Şimdi Ara

Patriot'tan 180MB/sn okuma hızına ulaşabilen USB 3.0 bellek: Supersonic Rage XT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Patriot Memory, Supersonic Rage XT serisi yeni USB belleklerini duyurarak mevcut ürün gamını genişletiyor. Günümüzde standart haline gelen USB 3.0 arabirimine destek veren bellekler, 5.3 cm x 2.18 cm ve 1.1 cm ebatlarında kızaklı tasarıma sahip. Bellekler, darbelere ve neme karşı dayanıklı.

Saniyede 180 MB'a varan okuma hızına, saniyede 50 MB'a varan yazma hızına ulaşabilen belleklerde yüksek kaliteli NAND bellek yongalarının ve kontrolcünün kullanıldığı vurgulanmış. 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı kapasite seçeneği sunan Supersonic Rage XT serisi için Patriot Memory, 5 yıl garanti veriyor. Fiyat konusunda şu an için bilgi bulunmuyor.

• sayın editörüm yanlış yazmışsınız

Saniyede 180 MB'a varan okuma hızı, saniyede 50 MB'a varan okuma hızı sunan

saniyede 50mb yazma hızı olması gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

sayın editörüm yanlış yazmışsınız

Saniyede 180 MB'a varan okuma hızı, saniyede 50 MB'a varan okuma hızı sunan

saniyede 50mb yazma hızı olması gerekiyor

Uyarı için teşekkürler, düzelttim.
  • güzel de fiyatıda güzeldir şimdi bunun.

• Bide şunların ssd gibi sistem kurulabilen versiyonları çıksada,sistemimizi yanımızada taşıyabilsek...

• evet portable sistem, harika fikir redoracle. sistemle birlikte prg larda taşınsa açılsa

• Yazma hızını pek beğenmedim.
  • Yine de yazma hızı da biraz düşük olsa da fena değil.

• fena olmuş hard diskleri bile geçmiş okumada

• Bende Patriot Supersonic Magnum 64 GB bellek var 200 MB/s okuma 120 MB/s yazma hızına sahip, yaklaşık 1 yıl önce aldıydım, yeni ürün eskisine göre yavaşlamış görünüyor.
  • Canavar birşey olmuş. HDD'de bile 150mb'ı geçemeyince 180mb bana uçak geldi.

• Tam aradığım şey olmuş yau...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.