Şimdi Ara

Sleeping Dogs - Bayan Chu'nun İntikamı (Video)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Önümüzdeki ay çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Sleeping Dogs için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Walktrough - ilerleyiş üstüne kurulu bu videoda  oynanış elementlerine, şehirdeki canlılık duygusuna, harita kullanışına, araç sürme dinamiklerine, dövüş sistemine (ki gayet eğlenceli ve akıcı duruyor) şahitlik ediyorsunuz. Yavaşlama sahneleri, silahlı düşmanın silahını kapma, silahlı çatışma (çatışmalardaki sesli tepkilere dikkat), siper alma ve çatışmalar esnasında etraftaki objeleri patlatarak düşmanın dikkatini dağıtma gibi yığınla öğe, mutlaka izlemeniz gereken bu video içerisinde. Motorsikletle araç takip sahnesi ise muhteşem. Sizi bilemiyoruz ama biz epey bir heyecanlandık!

• Bu ne şiddet bu ne kan :D Dövüş dinamikleri gayet güzel. Şehirde boş değil gayet iyi. Bir tek araç sürüşü hoşuma gitmedi. Grafikler çokta iyi değil ama yeterli gibi. Sonuç alınıp bitirilmeye değer .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 3:11 = Hookblade... :D
    Dövüş sistemi Assassin's Creed, Batman ve Splinter Cell'den esinlenilmiş gibi ve oyun genel olarak da GTA ile Driver'ı andırıyor.

• kadın tam bir kasap... oyun süper görünüyor...

• kıza asılmayacaktı
  • Bu oyunu almayı pek düşünmüyordum ama bu videodan sonra kesinleşti %100 alıcam hee bide almadan önce editörlerin verdiği puanlara da bağlı ama bence süper bir oyun olucak ...
  • dovus dınamıklerı cok guzelde dusmanlar ac dekı gıbı tek tek dalıyo bıde akıcı gelmedı bana

• oyunun çok eksileri var:
    -araba sürüşü odun gibi geldi.
    -ana karakterin koşma animasyonu(ana karakterde detaylar az)
    -çok aşırı derecede kan unsuru var.
    -grafikler daha iyi olabilirdi.
    artıları:
    +açık dünya oluşu
    +dövüş animasyonları(ki daha iyi olabilirdi.)
    video'da gördüklerimi değerlendirdim inşallah oynanış geliştirilir.
  • Abartılacak bir oyun değil, fakat oynanabilirliği var.
  • 75 puanlık oyun işte her türlü gideri var bu oyunsuz günlerde.
  • Arkadaşlar ufak bir detaya değinmek istiyorum farkındaysanız araçlar sol şeritte ilerliyor.Demekki uzak doğuda öyle.Bu arada oyun süper olmuş.Bu sıcaklarda iyi gelir can sıkıntısına...

• Dövüş dinamikleri güzel ama adamlar kantin sırası beklr gibi geliştirilmeli...

• muhteşem süper inşallah oynanış uzun sürer :D

• bu oyundan pek birşey beklemiyorum..
  • acık dünya oyunlarında araba kullanırken gerceklık hıssıyatı cok önemlidir ve bu oyunda o yok 300 400 km hızla gider gibi araba gidiyo ve dönüşler cok sacma hani çizgi filmlerde olur ya araba cok hızlı gider dönemece gelince ip gibi bi anda döner aynısı bu oyunda gecerli diğer herşey cok guzel ama bu araba kullanma işi cok sakat oyunu batırabilir dediğim gibi acık dunya oyunlarında araba kullanma ne kadar gercekci ise oyun o kadar guzeldir ama bu oyunda cok kötü sanki god father 2 de araba kullanma gibi
  • sürüş banada kötü geldi dövüş sistemi ise iyi yapılmış ama kopukluklar var sanki dövüşürken bir an her şey donuyormuş gibi oluyor aksiyon sürekli akmıyor o kopuklukları çıkarırsan gerçektende jackie chan filmi olacak ama :) genede hikayesi iyi oradan çok büyük kotarabilir ve ben hong kong olduğundan olayı oynamak istiyorum amerikan şehirleri sıktı artık

• sürüş dinamilerine bu kadar kafa takmayın arkadaşlar, oyunun dövüş sistemi, o andaki aksiyon bile oyunu alıp oynamak için büyük bir neden. mükemmel görünüyor bence.

• Herkes bişeyler söylemiş,bende silah kullanımını beğenmedim sanki su tabancası gibi hiç tepmiyor.

Yinede harika bir oyun oynamaya değer.

• Vuruş Hissi Kötü Görünüyor Tabi Oynamadan Bilemeyiz Çok Sevdim Sırf Dövüş İçin Alınır

• araba sürüş dinamikleri kötü,dövüş animsayonları güzel.
    Her türlü oynanır şu kurak yaz günlerinde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.