dünyanın en iyi seramik tava tencere markası moneta!
118 Cevap77129 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

157 Mesaj
Katılım Zamanı:
12 Şubat 2005;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 11:33:39 

söz konusu markayı araştırsanız piyasadaki seramik tava adı altında satılan şeylerin kanser yapan, kısa sürede deforme olan, sağlıksız, kullanışsız.. ürünler olduğunu görürsünüz. moneta dediğimizdeyse iş değişiyor.

buraya kadar reklam kısmıydı.

http://www.monetamagaza.com sadece moneta ürünlerini satıyor, moneta nın pyasasını tam olarak bilmediğim için fiyatların durumu hakkında bir şey diyemem.

ama sitenin indirimli ürünler kısmında, sarı renkli, biri tencere ve tavaya benzer tencereden olulan garip tasarımlı bir set var. %77 indirimli gözüküyor.

tasarımını beyendim ve bekar edinde yaşayan biri olarak bu sevmli, küçük tencere tava takımı benim iiçin fazlasıyla yetecektir.

ancak sormak istdiğim, acaba bir bindirip indirme durumu olabilir mi? bu ürün çok mu sıcaktır, yoksa nedir, ben çözemedim size danışmak istedim;

http://www.monetamagaza...ENCERE-26-cm-pmu93.html

60 Mesaj
Katılım Zamanı:
10 Mayıs 2005;
Durum:
Forumda
24 Temmuz 2012; 11:49:29 

Ürün seramik kaplama değil,

İç Kaplama Teflon platinum kaplama

30 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Haziran 2007;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 12:17:59 

http://www.monetaturkey.net/?p=moneta-magaza

resmi sponsoru hangisi kafam karıştı şimdi iletişimde bayileri olduğuna dair birbirlerinin numaraları yok ve benim yazdığım sitede fiyatta belirtilmemiş,
sizin yazdığınız sitenin orjinal ürünleri sattığına eminmisin? fiyatlar doğru ve orjinal ürünler, ise almak niyetindeyim.

373 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Nisan 2003;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
24 Temmuz 2012; 12:36:52 

tecrübelerime göre casasi rezalet kaplaması var ince hemen bozuluyor.Korkmaz çok kaliteli ve uzun ömürlü olacak gibi görünüyor.parasını hakediyor.Monetayı kaliteli duymuştum da one öyle oyun karakteri gibi tipler

130 Mesaj
Katılım Zamanı:
11 Ağustos 2006;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 12:51:11 

Ben güvenemedim. Monetayı 10 yıldır takip ederim. 29TL ye wok tavasını satabilmeniz için moneta kamyonunu soymuş olmanız lazım.

referanslarım : üyecan sakurek furkandr exe2000

24 Mesaj
Katılım Zamanı:
27 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 13:00:36 

Anneler günü için seramik tencere çok araştırmıştım piyasakilerin çoğu yoksul işiydi o markalar cem, esse ve papillaydı. Sonra internette jumbo nun seramik tencerelerini gördüm süper gözüküyorlardı alacaktım ama hiçbir yerde bulamamıştım. Sonra moneta adında olan markayı duydum yılların markası oluşu, italyan oluşu seramiğinin kalınlığı ve estetik duruşu beni çok etkiledi ve moneta almıştım. Son derece memnunuz ama yine de aklım jumbo da kalmadı değil :o

http://imageshack.us/ph...mages/406/urun3271.jpg/

358 Mesaj
Referanslar: 3

Katılım Zamanı:
4 Mart 2005;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
24 Temmuz 2012; 13:00:58 

Yıllardır bu işi yapıyorum. Çok da söylenenlere itibar etmeyin. %100 doğa olduğunu söyleyen firmalar bile çeşitli kimyasallarla spreyleme tekniği ile yapıyorlar. Dolayısı ile likid kıvama getirilmiş bir maddenin kimyasal olmaksızın tavaya yapışyırılması mümkün değildir. Bazı firmalar da film şeklinde plakalar kullanbır presleme yöntemi ile tavaya yapıştırılır. Şimdi de teflonun beyazını ürettiler seramik diye afedersiniz basıyorlar millete.

%100 Tavsiyem Çelik ürünler kullanmanız yönünde olacaktır.
Eğer aldığınız çelik yüksek kalite bir çelikse (18/10) diye tabir edilir. Pilavda da kızartmalarda da yapışmayacaktır. Ama tabii bu yapışmama özelliğinin teflonlar kadar yüksek beklentide olmasını beklemeyin. Çeliğin yapışmaması için öncelikle kısık ateş şartı olduğunu unutayın.

