Şimdi Ara

AOC D2357PH 3D Monitör video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
10.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda AOC'un 23" boyutundaki, full hd çözünürlüğe sahip ve pasif 3 boyut teknolojisine sahip monitörü D2357PH'ı inceliyoruz.

• haftanın menüsü yok mu ?

• Ramazandayız ne menusü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxeman

haftanın menüsü yok mu ?

var, burda mı alırsınız paket mi olsun..?

• Kabul ediyorum! ! !

• quote:

haftanın menüsü yok mu ?

2 Haftada bir yayınlanacak artık haftanın menüsü

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Ramazandayız ne menusü

Hocam güldürdün beni :Dd

• bir yayınlanacak artık haftanın menüsü
  • Ender bey diksiyonu yemiş bitirmiş yahu:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oledudi -- 23 Temmuz 2012; 17:58:14 >
  • nvdia nın tekloji ile bu teklojiyi kıyaslayabilen var mı haber editöründen bunu bekliyorum

• güzel bir inceleme olmuş devamını bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: tazmaniatr

quote:

haftanın menüsü yok mu ?

2 Haftada bir yayınlanacak artık haftanın menüsü

Merhaba,

Haftanın Menüsü bir saate kadar yayına girmiş olacak.

İki haftada bir yayınlanacak programımız "Gelecek Nesil" olacak.

Yeni videolar için hazırlıklarımız son sürat devam ediyor.

Güzel bir gün dilerim.

İyi forumlar.
  • Prd Yanlış bilgilendirme için şimdi tekrar baktım 16 temmuzdaki programa ben yanlış anlamışım
  • Bu ne detaysız bi inceleme olmuş. En azından nvidia 3D ile uyumu , tv play yazılımı gerektirip gerekmediğini , veya amd kartları tarafında ek bir yazılım gerektirip gerekmediği , 2 3 tane oyun oynarken , gece görüntüleri falan beklerdim. Hiç işim olamyan şeyleri test etmişler. Böyle monitörlerde renk ısı dağılımı 3 aşağı 5 yukarı aynı oluyor , millet 3D ile nasıl oynuyacağını merak ediyor .

• İftara az kala böyle videoları paylaşmanız çok iyi oluyor.Son dakikalar hızlıca geçiyor.
  • Video güzel olmus gerçektente diksiyon çok güzel ama detaysız olmus AOC firması gerçekten pek duyulan bı fırma degil genelde ucuz oluyor urunlerı kalitesi nasıl f/p urunumu bunları belirtseydnz cok daha iyi olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Bu ne detaysız bi inceleme olmuş. En azından nvidia 3D ile uyumu , tv play yazılımı gerektirip gerekmediğini , veya amd kartları tarafında ek bir yazılım gerektirip gerekmediği , 2 3 tane oyun oynarken , gece görüntüleri falan beklerdim. Hiç işim olamyan şeyleri test etmişler. Böyle monitörlerde renk ısı dağılımı 3 aşağı 5 yukarı aynı oluyor , millet 3D ile nasıl oynuyacağını merak ediyor .

katılıyorum. 3D performansı hakkında çok az bilgi verildi. halbuki bu monitörün en mühim özelliği pasif 3D desteği...

• Testleri hangi aletle yapıyorsunuz?

• vasat bir inceleme

• Pasif ve polarizeden ben SBS olmayan 3D anlıyordum ama..?

SBS kadar saçma salak bir 3D olamaz. O şekilde 3D izleyeceğime 2D izlerim daha iyi. Çözünürlüğü yarıya düşürüyor yahu. Ne anlamı kaldı? Sinemalardaki ve bazı filmlerin Blu-raylerindeki ve eski 3Dlerdeki gibi görüntülerin birkaç derece hafif kaydırıldıkları 3D'yi beklemiştim. Böyle monitor yok mu? Böyle 3D'yi destekleyen oyunlar yok mu?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.