Şimdi Ara

İddia: Apple, yeni nesil iPod Touch ve iPod Nano'yu çıkarma hazırlığı içinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İddia: Apple, yeni nesil iPod Touch ve iPod Nano'yu çıkarma hazırlığı içinde

Sonbahar aylarında çıkış yapması beklenen yeni nesil iPhone'un yanı sıra, Apple'ın yeni iPod modelleri içinde hazırlık içinde olduğu söyleniyor.

Apple ile ilgili doğru analizleri ile tanınan KGI Securities'dan 'Ming-Chi Kuo' tarafından yayınlanan rapora göre, yeni nesil iPhone ile benzer özelliklere sahip olması beklenen yeni iPod Touch'ın yıl içinde piyasada yerini alması bekleniyor. '9to5Mac' sitesinin 'Macotakara' kaynaklı başka bir haberine göre ise, yeni iPod Touch'ın daha uzun 4 inç'lik ekranla geleceği yönünde, ayrıca cihazın iPad'inkine benzer bir arka kapak tasarımına sahip olacağı ve A5 işlemciyi bünyesinde barındıracağı da iddia ediliyor. 

Yeni iPod Nano'nun, iPod Touch ve iPhone ile birlikte çıkış yapacağı belirtilse de cihazın teknik detayları hakkında herhangi bir bilgi verilmiyor. iPod Nano hakkında daha önce çıkan dedikodular, cihazın tıpkı eskiden olduğu gibi dikey ve uzun bir tasarıma döneceği yönündeydi. Ayrıca yeni iPod Nano'nun daha ince bir profile ve ana ekran tuşuna sahip olması da beklentiler arasında.

Kuo, sevkiyat konusunda ilk etapta yeni nesil iPhone'a ağırlık verileceğinden yeni nesil iPod Touch'ın sevkiyatında bir takım sınırlamalar olabileceğini de dile getiriyor.  

• apple fanı değilim allah vermesin niye eksilediniz

mavit yine apple konusu açtı diye şey ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 24 Temmuz 2012; 22:02:26 >
  • Twitter'da Jailbreak yeni iPod Touch çıkmıcak diyodu hayırdır ?

• sabırsızlanmaya başladım bile

• Arkadasim bekleyerek en iyisini yapmis yakindir cikmasi demistim yanilmamisim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Arkadasim bekleyerek en iyisini yapmis yakindir cikmasi demistim yanilmamisim.

7 aydır bekliyorum :((((((
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Arkadasim bekleyerek en iyisini yapmis yakindir cikmasi demistim yanilmamisim.

7 aydır bekliyorum :((((((

Yok benim o kadar olmadi 1 ay once soyledim :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4'' üzeri çikarsa ayrica 8 gb lik versiyonu 500 - 600 arasi olursa alabilirim

• 'İddia: Apple, yeni nesil iPod Touch ve iPod Nano'yu çıkarma hazırlığı içinde '

herkesin bildiği ve beklediği bir haber nasıl 'iddia' oluyor?

• Bende yeni almıştım, bekleyemedim. Umarım çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burning Desire -- 24 Temmuz 2012; 23:52:10 >
  • Abi adamlar iyi sömürüyor ya. iPhone almam etmem diyordum, iPod Touch iyidir yeter diyodum, Touch 2-3 ay anca kullandım.
  • Çıkan haberlerin yarısı neredeyse iddia. Bu gidişle iddia sitesine dönecek burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 24 Temmuz 2012; 23:14:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi de bunlar zaten herkesin bildiği, en azından apple'ı takip eden herkesin , şeyler , niye bunları çok gizli ve ilk defa gün yüzüne çıkmış haberler gibi sürekli yayınlıyorsunuz ki her sonbaharda apple music etkinliği gerçekleştirir ve iPod ailesini günceller anladık apple ile ilgili haber yapmak istiyorsunuz fakat lütfen biraz kaliteli yapın
  • apple 16:9 a geçiş yapacak nihayet.