Sağlığınızı çok düşünüyorsanız bu tür kaplama ürünler Seramik, teflon, porselen, vs vs... Hiç birine de itibar etmeyin. Çelik kullanın... Üstelik çeliği 1 kez alır ömür boyu kullanabilirsiniz.

Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz!!!
Kendi ihtiyacımı alır, ihtiyaç fazlamı satarım. O yüzden 2.ci el ürünlerde alım satım yapanlarla (komisyoncularla) irtibat kurmam.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

373 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Nisan 2003;
Durum:
Forumda değil

24 Temmuz 2012; 13:23:29 

tantoni papila mıdır nedir onlarda beyaz tavaları millete seramik diye satıyorlar evet.ucuz deneyelim diyerek casasi almıştım.italyanmış günya.2. gün delikler açıldı Al.taban gözüktü ve kararma yaptı.korkmaz ın 1aydır kullanıcısıyım.hiç sıkıntı yok.çabuk ısınması ve kolay temizlenmesi artısı.tabaka kalkarsa çok net Al. taban görünür farkına varırsınız.
Teflonda yediklerimize yapıştı yedik bilmeden senelerce.

yapıştırma işlemini bilemem ama seramiğin çok daha ekonomik hızlı ısınan kolay temizlenen daha sağlıklı bir malzeme olduğunu düşünüyorum.en azından tabanı kalkarsa görme şansınız var.teflonda söylenen gaz çıkışı varmı duymadım hiç.

çelik yapışmasa çok sağlıklı da temizliği kullanımı daha zor.

1308 Mesaj
Katılım Zamanı:
24 Aralık 2002;
Durum:
Forumda
24 Temmuz 2012; 13:24:13 

quote:

Orijinalden alıntı: msafe

http://www.monetaturkey.net/?p=moneta-magaza

resmi sponsoru hangisi kafam karıştı şimdi iletişimde bayileri olduğuna dair birbirlerinin numaraları yok ve benim yazdığım sitede fiyatta belirtilmemiş,
sizin yazdığınız sitenin orjinal ürünleri sattığına eminmisin? fiyatlar doğru ve orjinal ürünler, ise almak niyetindeyim.

sisizn yazdığınız site resmi sitesi

arkadaşın verdiği ise online satış sitesi

faks numaraları ve adresleri aynı

ve bizede baya yakınmış merkezi

gideip görülüp elden alınabili aslında

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS

30 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Haziran 2007;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 13:25:33 

Ergin bey peki çelik almak istemeyenlere sağlık açısından sonraki tavsiyen ne olur, dökümler yemekleri uzun süre sıcak tutuyorlar, onların yüzeyine de kimyasal kullanılıyor mu? dökümü tavsiye edermisin?

212 Mesaj
Katılım Zamanı:
30 Ağustos 2006;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 13:31:38 

quote:

Orijinalden alıntı: oeste

Anneler günü için seramik tencere çok araştırmıştım piyasakilerin çoğu yoksul işiydi o markalar cem, esse ve papillaydı. Sonra internette jumbo nun seramik tencerelerini gördüm süper gözüküyorlardı alacaktım ama hiçbir yerde bulamamıştım. Sonra moneta adında olan markayı duydum yılların markası oluşu, italyan oluşu seramiğinin kalınlığı ve estetik duruşu beni çok etkiledi ve moneta almıştım. Son derece memnunuz ama yine de aklım jumbo da kalmadı değil :o

Hocam Jumbo nun seramik tencere tava guruplarını moneta üretiyor zaten. Ceramica kaplamasının mucidi ve patenti moneta 'da.

30 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Haziran 2007;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 13:38:25 

quote:

Orijinalden alıntı: kurbagaprens

Yıllardır bu işi yapıyorum. Çok da söylenenlere itibar etmeyin. %100 doğa olduğunu söyleyen firmalar bile çeşitli kimyasallarla spreyleme tekniği ile yapıyorlar. Dolayısı ile likid kıvama getirilmiş bir maddenin kimyasal olmaksızın tavaya yapışyırılması mümkün değildir. Bazı firmalar da film şeklinde plakalar kullanbır presleme yöntemi ile tavaya yapıştırılır. Şimdi de teflonun beyazını ürettiler seramik diye afedersiniz basıyorlar millete.

