- x
Telefonu Hızlandırmak İçin Neler Yapılabilir ? S3
39 Cevap17362 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Temmuz 2012; 16:35:13 

Çok yavaşladı, sıfırladım telefonu. Şimdi kaymak gibi ama hep sıfırlayaak mıyız ?

454 Mesaj
24 Temmuz 2012; 16:44:27 

Hocam, ne yapmıştın ki yavaşlamıştı telefon?

482 Mesaj
24 Temmuz 2012; 21:10:22 

Mümkün değil yavaşlama bende kullanıyorum s3.Açık programlar kalıyordur arka planda görev yöneticisinden açık programları kapat kullanmadığın zaman ram temizleme yap..

1604 Mesaj
24 Temmuz 2012; 21:55:20 

evet arkadaslar bi sure sonra yavaslamaya baslio bendede ayni sorn var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4403 Mesaj
24 Temmuz 2012; 22:03:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

evet arkadaslar bi sure sonra yavaslamaya baslio bendede ayni sorn var

Hey aklınıza esen şeyi yüklemezseniz, arada cache temizliği yaparsanız hiç bir şey olmaz bu telefonun performansına.

Kolay gelsin

Samsung I9300 Galaxy SIII
>>Gorilla Glass2 - Çizilmeye Dayanıklı Cam<< 1.4GHz Quad Core-ARM Cortex A9 -Exynos 4412 İşlemci, MALI 400MP GPU, 1GB RAM, HSDPA 21 Mbps-HSUPA 5.76 Mbps-Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, DLNA, Wi-Fi Direct, >>Kapasitive-MultiTouch-720 x 1280 pixels, 4.8 inches (~306 ppi pixel density)- Super Amoled HD<< TouchWiz UI 5.0, Full Multitasking, Bluetooth v4.0 with A2DP, EDR -Usb OTG - MHL, >>Sensör (Accelometer-Proximity-Gyroscope-Barometer - Compass)<<8 MP Kamera, 3264x2448 pixels, autofocus, Burst Shot- LED flash- 1080p@30fps, Ön Kamera 1.9 MP, 720p@30fps, Sterio Radyo RDS destekli>>GPS- Glonass - A-GPS, NFC, SNS, Digital Compass, Voice memo/dial/commands, Adobe Flash 11, Swype<<)SAR EU:0.21 W/kg (head) 2100 mAh batarya >>Android 4.1.1 - Jelly Bean<<

440 Mesaj
24 Temmuz 2012; 22:05:48 

güç tasarrufunu açmayın mesala. menüde bile kasıyor

1187 Mesaj
24 Temmuz 2012; 22:23:54 

advanced task killer kur hocam ekrana da widget ekle aklına estkçe bas arkaplandakileri kapatır

'Iskalasın beni insanlar, bunun ne önemi var!Ben alkışlarım kendimi,övünürüm Çekmecemdeki başarılarımla

1604 Mesaj
25 Temmuz 2012; 10:03:39 

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Hey aklınıza esen şeyi yüklemezseniz, arada cache temizliği yaparsanız hiç bir şey olmaz bu telefonun performansına.

Kolay gelsin

her aklima esen sey dedigin 15-20 tane uygulamayi gecmez onuda kaldiramiyosa ben niye 2000tl veripte aldimki.. bu kadar ovulen bi cihaz ve bu paraya takilmalar beni cileden cikariyo s2 de bile bu tarz takilma yoktu gecislerde . bilmesek tmm dicez..

3834 Mesaj
25 Temmuz 2012; 10:16:02 

valla galaxy s2 kullanıyorum 64 uygulama yüklü zerre kasılma ve yavaşlama yok ,bu telefon yani s3 te hiç olmaması lazım

4403 Mesaj
25 Temmuz 2012; 12:09:01 

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

valla galaxy s2 kullanıyorum 64 uygulama yüklü zerre kasılma ve yavaşlama yok ,bu telefon yani s3 te hiç olmaması lazım

S3 120 uygulama ve oyun var en ufak bir kasılma yok. Mesele adet meselesi değil işinize geldiği gibi yorum katmayın.

