Şimdi Ara

ALMANYA'DA 0 KM ARABA FİYATLARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
4
Favori
55.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkiyede esnaf, gercek anlamda vergi vermedigi surece memlekette direk olmayan vergiler bu sekilde olacak, devlet ne yapsin, millet zaten araba muptelasi, benzin desen o da oyle...

ben her gittigim kuyumcuya bakiyorum ve de bu zamana dek iddia ediyorum vergi vereni gormedim, yuzunde bir karis sakal olani bile ayni, bu ulkede vergiye isci, memur ve emekli odedigi surece bu fiyatlar hic bir sekilde azalmaz cunku inanilmaz vergi kaciriyoruz. muteahitlere bir bakin ya da doktorlara, her yerden kaciran kacirana. haydi sikiyorsa gitte arabadan benzinden kacir? o yuzden devlet hakli, bunlarin hicbirinin olmamasi lazim, kendiminde arabasi var ama uzuluyorum tum bu olanlara, ben kazancimin her ay %37sini kesintiyle devlete oduyorsam ve digerleri bunlari kaciriyorsa hepimize mustahak.
  • 2.0 Tdi 170 Dsg Highline 36 bin euro
    2.0 140 Bg Expression Laguna 20 bin euro
    520d Manuel baz donanım 40 bin euro
    E350 Cdi 4Matic 55 Bin euro opsiyonlar hariç
    ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrica simdi bu kadar pahali ya her sey, gidin yarin dogus otoya sorun bakalim jetta dizelde kac ay sira var, dsgli eski kasa golfte sira ne ve hatta dizel passat icin 6 aydan once sira gelir mi ya da ikinci el sifirdan daha pahalisini mi alsam vs vs diye uzarrrr gider,

ben ingilteredeyken soyluyordum arkadaslara trde millet 6 ay bir arac icin sira bekliyorlar diye ustelik 1.9--2.0 tdi dizel motorlara binmenin hayal oldugunu filan inanamiyorlardi
  • quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

almanca bilen arkadaşlar bakabilir mi acaba,burdaki linkte vw.de'de comfortline polo 14525 eurodan başlıyor gibi anladım,eğer öyleyse euronun şu an 2.35 civarı olduğunu düşünürsek 34.250 gibi bir rakam çıkıyor,zaten bizde ki liste fiyatı da 33400den başlıyor comfortline polonun...
    http://www.volkswagen.de/de/models/polo/trimlevel_overview.s9_trimlevel_detail.suffix.html/der_polo~2Fcomfortline.html

cevap verecek kimse yokmu forumda acaba???

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

turkiyede esnaf, gercek anlamda vergi vermedigi surece memlekette direk olmayan vergiler bu sekilde olacak, devlet ne yapsin, millet zaten araba muptelasi, benzin desen o da oyle...

ben her gittigim kuyumcuya bakiyorum ve de bu zamana dek iddia ediyorum vergi vereni gormedim, yuzunde bir karis sakal olani bile ayni, bu ulkede vergiye isci, memur ve emekli odedigi surece bu fiyatlar hic bir sekilde azalmaz cunku inanilmaz vergi kaciriyoruz. muteahitlere bir bakin ya da doktorlara, her yerden kaciran kacirana. haydi sikiyorsa gitte arabadan benzinden kacir? o yuzden devlet hakli, bunlarin hicbirinin olmamasi lazim, kendiminde arabasi var ama uzuluyorum tum bu olanlara, ben kazancimin her ay %37sini kesintiyle devlete oduyorsam ve digerleri bunlari kaciriyorsa hepimize mustahak.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

turkiyede esnaf, gercek anlamda vergi vermedigi surece memlekette direk olmayan vergiler bu sekilde olacak, devlet ne yapsin, millet zaten araba muptelasi, benzin desen o da oyle...

+1
  • Takip.
  • quote:

quote:

almanca bilen arkadaşlar bakabilir mi acaba,burdaki linkte vw.de'de comfortline polo 14525 eurodan başlıyor gibi anladım,eğer öyleyse euronun şu an 2.35 civarı olduğunu düşünürsek 34.250 gibi bir rakam çıkıyor,zaten bizde ki liste fiyatı da 33400den başlıyor comfortline polonun...
    http://www.volkswagen.de/de/models/polo/trimlevel_overview.s9_trimlevel_detail.suffix.html/der_polo~2Fcomfortline.html

Evet orda gösterilen modeler 14525 € başlıyor 18950€ kadar, opsiyon lar hariç, en iyisi Konfigurator girip fiyatı beleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ex-Diesel

quote:

quote:

Evet orda gösterilen modeler 14525 € başlıyor 18950€ kadar, opsiyon lar hariç, en iyisi Konfigurator girip fiyatı beleyin

o zaman nerde kaldı ucuzluğu???