Eğer aldığınız çelik yüksek kalite bir çelikse (18/10) diye tabir edilir. Pilavda da kızartmalarda da yapışmayacaktır. Ama tabii bu yapışmama özelliğinin teflonlar kadar yüksek beklentide olmasını beklemeyin. Çeliğin yapışmaması için öncelikle kısık ateş şartı olduğunu unutayın.

Sağlığınızı çok düşünüyorsanız bu tür kaplama ürünler Seramik, teflon, porselen, vs vs... Hiç birine de itibar etmeyin. Çelik kullanın... Üstelik çeliği 1 kez alır ömür boyu kullanabilirsiniz.

Ergin bey peki çelik ALMAMAK istemeyenlere sağlık açısından sonraki tavsiyen ne olur, dökümler yemekleri uzun süre sıcak tutuyorlar, onların yüzeyine de kimyasal kullanılıyor mu? dökümü tavsiye edermisin?

358 Mesaj

Katılım Zamanı:
4 Mart 2005;
Durum:
Forumda değil

24 Temmuz 2012; 13:52:21 

quote:

Orijinalden alıntı: msafe

quote:

Ergin bey peki çelik ALMAMAK istemeyenlere sağlık açısından sonraki tavsiyen ne olur, dökümler yemekleri uzun süre sıcak tutuyorlar, onların yüzeyine de kimyasal kullanılıyor mu? dökümü tavsiye edermisin?

Silit'in porselen kaplama grubu var. Tam olarak adını bilmiyorum ürünü görmedim ama çok iyi olduğunu söylüyorlar. Tavsiyem olur ama pahaca bundan fazladır. Son zamanlarda bizim yerli sermayemiz de güzel bir porselen ürün çıkardı. Verda PorSteel. O'da alternatif olarak tercih edilebilir. Porlesen seramik ve teflonlara göre çizilme mukavemeti çok daha yüksek bir kaplama ürünüdür.

Kendi ihtiyacımı alır, ihtiyaç fazlamı satarım. O yüzden 2.ci el ürünlerde alım satım yapanlarla (komisyoncularla) irtibat kurmam.

124 Mesaj
Katılım Zamanı:
31 Ekim 2006;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 13:58:51 

wok tava dan sipariş ettim bakalım nasılmış

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Temmuz 2012; 14:08:31 

quote:

Silit'in porselen kaplama grubu var. Tam olarak adını bilmiyorum ürünü görmedim ama çok iyi olduğunu söylüyorlar. Tavsiyem olur ama pahaca bundan fazladır. Son zamanlarda bizim yerli sermayemiz de güzel bir porselen ürün çıkardı. Verda PorSteel. O'da alternatif olarak tercih edilebilir. Porlesen seramik ve teflonlara göre çizilme mukavemeti çok daha yüksek bir kaplama ürünüdür.

İnsanız "porselen-çelik" deyince ister istemez içi beyaz-krem renkli ürün arıyor. Ancak bunların içi teflon gibi siyah renkli. Bir yanlışlık yok değil mi?

http://www.verdamutfak....runler.asp?kategori=-14

358 Mesaj

Katılım Zamanı:
4 Mart 2005;
Durum:
Forumda değil

24 Temmuz 2012; 14:10:42 

Ürün budur. Hali hazırda mağazamızda da satışı yapılmaktadır. Yaklaşık 7-8 aylık bir ürün şimdiye kadar hiç bir şikayet olmadı. üstelik Birebir garantilidir. İçi seramik değil porselen olduğundan siyahtır. Eğer inceleme fırsatınız olursa resimdekinden çok daha şık bir ürün olduğunu göreceksiniz.

373 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Nisan 2003;
Durum:
Forumda değil

24 Temmuz 2012; 15:04:25 

Ballarini Saturnia seramik tavalar nasıl?kaliteli görünüyor.
http://www.ballarini.it...nea=saturnia/idlinea=40

459 Mesaj
Referanslar: 27

Katılım Zamanı:
28 Ağustos 2005;
Durum:
Forumda değil

24 Temmuz 2012; 15:32:36 

quote:

LAVA markası için ne diyorsunuz.? tamamen döküm ve türk markası.Ayrıca esse nin seramik kaplamalısını aldım diğer seramik denilenlere göre daha kalın ve güven veriyor ve düz değil petek şeklinde desenler var.

