Şimdi Ara

Sony, Berlin'de düzenlenecek IFA 2012 etkinliği için davetiye yollamaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Sony, önümüzdeki ay Almanya'nın Berlin kentinde düzenlenecek olan IFA 2012 etkinliği için şimdiden davetiye yollamaya başladı. Sony, 29 Ağustos Çarşamba günü davetlilere kapılarını saat 16:00'dan itibaren açacak ve basın konferansı 16:15-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Her ne kadar Sony'nin basın konferansında hangi modellerini lanse edeceği kesinlik kazanmamış olsa da ST26i Xperia J, LT26ii Xperia SL, LT29i ''Hayabusa'' veya LT30i ''Mint'' karşımıza çıkabilir. Teknoloji meraklılarının özellikle Hayabusa ve Mint'i beklediklerini düşünüyoruz. Etkinlikte Xperia S'in daha hızlı işlemcili versiyonu olan Xperia SL'in tanıtılacağıne kesin gözüyle bakılıyor.  

• Sizede davetiye yollamislardir herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemin ediyorum kaç aydır bekliyorum Sony sağlam bi amiral gemisi çıkarsın eğer İFA dada çıkarmazsa Htc one x i alacam

• Tanıtacağı cihazlarda inşallah 512 mb'den fazla ram vardır.
  • 3 Aydır beklemekten yoruldum bu son şansın sony yoksa benide kaybedeceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Tanıtacağı cihazlarda inşallah 512 mbden fazla ram vardır.

xperia s de 1 gb ram var

• Olsun o kadar 1500'luk telefonda. Benim kastim max. 1000 TL seviyesindeki cihazlarin 768 mb - 1 gb olmasi idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence beklentiler çok yüksek tutulmasın.Sony Xperia S in S4 işlemcili,daha iyi kameralı ve adreno 320 grafik işlemcili modelini hayal edip, 3'ün 1'ine razı olunsun!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN_06 -- 26 Temmuz 2012; 9:04:24 >
  • Dört cekirdekli ve zenon flash lı bir cıhaz cıkarsan ölurmüsün be sony
  • Şu sıralar kapıları açtı sanırım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.