Kolay gelsin

Samsung I9300 Galaxy SIII
>>Gorilla Glass2 - Çizilmeye Dayanıklı Cam<< 1.4GHz Quad Core-ARM Cortex A9 -Exynos 4412 İşlemci, MALI 400MP GPU, 1GB RAM, HSDPA 21 Mbps-HSUPA 5.76 Mbps-Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, DLNA, Wi-Fi Direct, >>Kapasitive-MultiTouch-720 x 1280 pixels, 4.8 inches (~306 ppi pixel density)- Super Amoled HD<< TouchWiz UI 5.0, Full Multitasking, Bluetooth v4.0 with A2DP, EDR -Usb OTG - MHL, >>Sensör (Accelometer-Proximity-Gyroscope-Barometer - Compass)<<8 MP Kamera, 3264x2448 pixels, autofocus, Burst Shot- LED flash- 1080p@30fps, Ön Kamera 1.9 MP, 720p@30fps, Sterio Radyo RDS destekli>>GPS- Glonass - A-GPS, NFC, SNS, Digital Compass, Voice memo/dial/commands, Adobe Flash 11, Swype<<)SAR EU:0.21 W/kg (head) 2100 mAh batarya >>Android 4.1.1 - Jelly Bean<<

2461 Mesaj
25 Temmuz 2012; 13:07:09 

Adamlar 4 Çekirdek İşlemci 1 Gb Ram Koymus Hala Bir İş Olmuyor Birde gelip iphone 4s ile kıyaslıyorlar 30 tane program arkada çalışsın yinede gram kasmaz samsung kalitesi işte 2 programla ram'ı doluyor

iPhone 5S Gold 16GB
iPhone 4S Black 32 GB
iPad 2 3G + Wifi White California

418 Mesaj
25 Temmuz 2012; 13:31:58 

quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Adamlar 4 Çekirdek İşlemci 1 Gb Ram Koymus Hala Bir İş Olmuyor Birde gelip iphone 4s ile kıyaslıyorlar 30 tane program arkada çalışsın yinede gram kasmaz samsung kalitesi işte 2 programla ram'ı doluyor

arkadasa firsat dogdu :)

49 Mesaj
25 Temmuz 2012; 13:32:47 

quote:

hadı arkadasım sen gıt kumunda oyna agugugu falan de yol al

3834 Mesaj
25 Temmuz 2012; 14:07:19 

quote:

S3 120 uygulama ve oyun var en ufak bir kasılma yok. Mesele adet meselesi değil işinize geldiği gibi yorum katmayın.

Kolay gelsin

işime geldiği için yorum katmadım olanı söyledim,sizde olanı söylemişsiniz ne var bunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 25 Temmuz 2012; 14:09:03 >

2461 Mesaj
25 Temmuz 2012; 14:20:02 

Uygulama yüklü olması değil uygulamanı arka planda çalıştır bakalım nasıl gidicez o 4 çekirdekli makinanız :D birde 4s ile kıyaslarlar 1 yılı geçti piyasasına bakın 4s'in 1 yıl sonra birde s3 ün piyasasına bakın bunun gibi 100 tane konu gördüm s3 kasıyor yavaş vs. iphone 5 çıksında makina görün

iPhone 5S Gold 16GB
iPhone 4S Black 32 GB

262 Mesaj
25 Temmuz 2012; 14:51:11 

İmkansız yani böyle bir şey olamaz.Virüs falan bulaşmış olmasın telefona?

6527 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:02:54 

Samsung kalitesi değil android kalitesi. Android şu ana kadar arayüzde çok hantaldı ve telefon birkaç günlük kullanımlarda yavaşlıyordu. 4.1 ile bu sorunlar düzeliyor. Devrim gibi bir güncelleme olacak 4.1.