358 Mesaj

Katılım Zamanı:
4 Mart 2005;
Durum:
Forumda değil

24 Temmuz 2012; 16:35:21 

quote:

Orijinalden alıntı: cloves

quote:

LAVA markası için ne diyorsunuz.? tamamen döküm ve türk markası.Ayrıca esse nin seramik kaplamalısını aldım diğer seramik denilenlere göre daha kalın ve güven veriyor ve düz değil petek şeklinde desenler var.

Lava'yı daha önce maalesef görmedim ve incelemedim. Bir fikrim yok. Ama bildiğim kadarı ile essenin ürünlerinde pullanarak dökülme yaşanıyor. Bu iş gerçekten zor bir iş. Metalin genleşme katsayısından dökülen malzemenin yoğunluğuna ve kalınlığına. Hatta verilecek olan renge kadar çok önemli unsurlar söz konusu. Cem'in ilk serilerinde kulp puntolarında çatlama var. Mehtap'ın da yüzeyi ince dökülmüş. Problemli olarak bu üçünü biliyorum.

735 Mesaj
Katılım Zamanı:
4 Aralık 2004;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 16:54:36 

quote:

quote:

quote:

Lava'yı daha önce maalesef görmedim ve incelemedim. Bir fikrim yok. Ama bildiğim kadarı ile essenin ürünlerinde pullanarak dökülme yaşanıyor. Bu iş gerçekten zor bir iş. Metalin genleşme katsayısından dökülen malzemenin yoğunluğuna ve kalınlığına. Hatta verilecek olan renge kadar çok önemli unsurlar söz konusu. Cem'in ilk serilerinde kulp puntolarında çatlama var. Mehtap'ın da yüzeyi ince dökülmüş. Problemli olarak bu üçünü biliyorum.

taç seramik aldık. bebek için.

kullanmayalım mı.. teflondan daha mı kötü.

684 Mesaj
Katılım Zamanı:
28 Eylül 2010;
Durum:
Forumda değil

24 Temmuz 2012; 16:59:10 

Ben Migros'un markası olan Touch Me adlı seramik tencere aldım iki tane...Gayet güzel...Birini yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum,diğerini yeni aldım...

159 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 18:31:12 

quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

yaklaşık 7 aydır ballarini tava kullanıyoruz çok çok memnunuz. Zaten incelediğinizde farkedersiniz piyasadaki ucuz seramikler gibi boya değil, kaplaması mat kalın ve kaliteli. şimdiye kadar çizilme-çatlama olmadı. Yapışmaya karşı direncide çok iyi

şahsen tavsiye edebilirim.

191 Mesaj
Katılım Zamanı:
4 Ocak 2008;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 18:39:22 

seramik tavanın kanser yaptığı nerede görülmüş ? yuh. ! teflon kanser yapmasın diye seramik kullanıyoruz zannetmiştim ben oysaki !!

145 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Mart 2010;
Durum:
Forumda değil
Eski Kullanıcı Adı:
tplav
24 Temmuz 2012; 19:41:23 

quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

seramik tavanın kanser yaptığı nerede görülmüş ? yuh. ! teflon kanser yapmasın diye seramik kullanıyoruz zannetmiştim ben oysaki !!

ona bakılırsa teflonun kanser yaptığını da ispatlamadı kimse, olsa zaten satışı-kullanımında uyarısı yapılır veya yasaklanır...

19 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Ekim 2008;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 22:31:14 

o değil ben almak istiyorum ama arkadaşın verdiği link ve o takımda özel fiyat göremiyorum :( sanırım kaldırdılar

19 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Ekim 2008;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 22:48:49 

promosyonlu olan ürün yani 149 ve garip olan stokta var tek tek ekledim sonunda düşer diye ama 600 TL oldu. ödeme aşamasına kadar geldim yok. iyiki de yok çünkü ürün seramik değil teflon türevi. ceramika pro seti de çok iyi fiyat lakin onuda alamıyorsun

216 Mesaj
Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
18 Mart 2005;
Durum:
Forumda değil

24 Temmuz 2012; 22:51:29 

geçen internetten 3'lü teflon setlerini aldım. pek beğenmedim açıkçası. seramikleri çok övülüyor bu markanın. teflon tencereleri vasat.

823 Mesaj
Katılım Zamanı:
14 Şubat 2008;
Durum:
Forumda
24 Temmuz 2012; 23:09:13 

Seramik teknikeriyim ve aynı zamanda laborantım tava seramik olunca sağlıklı mı oluyormuş?övülme nedeni neymiş ki?

