Şimdi Ara

acill yardımcı olun lütfen (hangi arabayı alayım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben iki araba arasında kaldım biri citroen c 4 110 HP DİZEL -F1 ŞANZIMANLI - 1,6 hdı sx -2008 model -triptonik- dizel-ortalama yakıt tüketimi 4.5l-c segmenti-128 501 km bir araç daha önce 2007 modeli sürmüştüm (araba benim degildi) begenmiştim şimdi ise üstte Verdim özellikte bir modelini almayı düşünüyorum ve fiyatı 28.000 ancak pazarlıkla 25.000 e kadar indirdim bunun yanında---- bir bmw 116 var 2007 model-- 28500 tl --ye 115 hp-- benzin--manuel vites--tüpsüz--89 567km--d segmenti--ortalama 7.5lt-- sade bir araç kullanıcılardan bu konuda bilgi sahibi olanlardan yardım bEkliyorum hangisini tercih edeyim ayrıca verebilecegim net param 32.500tl başka bir araç tercih edermsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa3000 -- 24 Temmuz 2012; 16:43:07 >

• Ben olsam tercihimi Bmw 1.16 dan yana kullanırdım. O koltuğa oturana kadar elin yüreğinde olur. Ama o koltuğa oturunca ''iyi ki'' dersin.
  • eski kasa 116'ların manueli bile 7.5 lt/100km yakamaz..minimum 10-11 lt şehir içi..

ayrıca d segmenti de değildir

burada seçimi sizin öncelikleriniz belirler..
  • kardeş özelliklerde öle yazıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa3000

kardeş özelliklerde öle yazıyordu

yanlış yazıyor işte

neye karar verdiniz bu arada??
  • BMW nin 10-12 lt yaktığını duymuştum bende, vazgeçtim doğal olarak. Yeni kasa alamıyorsan BMW den vazgeç derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şükür bmw 3.16 ı aldım 2005 model 34.000 tl ye triptonik çok hoş bir araba küçük oılsun istemiştim ama sonradan buna karar verdim geniş gösterişli bir araba hadi hayırlı olsun
  • Hayırlısı olsun.
    Fiyat iyi geldi, yakıt deneyimlerini bekliyorum. Belki bende araştırırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı banada bayağı iyi geldi , gerçi 1.6 motor biraz zayıf kalıyor. Araç hakkındaki izlenimleriniz neler?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.