***AŞAĞIDAKİ İLANLAR İÇİN PROFİLİMDEN "Dükkanını Görüntüle" TUŞUNA BASABİLİRSİNİZ. İMZA KURALLAR DAHİLİNDE OLSUN DİYE BU KADAR UĞRAŞ***
1) HER BÜTÇEYE GİYİM - PIERRE CARDIN, TOMMY HILFIGER, GAP, HOLLISTER, AM. EAGLE, MAVİ, MUDO, JACK&JONES, RODI, COLIN'S, LCW, COLLEZIONE...
2) DEKANT PARFÜMLER VE NİŞ SAMPLE'LAR
3) YGS-LYS KİTAPLARI

49 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:06:58 

quote:

Uygulama yüklü olması değil uygulamanı arka planda çalıştır bakalım nasıl gidicez o 4 çekirdekli makinanız :D birde 4s ile kıyaslarlar 1 yılı geçti piyasasına bakın 4s'in 1 yıl sonra birde s3 ün piyasasına bakın bunun gibi 100 tane konu gördüm s3 kasıyor yavaş vs. iphone 5 çıksında makina görün

arkadasım hadı gıt kumunda oyna sen

2461 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:14:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Zurkes

arkadasım hadı gıt kumunda oyna sen

Fandroidçiler cihazı alıp custom rom yükleyip cihazı hızlandırmaya çalışıyorlar

iPhone 5S Gold 16GB
iPhone 4S Black 32 GB

49 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:17:48 

quote:

Fandroidçiler cihazı alıp custom rom yükleyip cihazı hızlandırmaya çalışıyorlar

buna daha gerek duymadım sadece tek kotu yanı kılıf almak zorunda olusum oldu bırde root yptım sızın gıbı ayfoncu concon tıplere fırsa t dogmasını saglayan bu tarz konular cok az kısının basına gelıyor ve o kucuk beynın sunuda ıdrak etmıstır belkı 2 kısı sıkayetcı altta kac kısı bu nasıl olur dıyor yanı ya telefonu kullanmayı bılmeyen tıpler bu 2 kısı yada servıse gıtmesı gereken 2 telefon goruosun ama senın kafan almaz bunları koyunların o kadar zekası yok sen ayfon ne derse onu ypmaya devam et

2461 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:20:38 

quote:

buna daha gerek duymadım sadece tek kotu yanı kılıf almak zorunda olusum oldu bırde root yptım sızın gıbı ayfoncu concon tıplere fırsa t dogmasını saglayan bu tarz konular cok az kısının basına gelıyor ve o kucuk beynın sunuda ıdrak etmıstır belkı 2 kısı sıkayetcı altta kac kısı bu nasıl olur dıyor yanı ya telefonu kullanmayı bılmeyen tıpler bu 2 kısı yada servıse gıtmesı gereken 2 telefon goruosun ama senın kafan almaz bunları koyunların o kadar zekası yok sen ayfon ne derse onu ypmaya devam et

2 cihazı bi elinde tut bakalım hangisi kalite hangisi şekil elma logosu yeter bi kere :) cihazım bi jb yapar ücretsiz uygulamamı yüklerim dahada birşeye gerek yok kastıgı bi oyun uygulama görmedim daha ama birde S3 e bak menü geçişlerinde bile akıcılık yok neyleyim 4 çekirdeği

iPhone 5S Gold 16GB
iPhone 4S Black 32 GB

49 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:22:37 

quote:

2 cihazı bi elinde tut bakalım hangisi kalite hangisi şekil elma logosu yeter bi kere :) cihazım bi jb yapar ücretsiz uygulamamı yüklerim dahada birşeye gerek yok kastıgı bi oyun uygulama görmedim daha ama birde S3 e bak menü geçişlerinde bile akıcılık yok neyleyim 4 çekirdeği

"elma logosu yeter bi kere :)" ergenmısın ?

2461 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:24:18 

Ergenim evet 28 yaşındayım ergenliğim devam ediyor hala S3 demişler çin telefonlarından farkı yok heleki mavimsi rengi hepten berbat birde 4S'e bak kasa ve logo uyumu

iPhone 5S Gold 16GB
iPhone 4S Black 32 GB

49 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:28:02 

senın acılen bı doktora gıtmen lazım bn s3 severım ama her tlefonada guzel derım elbet - veya + yanları vardır her telefonun ve hepsınınkınıde vurgularım ama sendekı bu saplantı baya bı fazla o yuzden ugrasamıcam senle sen smdı dıcenkı aaaa bak ugrasamıo haklıyım sana soyle dıyım gıt google ı ac ve satıs rakamlarına bak cevabını alrsın hadı eyw.

