sundu.

41 cm uzunluğa sahip hoparlörler kristal ses kalitesi sunuyor. Dijital ses işleme teknolojisi ile ses 6 farklı kanala bölünebiliyor. Bluetooth uyumlu cihazlarla A2DP ve AVRCA profillerinde bağlantı kurabilen sistem, ayrıca optik ve auxiliary girişleri de sunuyor.

USB'de şarj edilebilir uzaktan kumandası 10 metreye kadar cihazlarla bağlantı kurarak, oynat/durdur, parça takibi, ses kontrolü işlevlerini yerine getirebiliyor.

Sistem içerisindeki üçlü amplifikatör teknolojisi, sinema salonlarındaki kadar kaliteli ses tecrübesi yaşatıyor.

İlginç tasarımının amacı ise sesin doğrudan dinleyiciye aktarılması.

Sistem 350$ karşılığında ABD ve Kanada'da satışa sunuldu.

• Creative'den vazgeçip Edifier'ın M3300SF mi ne, 2+1'ini almıştım müzik için. Tasarım ve ses iyiydi. Genel olarak tatmin edici ürünleri var.

• edifier ses konusunda kendini yine konuşturmuş.

• İşçilik ve malzeme olarak Edifier'ı beğenmiyorum, bu yüzden tercih etmediğim bir markadır. Ama uydu hoparlörlere tweeter koymasını da taktir ediyorum açıkçası. F/P olarak da iyi olduğunu söyleniyor, kullananların yalancısıyım

• dubaideki otele benzemiş :D

• Edifier M3200 kullanıyorum. Ses kalitesi oldukça iyi ve tasarımıyla insanın içine ısıtıyor. Teknolojinin ne kadar şık olabileceğini görüyorsunuz. Nitekim bu modelin tasarımı da çok iyi. Ses kalitesinin de iyi olduğundan şüphem yok.

• Ama uydu hoparlörlere tweeter koymasını da taktir ediyorum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: lj94

dubaideki otele benzemiş :D

aynen ya, ilginç bir tasarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350 dolara sinema salonu kalitesi.Hani marjinal bizdik.
  • abd de 350dolar burda kafadan 400 ü var dmektir
  • Köpekbalığından etkilenmişler sanırım.çok şekilli birseymiş. Edifier iyi işlere imza atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

abd de 350dolar burda kafadan 400 ü var dmektir

daha fazla olur gibime geliyor hocam.

• Tasarımı berbat
  • Tasarımı berbat diyenler logitech e talim edenler herhalde :)
  • Bundansa Jbl On Beat Extreme i tercih etmenizi öneririm. Fiyatı biraz daha pahalı fakat daha portable ve compact bir cihaz. Bunun tutmayacağı kesin .
  • edifier tasarım anlamında genel olarak iyi bence tasarımı kötü olanlarında sesi güzel zaten bence iyi bir marka kim ne derse desin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.