Şimdi Ara

ücretsiz hesap açan banka varmı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
5.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

bilen varmı arkadaşlar öğrenci değilim en az kesinti yada hiç kesinti olmayan bir banka ?
    lazım olan sadece İBAN.

otomatik vereyimde para oluyor bazen olmuyor o nası olcak 6 ay sıfır bakiye bazen ise 50tl olur yani

Kuveyttürk almıyor.

Akbankta 2 fatura talimatı verirsen almıyor, geniş hizmet ağından dolayı Akbank'ı tercih ediyorum.

aman hocam ne hizmeti soyguncular bırak yaw :)

akbankı bilmemde türkiye'de telekomdan kaçıcaksın arkadaş..

netdisk adan z ye arızalı

turktelekom,sayfalrı hata ile dolu bende az bucuk webmasrterim adamların w3c den haberi yok saydım kadar...

bugün kuveyturke giderken ptt ugradım e devlet sifremi aldım arkadas canım cıktı alana kadar sistemleri bozukmus..hemen telekomu aradım
    cevvap aynen şu : meraba suan hizmet veremiyoruz hocakalın..diyerek suratıma kapadılar.trilyonluk turktelekom tine coktu.
    telekom hep cokuyor ama kimse farkında değil.irenc rezil bi yer.

ayrıca netdiskte aradasım isvicrede dosya paylastım indiremedi..hemen ttnet aradım dedilerki yur dısı indirmlerimiz yok.nası yok ya dedim internet bu dedim ya

olaya bakarmısn sınırsız netdiskim var ama turkiye capında ::):)

sabaha kadar anlatırım böle sabaha kadar da yorgunum turtelekom yine yordu beni sırf onu yuzuden bugun 5 saatim çöpe gitti.
    hergun mail atıyorum Allah belanızı versin soygunculr diye.

soyuolar hocam bizi soyuyolar nasıl mı :

bak şimdi :
    internet arıza yapıyor neden yapıyor biliyomusun sen ara diye..
    benim her arayısım 5 tl

100000 le çarpın bakalım kac oluyor birde bunu 12 ayla çarpuın trilyon oluyor

bu parayı gsm operitorleri ile paylaşıyorlar oaly bu kadar nettir.
    yasal soygun...

eee hiç umrumda deil atsınlar benide içeri

• quote:

hehe actım kuveyt turkten hersey beleş..

ya ama banka bulmak ölüm..maltepede var zaten bi tek turkiyede baskada yok sanırım ::):)

bir parolamatik veriyorlar bir cihaz yani.o olmadan netten giremiyosunuz online işlemlere...bu güzel ama pili bitince gece vakti napacas onuda anlamadım...

bankaya girdiğimde diğer bankalar gibi asla guven vermiyor zaten kalite sıfır..kötülemek için sölemiyorum bi sorunum yok.
    ,
    ama bir bankaya yakışır bir banka olmalıydı demek önem vermiyorlar.

ayrıca faiz almayan bir banka bu.sistemleri öle faiz yok!

bakalım kredi kartına basvurcam diğerlerini atıcam 10binlira limit verse ii olurdu :P

banka kartıda çıkıyor değil mi ? birde fatura olarak bende digitürk var ama online fatura , üstünde fatura yerine geçmez yazıyor sorun olmaz dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malkolik -- 30 Temmuz 2012; 20:56:33 >

• vala kart falan vermediler.bende sormadım işlerim online olcak hep..

kart gelir mi bilmiyorum.bunun için herhangi bilgide vermediler.

iban hesap no mevcut.
  • Garanti'den vadesiz açtırdım iki hafta önce para falan almadılar açarken, banka kartı veriyor zaten onu normal alışverişte de kullanabiliyorsun.niye iban için kredi kartı alıyorsun onu anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sébastian

Garanti'den vadesiz açtırdım iki hafta önce para falan almadılar açarken, banka kartı veriyor zaten onu normal alışverişte de kullanabiliyorsun.niye iban için kredi kartı alıyorsun onu anlamadım ?

kartlı yada kartsoz işlemden bana para yatırlıbilmesi için alıyorum.
  • quote:

ya ama banka bulmak ölüm..maltepede var zaten bi tek turkiyede baskada yok sanırım ::):)

bir parolamatik veriyorlar bir cihaz yani.o olmadan netten giremiyosunuz online işlemlere...bu güzel ama pili bitince gece vakti napacas onuda anlamadım...

bankaya girdiğimde diğer bankalar gibi asla guven vermiyor zaten kalite sıfır..kötülemek için sölemiyorum bi sorunum yok.
    ,

bakalım kredi kartına basvurcam diğerlerini atıcam 10binlira limit verse ii olurdu :P

quote:

bankaya girdiğimde diğer bankalar gibi asla guven vermiyor zaten kalite sıfır

sırf meraktan soruyorum bu cümleyi neye binaen söyledin?