• bu ipod ne için çıkıyor anlamadım benim bildiğim bu temel de müzik çalar değil mi? şu anda 4.nesil ipod touch da müzik dinliyorum iğrenç bi ses kalitesi var tamam ses seviyesi yüksek güzel ama kalite çok kötü. ha internete filan giriyor wifi var ama müzik dinlemek için yapılan bi alette müzik dinleyememek çok saçma. hele o yanında verdikleri kulaklıklar evlere şenlik. ve insanlar bunu hala sabırsızlıkla bekliyor. bu olay bana insanların basiretinin bağlandığını sadece elma resmi için koşup bu cihazları aldıklarını kanıtladı. hala kullanıyorum aleti ama sadece internet için vs. müziği 5800 da dinliyorum. baya fark atmış bence apple a. yok benim bilmediğim bi uygulama fian yüklemek gerekiyorsa kaliteli ses almak için yazın da alet mundar olmasın elimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

bu ipod ne için çıkıyor anlamadım benim bildiğim bu temel de müzik çalar değil mi? şu anda 4.nesil ipod touch da müzik dinliyorum iğrenç bi ses kalitesi var tamam ses seviyesi yüksek güzel ama kalite çok kötü. ha internete filan giriyor wifi var ama müzik dinlemek için yapılan bi alette müzik dinleyememek çok saçma. hele o yanında verdikleri kulaklıklar evlere şenlik. ve insanlar bunu hala sabırsızlıkla bekliyor. bu olay bana insanların basiretinin bağlandığını sadece elma resmi için koşup bu cihazları aldıklarını kanıtladı. hala kullanıyorum aleti ama sadece internet için vs. müziği 5800 da dinliyorum. baya fark atmış bence apple a. yok benim bilmediğim bi uygulama fian yüklemek gerekiyorsa kaliteli ses almak için yazın da alet mundar olmasın elimde.

ağır fandroit alert

• 2 gb lık ipod nanom var sesi de çok kaliteli hep ondan dinlerim tramvayda metrobüs te metroda appla bu işi bilşyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

bu ipod ne için çıkıyor anlamadım benim bildiğim bu temel de müzik çalar değil mi? şu anda 4.nesil ipod touch da müzik dinliyorum iğrenç bi ses kalitesi var tamam ses seviyesi yüksek güzel ama kalite çok kötü. ha internete filan giriyor wifi var ama müzik dinlemek için yapılan bi alette müzik dinleyememek çok saçma. hele o yanında verdikleri kulaklıklar evlere şenlik. ve insanlar bunu hala sabırsızlıkla bekliyor. bu olay bana insanların basiretinin bağlandığını sadece elma resmi için koşup bu cihazları aldıklarını kanıtladı. hala kullanıyorum aleti ama sadece internet için vs. müziği 5800 da dinliyorum. baya fark atmış bence apple a. yok benim bilmediğim bi uygulama fian yüklemek gerekiyorsa kaliteli ses almak için yazın da alet mundar olmasın elimde.

Müzik kalitesini kulaklık belirler ama sana kötü gelmiş olabilir. Kaliteden kastın nedir, yani bi Cowon,Iriver gibi değil tabi ki ses kalitesi.

İşletim sistemi için alıyor millet, süresi yüksek müzikler (konser vs..) dinlemek istersen 5800'da konserin ortasına sar bakalım kaç saniyede saracak şarkıyı :) En az 15 sn bekletir seni (3-4 yıl kullandım 5800).

Fakat iPod Touch'da kullanılan işletim sistemi+ bellek hızları ile 1 saniye bile beklemeden sararsın istediğin gibi kontrol edebilirsin.

• 4" e güzel bi tasarım yaparlar inş
  • Vay vay vay... Apple'da ajanlarınız var galiba kimsenin bilmediği bir şey bu.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.