Şimdi Ara

Dünyanın en ince akıllı telefonunu üreten Oppo, Windows Phone 8 ekosistemine dahil olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

• Microsoft, yeni Windows Phone mobil işletim sisteminin Çin'deki yükselişini devamlı hale getirmek için yeni bir hamle yapmaya hazırlanıyor olabilir. WPDang sitesinin haberine göre; dünyanın en ince akıllı telefonunu üreten Oppo firması, Windows Phone 8 üreticileri arasına katılabilir.

Finder adlı sadece Çin'de satılmakta olan 6.65mm'lik akıllı telefon, 4.3 inç büyüklüğünde WVGA (800 x 480 piksel) Super AMOLED Plus ekran, 1.5GHz çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S3 MSM8260 çipset, 1GB RAM, 16GB dahili hafıza, 8MP arka, 1.3MP ön kamera, 1500mAh pil ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemiyle donatılmış. Yalnızca 125 gram ağırlığındaki cihaza 400$ ödeyerek sahip olunabiliyor.

Gerek donanım gerekse yazılım tasarımıyla büyük beğeni toplayan Oppo Finder, Microsoft'un da ilgisini çekmiş olacak ki Windows Phone 8 işletim sistemini bu firmaya lisanslamayı planlıyor. Henüz kesin bir bilgi verilmedi ancak kaynak sitesi, Oppo'nun da aralarında bulunduğu bazı yerel üreticilerin WP8 ekosistemine dahil olacağını Microsoft'un Windows Phone 8'den sorumlu bölümünün kurumsal takımındaki bir çalışandan öğrendiğini bildiriyor. Bu gelişminin doğru olup olmadığını yakında öğreneceğiz.

Oppo'nun en erken 2013'te Windows Phone 8'li bir ürün piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni ürünün yalnızca Çin'de değil, uluslararası ve Amerika pazarına da sunulması gündemde. 

• Windows Phone 8le gelirse hayal Kırıklı Olabilir nokia gibi nokia çıkışından önce o kadar reklam yapıyor daha sonra telefona hiç destek vermiyor daha sonra ben nerde hata yaptım diye feryad ediyor İos Yada Android 4.1 Kullanarak Gelirse eminim daha Çok destek Çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: KINGTR

Windows Phone 8le gelirse hayal Kırıklı Olabilir nokia gibi nokia çıkışından önce o kadar reklam yapıyor daha sonra telefona hiç destek vermiyor daha sonra ben nerde hata yaptım diye feryad ediyor İos Yada Android 4.1 Kullanarak Gelirse eminim daha Çok destek Çıkar

Ios mu :S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnc07

quote:

Windows Phone 8le gelirse hayal Kırıklı Olabilir nokia gibi nokia çıkışından önce o kadar reklam yapıyor daha sonra telefona hiç destek vermiyor daha sonra ben nerde hata yaptım diye feryad ediyor İos Yada Android 4.1 Kullanarak Gelirse eminim daha Çok destek Çıkar

Ios mu :S

bilen bilmeyen herkes konuşuyor işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ios derken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 24 Temmuz 2012; 17:38:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

quote:

Orijinalden alıntı: KINGTR Windows Phone 8le gelirse hayal Kırıklı Olabilir nokia gibi nokia çıkışından önce o kadar reklam yapıyor daha sonra telefona hiç destek vermiyor daha sonra ben nerde hata yaptım diye feryad ediyor İos Yada Android 4.1 Kullanarak Gelirse eminim daha Çok destek Çıkar
    Ios derken?

Şimdi Küççük Bir İ Harfi İçin Saçma Sapan Yorum Yapma Görüşünü Yaz Yazma tamam sus

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: web101
    quote:

Orijinalden alıntı: KINGTR Windows Phone 8le gelirse hayal Kırıklı Olabilir nokia gibi nokia çıkışından önce o kadar reklam yapıyor daha sonra telefona hiç destek vermiyor daha sonra ben nerde hata yaptım diye feryad ediyor İos Yada Android 4.1 Kullanarak Gelirse eminim daha Çok destek Çıkar
    Ios derken?
    Şimdi Küççük Bir İ Harfi İçin Saçma Sapan Yorum Yapma Görüşünü Yaz Yazma tamam sus

Onların dalgası o yüzden değil, iOS sadece iCihazlarda kullanılabilen bir sistemdir, o yüzden sizle dalga geçiyorlar. Geçilmeyecek gibi de değil hani.

• Microsof böyle giderse android de baya kan kaybı olacak ama bunların hepsi nokia için kötü bişi

• nokia için endişelenmiyorum.Adamlar kamerada devrim yaptı.Navigasyon kısmındada oldukca başarılı diğer alanlardada bir şekilde farkını koyacaktır diye düşünüyorum.wp8 zaten şimdiden şampiyon ilan edebiliriz.Alp yapısı rekabet edilemeyecek kadar sağlam bir işletim sistemi.Nokia gibi deneyimli bir şirketin aldığı en güzel karak mikrosoftla anlaşmasıdır.erken kalkıp erken yolaladı

• çok güzel görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

nokia için endişelenmiyorum.Adamlar kamerada devrim yaptı.Navigasyon kısmındada oldukca başarılı diğer alanlardada bir şekilde farkını koyacaktır diye düşünüyorum.wp8 zaten şimdiden şampiyon ilan edebiliriz.Alp yapısı rekabet edilemeyecek kadar sağlam bir işletim sistemi.Nokia gibi deneyimli bir şirketin aldığı en güzel karak mikrosoftla anlaşmasıdır.erken kalkıp erken yolaladı

yani şimdi sizce nokia erkenmi kalktı ??

5 senedir uyuyuya kaldı, şimdi böle sersem sersem uyanmaya çalışıyor, bakalım oda uyanabilirse, WP8 Nokianın son tutunacak dalıdır.

Eğer stabiliteyi yakalarlarsa ne ala, yok yakalayamaz ise, S.... nın kanıtıdır...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.