Şimdi Ara

BF İçin Masaüstünüze Yakışır Hayran Çalışmaları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •     Resmi Battlefield Facebook sayfasının da paylaştığı bu hayran yapımı sanatsal çalışmalar tek kelimeyle harika görünüyorlar.

Neptune33 tarafından oluşturulan çalışmaları aşağıdan görebilirsiniz. Arka planı olarak masaüstünüzü de güzelce süsleyebileceğini söyleyebileceğimiz bu çalışmalar Battlefield hayranlarına yakışacak kumaşta.

• bf3 bile resimlerdeki kadar gerçekçi olamaz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 200 e 200 çözünürlüklü ekranlar için belki
  • İkinci resmin büyük versiyonu varsa kaçırmam.
  • alın tüm liste:

http:// yok link fln, arayın netten

bu kıyağımı da unutmayın

Not: boşlukları silin linkteki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REV0 -- 25 Temmuz 2012; 18:54:10 >
  • eksi veren amelenin kim olduğunu merak ettim açıkçası, konudaki resimler düşük çözünürlüklü. yüksek çözünürlüklü olanların bulunacağı yerin adresini vermişim, konuda istenmiş çünkü, mesaj eksi alıyor... Çok taktığımdan değil, forumun yaş ortalamasını biliyorum da, mesajın neyi, eksi verenin neresine battı onu merak ediyorum sadece.
  • beyler konusu deil biliyorum ama ps3 te pes 13 demo 1 yazıo duyurulmadı dediler ama ben şuan indiriorum 1043 mb boyutunda ..

• sanat diyo bide ahahahahah
  • @REV0
    Hem dalga geçip bir de artı mı bekliyordun affedersin? Doğru düzgün bir soru sorduk kendi çapında espri yapmışsın.yazık sana.
  • bf3 fan boyları hemen eksilemiş hahahha adamlar artık bf3 te yaşamaya başlamışki onlara çok gerçekçi geliyor :D

• Bir hayran çalışmasından çok firmanın wallpaperlerı gibi gözüküyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.