785 Mesaj
Katılım Zamanı:
18 Aralık 2003;
Durum:
Forumda değil
24 Temmuz 2012; 23:23:00 

kampanyalı ürünler satın alınamıyor

730 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Haziran 2003;
Durum:
Forumda değil

25 Temmuz 2012; 0:32:23 

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Ben Migros'un markası olan Touch Me adlı seramik tencere aldım iki tane...Gayet güzel...Birini yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum,diğerini yeni aldım...

ben de indirimden almıştım bir ara hala etiketiyle duruyor kullanmadım.
Touch me'nin teflonunu yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz, hiç soyulma dökülme olmadı.

Alışverişlerim: sajender (ram), java (ses kartı), baron11 (ram), pcbuilder(ram), vur (pinpon masası), ZimKont (ekran kartı),ercant35 (monitör), refereemre (ekran kartı), sunucum (cep telefonu), sinan70 (K750i), cukleski (vestiyer), plcmn (termosifon), ajinco (cep telefonu aksesuar), wotn (tv), t_tunccan (mach3), sky__walker (2 TB HDD)

157 Mesaj
Katılım Zamanı:
12 Şubat 2005;
Durum:
Forumda değil
25 Temmuz 2012; 7:31:11 

konuyu bir açtım, indirimli ürünler bölümündeki tüm ürünleri bitirmişsiniz. bana sadece yumurta tavası kaldı. demek ki neymiş, kendi işini kendin göreceksin, bende yumurta tavası alayım iş işten geçmeden

19 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Ekim 2008;
Durum:
Forumda değil
25 Temmuz 2012; 10:13:13 

ya keşke bitirsek :) kim aldı bir tane alamadık :(

19 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Ekim 2008;
Durum:
Forumda değil
25 Temmuz 2012; 10:17:37 

son yumurta tavasını da siz almışsınız sanırım. wok da yok. bende babayı aldım 3 taksitle :)

30 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Haziran 2007;
Durum:
Forumda değil
25 Temmuz 2012; 10:35:50 

bende alayım almayım derken güvenemedim almadım. stok 2 ürün koyup kampanya yapmış olabilirler.

29 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Eylül 2003;
Forumda değil
25 Temmuz 2012; 11:40:02 

arkadaşlar amway inde seramik kaplamalı tavaları varmış. Amway işinde olan varsa bilgi paylalırsa sevinirim.

358 Mesaj

Katılım Zamanı:
4 Mart 2005;
Durum:
Forumda değil

25 Temmuz 2012; 14:09:43 

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

quote:

quote:

taç seramik aldık. bebek için.

kullanmayalım mı.. teflondan daha mı kötü.

Yok yok ben öyle birşey demedim. Teflondan daha kötü felan değil. Sadece size %100 naturel olarak sunulan saçma sapan söylemlere itibar etmeyin. Eğer ahşap yada silikon kaşık/spatula kullanıyorsanız sorun yok. Ama kesinlikle sağlıklı ürün isteyen yine söylüyorum ki Çelik kullansın. 18/10 Cr/Ni oranına sahip çeliklerden. Çelik için de tavsiyem Korkmaz olur Fiyat Performans olarak en iyilerdendir. Siz tavanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

16 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Temmuz 2010;
Durum:
Forumda değil
25 Temmuz 2012; 14:19:31 

kampanya güzelmiş aslında ama hiç ürün falan yok...

735 Mesaj
Katılım Zamanı:
4 Aralık 2004;
Durum:
Forumda değil
25 Temmuz 2012; 14:53:57 

quote:

Yok yok ben öyle birşey demedim. Teflondan daha kötü felan değil. Sadece size %100 naturel olarak sunulan saçma sapan söylemlere itibar etmeyin. Eğer ahşap yada silikon kaşık/spatula kullanıyorsanız sorun yok. Ama kesinlikle sağlıklı ürün isteyen yine söylüyorum ki Çelik kullansın. 18/10 Cr/Ni oranına sahip çeliklerden. Çelik için de tavsiyem Korkmaz olur Fiyat Performans olarak en iyilerdendir. Siz tavanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

çeliğin hası var bende ama yapışıyor maalesef..

