- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Ygs - Lys ile YATAY GEÇİŞ...! ACİLL..!
7 Cevap1297 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

32 Mesaj
23 Temmuz 2012; 11:48:59 

karabük üniversitesi teknoloji fakültesi mekatronik mühendisliği 2.sınıftayım.Bu sene ygs-lys sınavlarına girdim.sıralamam tutuyor.lys sınavı ile marmara yada sakarya teknoloji fakültesi mekatronik müh. geçmeyi düşünüyorum.fakat kafamda soru işaretleri var.tercih edip herhangi birinin geldiğini varsayarsak eğer okumuş oldugum hazırlığı ve 1. sınıfı sayarlarmı acaba.hazırlık sınıfını tekrar mı okuturlar yada 1.sınıftan yada 2. sınıftan mı başlarım.yardımcı olursanız eğer çok sevinirim şimdiden teşekkürler..

1 Mesaj
23 Temmuz 2012; 12:00:05 

Ders saydırma olayı war her üniv. kendi kuralları var ona gore kimi sayıyor kimi saymıyor.Ders içerikleriyle kredileri uyuşmalı ki onlarda sıkıntı yoktur sanıyorum.Dedğim gibi üniv. lere göre değişir ama genelde sayıyolar deniyor bilemiyorum.Okulları araman daha mantıklı ama bence sakarya yada marmaraya geçmen hiç saymadığını farzetsek bile çok daha mantıklı.

4200 Mesaj
23 Temmuz 2012; 12:03:50 

1. sınıftan başlarsın tekrar hazırlık varsa onada baştan

Şaka tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I need $ -- 23 Temmuz 2012; 12:06:17 >

EU-WEST Jungler Carry

32 Mesaj
23 Temmuz 2012; 12:30:45 

quote:

Orijinalden alıntı: araf...

Ders saydırma olayı war her üniv. kendi kuralları var ona gore kimi sayıyor kimi saymıyor.Ders içerikleriyle kredileri uyuşmalı ki onlarda sıkıntı yoktur sanıyorum.Dedğim gibi üniv. lere göre değişir ama genelde sayıyolar deniyor bilemiyorum.Okulları araman daha mantıklı ama bence sakarya yada marmaraya geçmen hiç saymadığını farzetsek bile çok daha mantıklı.

yani karabükte 2. sınıfı bırakıp sakaryada hazırlıktan başlamak mantıklımı sence ??

1 Mesaj
23 Temmuz 2012; 12:34:24 

quote:

Orijinalden alıntı: metaphor47

yani karabükte 2. sınıfı bırakıp sakaryada hazırlıktan başlamak mantıklımı sence ??

Evet.ama bu en kötüsü.Sayarlar ya derslerini ama hazırlık mevzusunu bilmiyorum da sakaryada zorunlu hazırlık yokmuş zaten.klavuzda oyle yazıyor.

32 Mesaj
23 Temmuz 2012; 12:48:05 

quote:

Orijinalden alıntı: araf...

Evet.ama bu en kötüsü.Sayarlar ya derslerini ama hazırlık mevzusunu bilmiyorum da sakaryada zorunlu hazırlık yokmuş zaten.klavuzda oyle yazıyor.

ya benım hazırlık ingilizce değil biraz daha farklı.
Bilimsel intibak diyorlar matematik fizik ve kimyadan oluşuyor.sakaryadada karabüktede marmaradada aynı şekilde ama sayıp saymayacaklarını bilmiyorum.herhangi birinin geldiğini varsayarsak karabükten kayıt aldırıp gitmem gerekiyor sakaryaya. kayıt aldırıp gidersem iş işten geçmiş oluyor yani anlayacağın

1 Mesaj
23 Temmuz 2012; 13:44:22 

quote:

Orijinalden alıntı: metaphor47

ya benım hazırlık ingilizce değil biraz daha farklı.
Bilimsel intibak diyorlar matematik fizik ve kimyadan oluşuyor.sakaryadada karabüktede marmaradada aynı şekilde ama sayıp saymayacaklarını bilmiyorum.herhangi birinin geldiğini varsayarsak karabükten kayıt aldırıp gitmem gerekiyor sakaryaya. kayıt aldırıp gidersem iş işten geçmiş oluyor yani anlayacağın

Üniversiteyi ara derim madem oyle.Sakaryayı öğrenci işlerinden.Belki yardımcı olurlar.

0 Mesaj
4 Ağustos 2012; 12:59:11 

mrb.ben ygs ftr yuksek okulunda okuyorum mf3 programlı bır unıve gecıs yapmam mumkunmu?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora » Ygs - Lys ile YATAY GEÇİŞ...! ACİLL..!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297