• quote:

Orijinalden alıntı: senefro

quote:

,

quote:

banka dış görünüşü,iç görünüşü,giyim,kuşam,konuşmalar bütün bunlar diğer bankalar gibi değil.
    problem varmı dersen yok tabi ama bir banka daha şık olabilirdi

• dısarı cıkmısken e devlet şifrenizide alın ptt den arkadaşlar 2tl ücreti var
  • banka kartı için gidecemde fatura isterlerse digitürk online var ama fatura yerine geçmez diye yazıyor sorun olmaz umarım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sébastian

Garanti'den vadesiz açtırdım iki hafta önce para falan almadılar açarken, banka kartı veriyor zaten onu normal alışverişte de kullanabiliyorsun.niye iban için kredi kartı alıyorsun onu anlamadım ?

kartlı yada kartsoz işlemden bana para yatırlıbilmesi için alıyorum.

Vadesiz hesap açınca da iban numaran olduğundan dolayı kartlı/kartsız işlemden para alabiliyorsun.Kart ücreti veriyor musun bilmiyorum da veriyorsan yazık yani.
  • Kuveyt zannettiginiz gibi dandik bir banka degil. Bankaya benzmiyor, guven vermiyor falan denmis. Insanlar bankayi artik kuveyt turkun tasvip etmedigi seyler icin kullandiklarindan pek ilgi gormuyor sadece..
    Kart cikiyor mu denmis. Normal bir bankada sahip oldugunuz hersey orada da mevcut. Ayrica Bahreyn ve Almanyada dahil Turkiye ve ozellikle istanbulda neredeyse her semtte subesi var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

Kuveyt zannettiginiz gibi dandik bir banka degil. Bankaya benzmiyor, guven vermiyor falan denmis. Insanlar bankayi artik kuveyt turkun tasvip etmedigi seyler icin kullandiklarindan pek ilgi gormuyor sadece..
    Kart cikiyor mu denmis. Normal bir bankada sahip oldugunuz hersey orada da mevcut. Ayrica Bahreyn ve Almanyada dahil Turkiye ve ozellikle istanbulda neredeyse her semtte subesi var..

Şimdi yani finansbank yada garanti banktan dediğiniz gibi hesap açıldığında iban a sahip olunduğunda ücret sıfırmı ? oto ödeme vermesende öğrenci olmasanda ?
  • quote:

quote:

Kuveyt zannettiginiz gibi dandik bir banka degil. Bankaya benzmiyor, guven vermiyor falan denmis. Insanlar bankayi artik kuveyt turkun tasvip etmedigi seyler icin kullandiklarindan pek ilgi gormuyor sadece..

Şimdi yani finansbank yada garanti banktan dediğiniz gibi hesap açıldığında iban a sahip olunduğunda ücret sıfırmı ? oto ödeme vermesende öğrenci olmasanda ?

Garanti 6 aylık 40tl alıyor diye biliyorum..
  • quote:

evet aynen öyle
  • quote:

quote:

evet aynen öyle

hocam şimdi neye yazık ben onu anlamadım :) İBAN cıkarabilrsiniz ücret vermeyin dedinizde.hangi banka bu İBAN veripte ücret almayan öğrensem çok sevinirim ?

kuveytturk haric tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtualdjcubase -- 31 Temmuz 2012; 15:10:56 >
  • quote:

hocam şimdi neye yazık ben onu anlamadım :) İBAN cıkarabilrsiniz ücret vermeyin dedinizde.hangi banka bu İBAN veripte ücret almayan öğrensem çok sevinirim ?

kuveytturk haric tabi

onu tek yapan (bildiğim kadarıyla) kuveyt türk sen rahat ol
  • rahatım kardesim zaten basvurdum sorunum yokta arkadaş ın bildiği bank varsa öğrenme isterim

şöyle birşey söyledi kendisi

quote:

Vadesiz hesap açınca da iban numaran olduğundan dolayı kartlı/kartsız işlemden para alabiliyorsun.Kart ücreti veriyor musun bilmiyorum da veriyorsan yazık yani.
  • quote:

quote:

