Şimdi Ara

iOS 6 ile birlikte ücretsiz uygulamaları indirmek için şifre girmek gerekmeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  'Cult of Mac' sitesi tarafından yayınlanan bir habere göre; iOS 6 üzerinde çalışan geliştiriciler, Apple'ın ücretsiz uygulama indirme sırasında şifre gereksinimini ortadan kaldırdığını belirttiler.

iOS 6'nın geliştiriciler için ilk beta sürümünün yayınlanmasıyla birlikte güncellemeler ve daha önce indirilen uygulamaların yeniden indirilmesi sırasında hesap şifresinin sorulmadı belirtilmişti. Apple'ın mobil işletim sisteminin üçüncü betası ile daha da genişletilen bu özelliğin artık ücretsiz uygulamaların indirilmesinde ve tekrar indirme işlemlerinde de geçerli olduğu dile getirildi.

Sonbahar aylarında yayınlanması beklenen iOS 6, belirtilen indirme işlemleri sırasında sunacağı kolaylıklar ile kullanıcıları oldukça memnun edecek gibi görünüyor.

• iyi haber
  • iyi yapmışlar eyvallah.

• Fandroidcilere kapak olsun... Apple'dan yine devrim niteliği taşıyan bir güncelleme geliyor......

• Yenilik bu beee. Bravoo.

Ne desem bilemedim. Devam et Apple böyle devam. Suyun ısındı.

• Güzeeel.

• ölünün Arkasından kötü konuşmak olmaz.
    kim ne derse desin apple :)

• Android'de cihaza bir kere mailimi giriyorum, rehberimden google play e kadar, mail imden takvimi me kadar gerisini sistem hallediyor.. Kullanıcı için kolaylıklar işin başında düşünülmüş ve mükemmel bir sistem çıkmış ortaya..
    Sözde kullanıcı dostu iOS, android i gördükten sonra bi taraflarını toparlamaya çalışıyor o yüzden sistem olduğu yerde çakıldı kaldı gelişmiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Fandroidcilere kapak olsun... Appledan yine devrim niteliği taşıyan bir güncelleme geliyor......

Güzel bir özellik ama güncelleme sadece apple çapında devrim niteliğinde diğer işletim sistemlerinin güncellemelerine göre gayet küçük bir güncelleme

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Androidde cihaza bir kere mailimi giriyorum, rehberimden google play e kadar, mail imden takvimi me kadar gerisini sistem hallediyor.. Kullanıcı için kolaylıklar işin başında düşünülmüş ve mükemmel bir sistem çıkmış ortaya.. Sözde kullanıcı dostu iOS, android i gördükten sonra bi taraflarını toparlamaya çalışıyor o yüzden sistem olduğu yerde çakıldı kaldı gelişmiyor..

Güzel kardeşim iCloud hizmetini bir araştır, çok şaşıracaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cngiz

quote:

Orijinalden alıntı: engurlu Androidde cihaza bir kere mailimi giriyorum, rehberimden google play e kadar, mail imden takvimi me kadar gerisini sistem hallediyor.. Kullanıcı için kolaylıklar işin başında düşünülmüş ve mükemmel bir sistem çıkmış ortaya.. Sözde kullanıcı dostu iOS, android i gördükten sonra bi taraflarını toparlamaya çalışıyor o yüzden sistem olduğu yerde çakıldı kaldı gelişmiyor..
    Güzel kardeşim iCloud hizmetini bir araştır, çok şaşıracaksın.

quote haklı derim apple kullanıcısıyım ama android kullanan arkadaşımın yaptıklarını yapamıyorum çok özgür bir platform android telefonumu jail break yaptıracağım galiba ...

• yalnız henüz ortada birşey yok gibi, bu olay olmayabilirde.

• bu da haber değeri taşıyor öyle mi,''ücretsiz'' uygulama yüklerken artık şifre yazmayacakmışssın :)))

• Ne kadar büyük bir yenilikmiş.Yani bunu 6'da mı akıl etmişler?Önceki 5 İOS'ta neden yoktu,sistemi mi zorluyordu ?Ağzımıza bal çalıyorlar resmen.Birde bunu haber diye koymuşsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kokah

bu da haber değeri taşıyor öyle mi,ücretsiz uygulama yüklerken artık şifre yazmayacakmışssın :)))

Evet şahsi olarak benim işime yarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

ölünün Arkasından kötü konuşmak olmaz.
    kim ne derse desin apple :)

Senin misafir olman lazimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Androidde cihaza bir kere mailimi giriyorum, rehberimden google play e kadar, mail imden takvimi me kadar gerisini sistem hallediyor.. Kullanıcı için kolaylıklar işin başında düşünülmüş ve mükemmel bir sistem çıkmış ortaya.. Sözde kullanıcı dostu iOS, android i gördükten sonra bi taraflarını toparlamaya çalışıyor o yüzden sistem olduğu yerde çakıldı kaldı gelişmiyor..

Fandrozortçu cahil detected.

• şükürler olsun

• Büyük özellik ya...
  • Oh be sonunda...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.