298 Mesaj
Katılım Zamanı:
19 Ekim 2004;
Durum:
Forumda değil

25 Temmuz 2012; 15:09:14 

ben de esseden almıştım ama hep yapışıyo pek memnun degilim açıkcası
buarada kampanya çabuk bitmiş

Garage Sale || Ankara ||

373 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Nisan 2003;
Durum:
Forumda değil

25 Temmuz 2012; 15:28:48 

quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

yaklaşık 7 aydır ballarini tava kullanıyoruz çok çok memnunuz. Zaten incelediğinizde farkedersiniz piyasadaki ucuz seramikler gibi boya değil, kaplaması mat kalın ve kaliteli. şimdiye kadar çizilme-çatlama olmadı. Yapışmaya karşı direncide çok iyi

şahsen tavsiye edebilirim.

3 hafta sonra sonunda arayıp ballarini tava siparişimi iptal etti Evimister.hala sitede satışı gözüküyor.bu siteden uzak durun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Alışveriş Yaptıklarım: bugrascb,nadir,alişeker

AMD64 x2 3600 2000@2550 + 2X1GB DDR 400 DUAL KINGSTON+ATI 3850 1GB+500 GB 32MB SEAGATE+250GB 7200 SEAGATE NCQ+X-TREME MUSIC+SAMSUNG 20X SH-S202J DVD-RW+Z5500 5,1+SAMSUNG 226BW 22"+COD.BRIZA 6097/w HIGHPOWER 500W A12S+Canon MP510 All in one+MS sidewinder FF Pro+Logitech Mediaplay Mouse

4 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
25 Temmuz 2012; 15:33:38 

quote:

Orijinalden alıntı: quentin

ben de esseden almıştım ama hep yapışıyo pek memnun degilim açıkcası
buarada kampanya çabuk bitmiş

aynen ikili set yada wok tava alim dedim yok birşey kalmamış nasıl kampanya bu ya günlük mü bitti madem siteden kaldır...

224 Mesaj
Referanslar: 14

Katılım Zamanı:
21 Şubat 2005;
Durum:
Forumda değil

25 Temmuz 2012; 16:44:34 

Şu "en iyi" yaftasından da kurtulabilsek keşke. Altı üstü tencere tava. Çeyiz peşindeki genç kızlar belki heyecanla anlamazlar, en iyisi bu denilene balıklama atlarlar ama diğer insanlar daha makul ve mantıklı düşünmeliler.

459 Mesaj
Referanslar: 27

Katılım Zamanı:
28 Ağustos 2005;
Durum:
Forumda değil

25 Temmuz 2012; 16:49:41 

quote:

Orijinalden alıntı: oeste

Napalım bizim paramız yoksul işine yetti Esse alabildik.Umarım daha daha iyilerini alırsınız...

130 Mesaj
Katılım Zamanı:
11 Ağustos 2006;
Durum:
Forumda değil
25 Temmuz 2012; 23:03:30 

quote:

Şu "en iyi" yaftasından da kurtulabilsek keşke. Altı üstü tencere tava. Çeyiz peşindeki genç kızlar belki heyecanla anlamazlar, en iyisi bu denilene balıklama atlarlar ama diğer insanlar daha makul ve mantıklı düşünmeliler.

bi yafta da ben yapıştırayım:)
her me kadar papilla kendini iyi pazarlasa da cemle korkmazın bile topicte sözü geçince en iyi hangisi bilmem ama bu tür laflar geçer

Yani :
bir sürü görüş ve ilgi düzeyinden insan yazıyor

seramik in mucidi du pont tur. patent sahibidir. seramik hakkındaki araştırmayı bilmiyorum ama zararlı olduğu firmalara rağmen kanıtlandı avrupada teflon yasaklama sürecine gidiliyor kademeli olarak. belki bu sermamil davası da ondan çıktı.

bir zamanlar türkiye de moneta berghoff arayıpta bulamayan biri olarak yazıyorum. esasında dökümden başka kullanmam. tüm profesyonel aşçılar gibi. ama evde kullanamıyolar.

130 Mesaj
Katılım Zamanı:
11 Ağustos 2006;
Durum:
Forumda değil
25 Temmuz 2012; 23:10:31 

cümle düşüklüğü olmuş:
teflon yasaklanacak

tavanın aşınması meselesi değil ısıyla çıkan gazlar esas zararlı olan

bakayım dedim Epa avrupa koruma ajansı kanserojenliğini ilan etmiş. İronik olan taraf seramiklerde aynı maddelerle yanmaz yapışmaz hale geliyormuş :(

124 Mesaj
Katılım Zamanı:
31 Ekim 2006;
Durum:
Forumda değil
26 Temmuz 2012; 0:28:32 

wok tava aldım kargoya verildi diye mesaj geldi