,

quote:

bu yorumları okuduktan sonra acaba dedim aynı bankadan mı bahsediyoruz nasıl güven veriyor nasıl kalite sıfır anlamıyorum ben hiç bir bankadan görmediğim ilgi alaka ve güven duygusunu kuveyttürke girince hissediyorum şubeler desen en son teknoloji android telefona kendi uygulamasını yükledim telefonla işlem yapıyorum şubeden desem yapamadığım işlem yok cihazın pili bitince online işlelere nasıl gireceğiz denmiş parolamatik olmasa sms mesajı gerekecek girmek için bütün bankalarda öyle güvenlik amaçlı banka senin telefonunun şarzınıda mı kontrol etsin ve merkezi yerlerin hepsinde şubesi var biraz bankanın avukatı gibi oldum ama gördüklerimi söylemek zorundayım biraz ön yargılı olmasak diyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: kara duman
    bu yorumları okuduktan sonra acaba dedim aynı bankadan mı bahsediyoruz nasıl güven veriyor nasıl kalite sıfır anlamıyorum ben hiç bir bankadan görmediğim ilgi alaka ve güven duygusunu kuveyttürke girince hissediyorum şubeler desen en son teknoloji android telefona kendi uygulamasını yükledim telefonla işlem yapıyorum şubeden desem yapamadığım işlem yok cihazın pili bitince online işlelere nasıl gireceğiz denmiş parolamatik olmasa sms mesajı gerekecek girmek için bütün bankalarda öyle güvenlik amaçlı banka senin telefonunun şarzınıda mı kontrol etsin ve merkezi yerlerin hepsinde şubesi var biraz bankanın avukatı gibi oldum ama gördüklerimi söylemek zorundayım biraz ön yargılı olmasak diyorum .

ben kurum çalışanı olduğum için yorum yapmak istemedim ama diğer arkadaşlar güzel yorumlar yapmışlar.
    bankalar arasında müşteri memnuniyetinin en fazla olduğu bir kaç bankadan biridir kuveyt türk, belki de birinci...

• quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

quote:

quote:

,

quote:

söylediklerinin bi çoğuna katılıyorum zaten.ben yeniyim kuveytturkte ve bir müşteri olarak görüdklerimi yorumladım.
    ama bu bi gerçekki örneğin maltepenin en işlek caddlerinde olan lüx banklar,bi yanda köşede gizlenmiş 1 saat zor buldugum kuveytturk :)
    yani bu sırf kuveytturk için geçerli özellikle dikat ettim.istanbulun en kalabalık belki ilk 10 dadır maltepe ve oradaki durum bu.diğer il ve ilçeleri bilmiyorum.belki akbanktanda luxtur.tabi sanmıyorum.

şöyle bişeyde var bide,hadi bankayı bulduk diğer bankalar kadar lüx çıktımı cevap hayır.bunlar benim umrumdamı derseniz pekde değil.ben sadece kuveytturkun hakettiği yerde olmasını dilerim.madem faiz almıyor...insan sevdiğini dövermiş o misal :)

bana diğer bankalar gibi içi ferah buyuk lux bir kuveytturk binası sölerseniz bakmak isterim.(istanbulda)

parolamatiğe gelince cevabınıza katılmıyorum tamamen politik olmuş :) cep telefonu herzaman yanımızda bulunan bişey.siz denize giderken ,bakkala giderken vs..parolamatiği götürüyor musunuz ? tabiiki hayır.işte cep telefonu böyle bişey her yere götürüyoruz.o yuzden yaptığınız denklemin hatalı oldugunu dusunuyorum.

o zaman madem öyle 5 bankayla çalışsam 5 i de sizin dediğiniz gibi parolamatik verse elimde cuvalla gezmeyeceğim hrealde.parolamatik cuvalı :)

sahsi görüşüm : bu tamamen yanlış bir uygulama.zaten şifreler yuzunden delirmek üzreyim.bıktım zaten hepsini anı yaptım sitelerim vs..ruh hastası oldum buna bi mucid cozum getirsede kurtulsak.

ptt kartında bir sistemi var cep telefonu ile arayayarak bankacılık hizmeti.ondanda bi ton şifre var baştan aşağıya insanları böle öldürüyolar baska bişe değil.
    size bir şifre algoritmalarımı buraya yazsam einstein den zeki oldugumu dusunursunuz :) halbki gerizekalının biriyim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.