2461 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:32:29 

Apple Herkes alamaz

iPhone 5S Gold 16GB
iPhone 4S Black 32 GB

49 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:34:02 

quote:

Apple Herkes alamaz

dgru cunku aptal olmak degl aptal dogmak lazım. kardes knstkca batıosun hadı uza ya

2461 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:37:05 

Android kullanan cihazdan ne bekliyorsun çakma çin malı telefonlar bile kullanıyor artık o yazılımı daha hala neyin peşindesin

iPhone 5S Gold 16GB
iPhone 4S Black 32 GB

49 Mesaj
25 Temmuz 2012; 15:48:38 

en azndan snın gıbı enayı degılız her uygulama ıcın paraa vermıyoruz yada jaılbreak ypmak zrnda oldgmzdan garantı dısı kalmıyoruz 4s den bahsedıosun dımı ablam aldıgı gıbı 2 ay ıcınde 3 kere sevıse ben gtrdum telfonu olu pıksllermı dersn tusları basmaz onumu dersın yoksa hoplarloru bozulur telefonla konusulmaz mı onu mu dersın hee sole bı guzellıgı var bak (buda senle bızım aramzdakı fark bak gozumuz kor degıl yıgıdı oldur hakkını yeme demısler) servıslerı cok ıı cok az bı beklemeyle herseyı halledıyolar hatta 3. de yenı tel verdıler bu telefon hatalı uretım dıe ama alakası yoktu telefonun dandıklıgıydı kuzenımde telefonu aldıgının 3. haftasında tus basmadgndan gndermstı o yuzden ayfonunda ne mal oldugunu herkes bılıo sadece zaman gectı ustunden ve unutuldu burda bole konular patlak verdıkcede senın gıbı svrı gzkalılar ckıo ıste

2461 Mesaj
25 Temmuz 2012; 16:11:09 

quote:

en azndan snın gıbı enayı degılız her uygulama ıcın paraa vermıyoruz yada jaılbreak ypmak zrnda oldgmzdan garantı dısı kalmıyoruz 4s den bahsedıosun dımı ablam aldıgı gıbı 2 ay ıcınde 3 kere sevıse ben gtrdum telfonu olu pıksllermı dersn tusları basmaz onumu dersın yoksa hoplarloru bozulur telefonla konusulmaz mı onu mu dersın hee sole bı guzellıgı var bak (buda senle bızım aramzdakı fark bak gozumuz kor degıl yıgıdı oldur hakkını yeme demısler) servıslerı cok ıı cok az bı beklemeyle herseyı halledıyolar hatta 3. de yenı tel verdıler bu telefon hatalı uretım dıe ama alakası yoktu telefonun dandıklıgıydı kuzenımde telefonu aldıgının 3. haftasında tus basmadgndan gndermstı o yuzden ayfonunda ne mal oldugunu herkes bılıo sadece zaman gectı ustunden ve unutuldu burda bole konular patlak verdıkcede senın gıbı svrı gzkalılar ckıo ıste

Jailbreak Garanti Dışı He

Buna Gülerim İşte Cahil Oldugun Belli Oldu

iPhone 5S Gold 16GB
iPhone 4S Black 32 GB

49 Mesaj
25 Temmuz 2012; 16:22:52 

sen yap jaılbreagnı snra gotr garantıye ona bakarsan root da garantı dısı ama soylentıde ole

2461 Mesaj
25 Temmuz 2012; 16:26:33 

quote:

sen yap jaılbreagnı snra gotr garantıye ona bakarsan root da garantı dısı ama soylentıde ole

Dostum ilk kez kullanmıyorum.5 Yıldır iphone kullanıyorum son 2 yıldır zaten bir çok 3GS,4 ve 4S Garantiye yolladım hepsindede jailbreak vardı bir kaç kez jailbreaklı verdim servise bi kaç kez restore ederek hiç bir sıkıntı yok rahat ol sen yaşının 5 katı telefon alıp sattım gelip burda bana ders vermeye çalışma işi bilmediğin belli Jailbreak Garanti Bozarmış başka yerde söyleme bunu apple'cılar G***yle Gülerler sana

iPhone 5S Gold 16GB
iPhone 4S Black 32 GB

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Temmuz 2012; 16:28:32 

quote:

Kolay gelsin

Nasıl başardınız hocam kasmamasını ? Ram temizleme olayı nedir ?

