Şimdi Ara

İşte DirectX 11 ve GTX'in Gücü! (Teknik Demo)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Yıllar 2002'yi gösterdiğinde NVIDIA, Dawn adını verdiği ve DirectX 9'un gücünü gösteren bir teknik demo yayınlamıştı. Bu teknik demoda tüm güzelliğiyle bir orman perisi gösterilmişti ve o zamana göre PC oyuncularının aklını başından götürmüştü bu peri. Şimdi NVidia, bu periyi tam 10 sene tekrardan canlandırdı. Ama ne canlandırmak!

Yeni nesil DirectX tabanlı GTX ekran kartlarının tanıtımını böyle bir videoyla süsleyen Nvidia, orman perisinin görünüşünü ne kadar geliştirdiğini gözler önüne seriyor. Orjinal Dawn, 7,000 pikselden oluşuyordu, bu karşınızda gördüğünüz yeni nesil teknik demo'daki "New Dawn" ise tam 4 milyon ile ortaya çıkarılmış.

Orjinal peride 1,700 saç ipliği vardı, yeni nesil perimizde ise 40,000 adet ahenkle dalgalanan saç teli bulunuyor.

Aşağıdan New Dawn'ın videosunu izleyebilirsiniz. (HD izlemeniz önerilir) Daha güzeli ve deneyimi kendiniz yaşamak için isterseniz bu teknik demoyu hemen kurabilir ve kendi gözlerinizle bu görsel şölene tanıklık edebilirsiniz. Tabii, kasanızın altındakine güveniyorsanız...

New Dawn'ı buradan indirebilirsiniz, en iyi sonucu almak için önerilen sistem gereksinimleri ise aşağıda:

Ekran kartı: GTX 670 veya 680 (GTX 670 SLI, GTX 680 SLI, veya Ultra mod için GTX 690)
    İşlemci: 2.5GHz Dual-Core veya daha hızlısı
    Sistem hafızası: 4GB
    Disk Alanı: 2GB
    İşletim Sistemi: Windows 7 veya Windows Vista

• Harika gözüküyor.Hemen kuruyorum.
  • GTX 670 680 Gerçekten Sistem Gereksinimleri Harikaymış GTX 670 680 Olan Kişilerin Denemesi Gerekiyor :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 10 numara :O

• Youtube'daki adam çok doğru yazmış.Kelimesi kelimesine katılıyorum.

Obviously games don't look as good as tech-demos. Tech-demos are made to show what a card is capable of running, or what an engine is capable of creating when given the best hardware. Developers could make a game that looks this good, but only high end PC users could play it, so they don't, they actually want to make some money so they stick to consoles/mid range pc's.
  • Bende Gtx 560 Ti var denesem mi?

• Demoyu izlerken Crytek'in yeni nesilde nasıl bişeyler yapabileceği aklıma geldi ve yarısında kapattım.

• Benim var oleyy :)
  • Video çok sıkıcı adam gibi action sahneleri olan bir tech demo yapınlar da görelim.
  • bende amd kart var ne olacaksimdi

• peri kızı ortadaki farkı bayağı gösteriyor . :D

• quote:

Orijinalden alıntı: dean.1995

Youtube'daki adam çok doğru yazmış.Kelimesi kelimesine katılıyorum.

Obviously games don't look as good as tech-demos. Tech-demos are made to show what a card is capable of running, or what an engine is capable of creating when given the best hardware. Developers could make a game that looks this good, but only high end PC users could play it, so they don't, they actually want to make some money so they stick to consoles/mid range pc's.

tercüme edermisiniz?
  • Oha diyorum, kurdum ve denedim. Kızın yüzündeki minik tüylere kadar yapmışlar yaa yuuh!!
    GTX 670 var tabi, aşası ne yapar bilmiyorum bende bile hafiften kasıyor.
  • Saçmasapan teknoloji demoları, doğrudürüst aksiyon bile yok.

Oyunlarda böyle grafik olmayacağı belli birşey. Olsa oyun firmaları çoktan yapardı. (Mesela crytek)
  • Sıradan bir video işte. Bu nesildeki oyun grafiklerinden hiçbir farkı yok.
  • quote:

Obviously games don't look as good as tech-demos. Tech-demos are made to show what a card is capable of running, or what an? engine is capable of creating when given the best hardware. Developers could make a game that looks this good, but only high end PC users could play it, so they don't, they actually want to make some money so they stick to consoles/mid range pc's.

Tercümesi:Çok açık ki oyunlar bu demolar kadar güzel gözükmüyor. Bu demolar kartların neler yapabileceğini veya bir oyun motorunun en iyi donanımlarda neler oluşturabileceğini gösteriyor. Geliştiriciler videodaki gibi güzel gözüken oyunlar yapabilirler ancak bunlar sadece üst seviye PC ye sahip kişiler tarafından oynanabilir, yani yapmazlar. Aslında bunlar sadece para kazanmak için yapıyorlar ve konsollar ve orta seviye PC lere bağımlı durumdalar.

• domates

ben tercume edıyım sana

oyunlar genellıkle ..tekneloji demoları kadar guzel gozukmezler.. teknoloji demoları kartın ne yapabıldıgını göstermek için yapılır... oyun yapımcıları bunun kadar guzel gözuken bir oyun yapabılır ama ultra siistemı olan pc kullanıcıları sadece bu oyunu oynayabılır ... değil mi ?
    onlar para yapmak istiyor... konsola oyun çıkartıyor... pc ye orta özellıklerle yapıştırıyorlar..

genel olarak böyle çevirdim..

• @Domates Kızartması
    YouTube yorumunda demiş ki, demolar en iyi donanım verildiğinde oyun motorunun ve kartların neler yapabileceğini gösterir. Geliştiriciler aslında böyle oyunlar yapabilir ama sadece uç seviye PC kullananlar oynayabileceği için satılmaz. Para kazanmak için mecburen konsollara ve orta seviye PC'lere göre ayarlamak zorundalar.
    Son derece doğru demiş.

• teşekkürler arkadaşlar

gerçekten doğru söylemiş,yapıpta kime satacaklar
  • harikulade. işte kalite işte nvidia farkı...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.