• 3000 motor araçları görünce ağlayasım geliyor. 38euroya 60bin kmde 2.den 2005 model porsche 911 carrera s olur mu arkadaşlar. 85bin euroya dolu bi sıfır mercedes s.Adamlar kendileri üretiyor. Bıraktın ticaret açığını fazlaları var. şimdi almanyada şehirlerarası otobüs sistemi yok gibi bir şey. yani başka bi şehre gitceksen ya tren ya araba. yollarda süper. madem biz üretiyoruz. halkımızda binsin diyolar adamlar. bu kadar basit. araçların fiyatlarını geçtim adamlar refah toplumu. bir iş sordum ne kadar kazanıyor diye trde 1700 tl orda 2400euro kazanıyomuş aynı işi yapan. maaşlı çalışan adam bile bir yıllık maaşıyla gider 520, a6, e serisi alabiliyor. Türkiyede anca 5-6 senelik maaşıyla alır. tabi üzülüyorum bende bu duruma. burda zengin arabası dediğimiz araçlar almanyada orta sınıf aile arabası.
  • almanlar araçları ucuz veriyor ama park olayları ücretli her yer diye biliyorum baya toplamda tutuyormuş oradan kısıyor oradan alıyor.
  • Park and ride imkanı var Ş-içine gitmek için, Ş-dışı park edip otobüslen götürülüyor fazla araç olamasın diye, Ş-içi 1 saat 1,5 € tutuyor ama Ş-dışı çoğu yer üçretsizdir, esas TR de Park üçreti pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

"deveyi diken ......"

+111111 haklısın katılıyorum.
  • Almanyada alfa romeo hiç görmedim full vw var son mercedes audi bmw diye gidiyor almanlar kücük araba seviyor şunu diyebilirim Trde daha cok zenginlik var

• quote:

Orijinalden alıntı: Braunschweig

Almanyada alfa romeo hiç görmedim full vw var son mercedes audi bmw diye gidiyor almanlar kücük araba seviyor şunu diyebilirim Trde daha cok zenginlik var

Alfa romeo var özellikle Mito çok tutulmuş orda bu arada Almanlar küçük araba neden seviyor biliyomusun ?

Çünkü adamlar heryer de park sorunu yaşamaktan bıkmışlar 2 hafta önce ordaydım her yer küçül smartlar dan kaynıyor

ayrıca toyota nın daha burda olmayan smart gibi mini arabaları diğer markaların da çıkmış hayret ettim
  • Hyundai'nin bazı modellerin fiyatları

ALMANYA'DA 0 KM ARABA FİYATLARI

ALMANYA'DA 0 KM ARABA FİYATLARI
  • Bir arkadaşımızın verdiği linke göz attımhttp://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=219601955&cd=634813364870000000 kendi aracımın 9-10k euro aralığında satıldığını gördüğümde soğuk duş etkisi yarattı. Bu kadar astronomik fark olmamalı bence herkes üzerine düşen görevi yapsın.

Ne bileyim 2-3 ay sıfır km araç fazla satılmasın talep iyic düşşün, aynı kriz zamanı gibi belki bir miktar Ötv yi geri çekerler. Ortlama bir alman 30.000 euroluk yıllık geliriyle çok uçuk olmadığı sürece istediği otomobili satın alabilir. Bizim üzerimizde oldukça fazla yük var. Dolaylı ve dolaysız vergilerin yükü oldukça yüksek,Gerek çalışanın gerek işverenin bir sürü vergi yükü var. Bu kadar yük üzerimizde iken 700.000 binlere varan otomotiv piyasası demek ki biraz yükler azalsa milyonları geçecek.Türk pazarı her şeye aç avrupa ülkelerinde fert başı neredeyse 2-3 otomobil düşüyor. Onların pazarları doydu.

Artık gelecek gelişmekte olan pazarlarda Çin,Brezilya Türkiye Hatta Afrika pazarlarları. Ülkemizde otomobil yaşları bir çok ülkeye göre oldukça yüksek zaten eskilere bir teşvik gelse Pazar uçar gider.

Herkese Allah'ın hayal ettiğiniz otomobili satın alma şansı vermseni temenni ederim.

• bizde bütün kötü olaylar hergün doğal olarak yaşınıyor gbi oldu ne olacak başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Almanyada alfa romeo hiç görmedim full vw var son mercedes audi bmw diye gidiyor almanlar kücük araba seviyor şunu diyebilirim Trde daha cok zenginlik var

Alfa romeo var özellikle Mito çok tutulmuş orda bu arada Almanlar küçük araba neden seviyor biliyomusun ?

Çünkü adamlar heryer de park sorunu yaşamaktan bıkmışlar 2 hafta önce ordaydım her yer küçül smartlar dan kaynıyor

ayrıca toyota nın daha burda olmayan smart gibi mini arabaları diğer markaların da çıkmış hayret ettim

Alfa romeo çok çok az var berlinde 2 giulietta gördüm birde eski alfalar var.Hyundai- kia bile daha fazla var.Geçen renonun bir aracını gördüm tek kisilik çok hoşuma gitti

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Alfa romeo çok çok az var berlinde 2 giulietta gördüm birde eski alfalar var.Hyundai- kia bile daha fazla var.Geçen renonun bir aracını gördüm tek kisilik çok hoşuma gitti

Ben berline gecemedim zamanim kalmadi Munih ve Frankfurtta gezdim fakat herkez kucuk arabalara donmeye baslamis ozellikle sokaklar 2 kislik kucuk smartlar doluydu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.