262 Mesaj
25 Temmuz 2012; 16:33:53 

Apple a okadar para vericek kadar aptal değiliz çünkü.Ona okadar para vericeğine fakir insanlara yardım ette mübarek ramazan ayında sevap işlersin.

144 Mesaj
19 Aralık 2012; 21:47:18 

Arkadaşlar Pil Tasarrufu ile ilgili olarak, Güç modunda kllanıyorum, ekran parlaklığı otomatik değil en düşük seviyede, wifi gprs ve 3g kapalı, 6 yada 7 tane uygulama var, ekranda widget yada havadurumu gibi birşey yok, ram temizliği yapıyorum, telefon durduğu yerde yarım saat sonra bir bakıyorum yine yükselmiş... temizleme yaptığımda 398 lere düşüyor, aradan 1 saat geçtimi 500lere kadar çıkıyor ama hiçbirşey açık değil, kurcalamıyorumda,, bununla alakalı bilgisi olan yada yardımcı olabilecek biri varmıdır? Cihaz S3

iyi forumlar
...

HYUNDAI - Drive Your Way
DH Accent Admire Team

791 Mesaj
19 Aralık 2012; 22:23:15 

çok uygulaman varsa bi kaçını kaldırmanı öneririm.

GLORY UNITED !

382 Mesaj
20 Aralık 2012; 16:42:54 

Şu an iki telefona sahibim, birisi 4s, diğeri s3. ikisini de kullanan biri olarak söylüyorum, İphone, daha çoook uzun yıllar akıllı telefon,tablet vs alanında birinciliğini koruyacak. s3 tırt.

113 Mesaj
23 Ağustos 2013; 16:42:22 

Ayarlar kısmına gelelim
Sağ yukarıdaki Diğer sekmesine basalım
En aşağıda Cihaz hakkında bölümüne girelim
En alttan ikinci Yapım Numarası kısmına 7 kere basalım (Zaten küçük bir not çıkacak)
Şimdi Geliştirici Seçeneklerini açmış bulunuyoruz.Bir tık geri gelelim, Cihaz hakkında kısmının üstünde Geliştirici seçeneklerine girelim.
En aşağıdan ikinci seçenekte Arkaplan işlemlerini sınırla kısmına basalım.Standart limit seçili olması lazım onu Arkaplan işlemi yok şeklinde seçelim.
Sadece 6 adımda yaptığımız bu işlemler telefonumuzu büyük ölçüde hızlandıracak ve batarya ömrünü birazda olsa uzatacak.Telefonunuzda herhangi bir sorun olmayacak, ama illaki olursa tekrar Standart limite alırsınız.

193 Mesaj
23 Ağustos 2013; 17:00:33 

quote:

Arka planda calısan uygulamaların kasmamasının nedenı ıphone gercek anlamda multıtaskıng yapmadıgında olabılırmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackFire248 -- 23 Ağustos 2013; 17:01:42 >

Ps3 160 GB,Samsung Galaxy S4 Psn:NecromanCeR248 Oyunlarim:Gta4,Cod4,Cod6 Modern Warfare 2,Kill Zone 2,Battlefield 3,MW3

8 Mesaj
2 Kasım 2013; 11:12:56 

Gelistirici seceneklerden gecis animasyonu ve pencere animayonunu x5 yap cihazin hizlanicaktir

712 Mesaj
2 Kasım 2013; 11:23:56 

quote:

Orijinalden alıntı: bkz124

Gelistirici seceneklerden gecis animasyonu ve pencere animayonunu x5 yap cihazin hizlanicaktir

X5 yalincami hizlanacaktir 0.5 yap gerci konu eski ama olsun

Bu arada arkadas bombayi kurup kacmis kastigini hic sanmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Elektrical Elektronic
 Motorcu Degil Chopperci olmak, Kivirtmak degil kafa sallamak
Samsung Galaxy S4 - Samsung Ativ Book 9 Lite
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Samsung » Telefonu Hızlandırmak İçin Neler Yapılabilir ? S3
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.609