Şimdi Ara

Yenilenen Samsung Galaxy Note 10.1'in 30 saniyelik reklamı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yenilenen Samsung Galaxy Note 10.1'in 30 saniyelik reklamı yayınlandı

İlk olarak Mobil Dünya Kongresi 2012'de resmen tanıtılan Samsung'un Galaxy Note serisi ilk tablet bilgisayarı halen piyasaya sürülmedi. Gerek donanımı gerekse tasarımında bazı değişiklikler yapılacağı iddia edilmiş ve yenilenen versiyona ait görüntüler ortaya çıkmıştı.

Nihayet bugün, Galaxy Note 10.1'in son haline ait bir reklam yayınlandı. Step Management modellik ajansının resmi Youtube kanalından paylaşılan video, yeni tasarımın nasıl olduğunu gözler önüne seriyor. Ayrıca tabletin çoklu görev özelliklerine ve S Pen stylus kalemine dikkat çekiliyor.

Dört çekirdekli Exynos çipset ve S Pen slotuyla geleceği tahmin edilen yeni Galaxy Note 10.1'in ne zaman satışa çıkacağına dair bir bilgi verilmedi. Ancak cihazın 15 Ağustos'ta tekrar tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 30 saniyelik reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

• samsung bu tabletler konusunda çok iyi ya hayran kaldım resmen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence note olacaksa hakikaten böyle olsun Samsung artık tasarım konusunda da hitap ediyor tamamı ile. Tebrikler Samsung. Tasarımına hayran kaldım.

• Tasarımı hakikaten çok güzel.Android tabletlerin rekabetçi olmamasına rağmen jelybean ile daha populer olacağını düşünüyorum.Şu tablet uygulamasını düzeltmeleri kaldı sadece tablet uygulamaları artarsa yükselişe geçicek.Tablet uygulamarıda Nexus 7 ile artacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SensatiOX -- 23 Temmuz 2012; 19:13:56 >
  • nexsus varken ne biliyim pek içime sinmiyor

• Notun yanına bunu da alacağım o kadar çekici geldi

• Tasarıma dair birşey gösterilmemişki düz reklam yapmışlar herkes ooo tasarıma bak yazmış

çıkınca görün.

Samsung fanıyım ama böyle abartı yorumlara gerek yok!

• quote:

Orijinalden alıntı: mkt

nexsus varken ne biliyim pek içime sinmiyor

nexus bunla yarışamaz bile

• 1280x800 ekranlı olacak ki kötü..

Retina ekranlı 2560x1600 olanı seneye bekleyeceğim...

Okunabilirlik 10.1" te 1280x800 kötü.. Samsung Galaxy Tab 10.1 aylardır kullanmış biri olarak ifade ediyorum...

Retina Ekranlı Yeni Ipad piyasada olduğu sürece yenilikçi kısmı S-Pen ile pek popüler olacağını sanmıyorum...

Samsung akıllı son teknolojiyi birden vermesi mantıklı değil... Bir sonraki model beklentisi daha yüksek olacaktır...

Apple çıtayı yükseltti.. Samsung da 10.1 Note için ekran çözünürlüğü çıtasını yükseltmezse pek rağbet görmeyecektir..

• Bir an note telefon sandım.
  • güzel bir ipad alternatifi

• Surface'in piyasaya girmesini bekliyorum.Piyasa bi hayli karışıcak.

• ekranı 1280*800 gelirse pek rağbet görmez bence

• 2048x1536 9.7 inç mi 1280x800 10.1 inç mi ? Çamur gibi görüntü ... 1080 p olaydı tadından yenmezdi ...

• beklemedeyiz.... ama ne kadar ürün o kadar rekabet

Yenilenen Samsung Galaxy Note 10.1'in 30 saniyelik reklamı yayınlandı
  • ben de samsung hayranıyım ama wp8'lisini bekleyeceğim

• Ekran çözünürlüğü çok düşük , ppi degeri artmalı artık , Apple'a üretip kendi müşterilerine vermemesi çok tuhaf ...

• ayrıca neden çerçevesiz bir tasarım yapmıyorlarki ekranın dışındaki genişlik 50'' lcd tv lerde yok. elde tutmak kolay olsun diyemidir nedir anlamış değilim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.