Şimdi Ara

Neden iPad Mini?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
5.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Neden iPad Mini?

Ryan Jones, uzun süredir konuşulan ve hakkında birçok dedikodu çıkan iPad Mini'nin Apple için neden mantıklı bir adım olacağı konusunda yaptığı kapsamlı analizi yayınladı.

Kişisel Blog'u I Am Concise'da analizini yayınlayan Jones, iPad Mini'nin 199$ - 399$ arasında kalan fiyat aralığını doldurmak için oldukça doğru bir karar olacağını belirtti. Tim Cook'un ''fiyat şemsiyesi oluşturmak istemiyoruz'' sözüne de gönderme yapan analizde, Cook'un sözü Jones tarafından Apple'ın alt seviye cihazlar için çok geniş bir alan bırakmak istemeyeceği şeklinde yorumlandı.

Şu an piyasada bulunan iPad, iPhone ve iPod modellerinin fiyatlarını göz önüne alarak, Apple'ın farklı değişkenler üzerinde belirlediği düşük fiyat oluşturma politikasını inceleyen Jones, şirketin operatörlerle anlaşarak en ucuzu 399$'dan satılan iPad fiyatlarının aşağı çekmesi gerektiğini belirtti. 

The Wall Street Journal ve Bloomberg gibi kaynaklara göre çıkmasına kesin gözüyle bakılan daha küçük bir iPad'ın çıkış yapıp yapmayacağını ilerleyen dönemlerde göreceğiz. Ancak, iPad Mini öngörüldüğü gibi çıkış yapacak olursa, bulunacağı segmentte Google'ın Nexus 7'si ve Amazonun Kindle Fire'ı gibi güçlü rakiplerle karşılaşacağını de belirtmekte fayda var. 

• Çıkmaz.Sahte haber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onuncu Köyü Arıyorum -- 24 Temmuz 2012; 2:47:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ne derse desin APPLE!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 199-399$ = 900-1500TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illuminn -- 24 Temmuz 2012; 2:48:20 >
  • Apple Fan boylarını yolmak için yeni yollar arıyorlar...
    Bulmuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Kim ne derse desin APPLE!

kimse bişi demiyor merak etme

• Hangi özelliklerde çıkacağı da önemli, new ipad gibi güçlü donanımla çıkıp, sadece boyut olarak küçülürse, orta segmentteki müşterinin gözünde büyür
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

quote:

kimse bişi demiyor merak etme

• quote:

Sen eksi şukulara hazırlan yalnız.

Habere gelince, eğer öyle bir şey yaparlarsa Steve reyizi çiğnemiş olacaklar ve bu iyiye işaret değil...
  • quote:

Ya arkadaşım. Yanlış anlama. Ben rahatsız olmuyorum. Ama şunu yazdığın için sana söven veya küfür eden insanlar olabileceğini düşündün mü? Ya da bunu kabulleniyor musun ki böyle yazıyorsun?

Zaten forumda üye olduğu halde Misafir Üyelikten girip laf atıp ortalığı karıştırmak isteyen bir sürü adam mevcut. Hadi sen kendi üyeliğinle girmişsin. Neyse. Ama forumda şu senin yazdığın şeye gıcık olan bir sürü adam var ve artık bu söz bana da çok antipatik geliyor. Her yerden bu lafı atıp, eksilenmek, aşağılanmak isteyen bir sürü adam var. Bence yapmayın arkadaş, kimseye bir zararı yok ama çok feci saydıran var. Sana veya böyle yazan başkasına yazık...

Hayırlı geceler.

• Mantıklı. IPad her gün kullanım için fazla büyüktü bana göre. O boyutta bir IPad gelirse eğer, tablet alırken onu da listeye eklerim. Ama muhtemelen almam
  • şayet tablette bir numara Apple tabi ki. İpad mini çıkaracak olsa karşısında nexus 7'nin hiçbir şansı olmaz hele ki ipad mini de retina ekran olursa. ( fanlıkla alakası yok gerçek ortada telefonda değil ama tablette bir numara apple.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana..

Apple Fan boylarını yolmak için yeni yollar arıyorlar... Bulmuşlar.

+1

bir de gamepad aksesuar ile standart gelirse direk mort, fanların bahanesi de olmuş olur, ilk ayında 10 milyon satar.

• tablet denilen olayı ben zaten başlı başına saçma buluyorum, yok efenim yanımda 9 inçlik aleti hiç üşenmeden taşıyacağım. zaten bu da yalan bir haberdir.
  • MAVİT Hesabını bir an geri aldı zannettim ama bot hesap olarak devam ediyormuş. Konuya girerken bir an soru sordu zannetmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

şayet tablette bir numara Apple tabi ki. İpad mini çıkaracak olsa karşısında nexus 7'nin hiçbir şansı olmaz hele ki ipad mini de retina ekran olursa. ( fanlıkla alakası yok gerçek ortada telefonda değil ama tablette bir numara apple.)

"apple tablette bir numara" lafına ithafen:

Neden iPad Mini?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensationşayet tablette bir numara Apple tabi ki. İpad mini çıkaracak olsa karşısında nexus 7nin hiçbir şansı olmaz hele ki ipad mini de retina ekran olursa. ( fanlıkla alakası yok gerçek ortada telefonda değil ama tablette bir numara apple.)
    apple tablette bir numara lafına ithafen:
    Neden iPad Mini?

yahu sana gülüyorum şuan tablette donanımsal olarak en iyi tablet ipad diyorum sen gidip patent şeyine giriyorsun? nasıl bir mantığın var merak ediyorum................................

• Şu forumda sürekli Apple haberleri görmekten de , takım tutar gibi Apple'i tutan fanboyları görmekten de gına geldi.
  • quote:

yeter herkes bıktı kesin şunu artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeune Ottoman

Şu forumda sürekli Apple haberleri görmekten de , takım tutar gibi Applei tutan fanboyları görmekten de gına geldi.

ben sadece tablet sektöründe donanımsal olarak ipad olduğunu söyledim ve kanıtlanmış bilimsel bir şeyi söylemek ne zamandan beri fanlık oluyor ?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.